Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beybe29

33 tydzien ciazy i twardy brzuszek

Polecane posty

mam pytanie moze ktos tez tak miał? od wczoraj praktycznie wieczoru mam nieustannie twardniejacy brzuszek, wczesniej owszem tez sie zdarzało ale rzadziej i na krócej, al teraz wiecej on jest twardy niz gdy wraca do swojego stanu, do tego odczuwam dyskomfort przy chodzeniu, lekko boli , wiec niemal sie nie ruszam, do swojego gin nie moge sie dodzwonic, a sie martwie, bo z tego co wiem az tak czesto chyba nie powinien byc twardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój twardniał od 24 tygodnia, dwa tygodnie później leżałam już na lekach podtrzymujących i tak do 37 tygodnia. Lepiej skontaktuj się z lekarzem. Mój brzuch też bolał podczas skurczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ok 26-27 tygodnia miałam twardy brzuch...lekarz zalecił mi profilaktycznie BUSCOPAN (coś jak nospa, rozkurczowe) i magnez...piłam tabletki musujące magnezu 2-3 razy dziennie...i sporo odpoczynku:) Po pierwszym opakowaniu buscopanu brzuszek zrobił się lepszy....teraz już jest ok, ale wciąż piję magnez bo lekarz powiedział, że to z pewnością nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tak od 17 tc brałam nospe3X dziennie no i magnez donosiłam ciażę do 40 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×