Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adamiewa

czy tez macie tak,ze wsuwane buty spadają wam ze stopy?

Polecane posty

Gość adamiewa

nie moge kupic czulenek , pip toe ani zadnych takich wkładanych ładnych bucików bo mam waska stope i mi klapia jak idę , jest na to jakas rada? jak mierze 37 to bardzo klapia a 36 sa za małe, wkładka w 37 nie załatwia sprawy , czy jest na to jakas rada czy tylko taka jak teraz stosuje czyli buty zapinane na kostce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dokładnie to samo i przez to nie mogę nosić w ogóle tych wszystkich \"balerinek\" co są teraz takie modne :-/ Bardzo mi się podobają ale nic z tego. Mam rozmiar 36 i ten \"36\" w sklepach spada mi ze stopy a 35 z działu dziecięcego jest za wąski w palcach... :( Czasem się zastanawiam, że może to tak własnie ma być że buty bez zapięcia w kostce.. musza spadać ze stopy... choc to by było trochę dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
a ja mam tak ze prawa noga ma 27,5 cm a lewa 26,5 cm..i co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ten problem, mam bardzo wąską stopę w rozmiarze 38, wszystkie buty po pewnym czasie zaczynają mi kłapać. Dlatego przeważnie noszę buty zapinane na kostce. Niestety, nie mogę sobie kupić każdych bucików jakie mi się spodobają, bo większość jest na mnie za szeroka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
no to nie jestescie same ja tez nie moge szczupłą stopa i mam problem jakie boty kupować, a na dodatek najlepsze byłyby 36,5 a takie połówki to ostatnio juz rzadkosc wiec musze kupic albo 36 jesli palce sa odkryte albo 37 jesli całe i tez zapinane na kostce. teraz sie zastanawiam czy kupic szpice czy okragłe i tak to wychodzi ze szpice bym musiała miec 37 a okragłe 36 , wy tez tak macie? czy szpice zawsze kupuje sie w weikszym rozmiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hg8yu
kupuj połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×