Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Loczek80

Żywność ekologiczna

Polecane posty

Gość Beata Kozur

Jeśli szukają Państwo oprócz żywności także ekologicznych kosmetyków i artykułów warto sprawdzić produkty do twarzy, ciała, włosów od VOEKO. Szybka dostawa na terenie całego kraju 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana

Czasem nie trzeba kupować - można taką ekologiczną żywność zrobić u siebie. Ja polecam wędzarnię do ogrodu, kupiłam w zeszłym roku w ePraktyk.pl i służy do dziś 🙂 Pyszna rybka i wędliny na święta już czekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja ostatnio trafiłam na całkiem niezłą firmę, która oferuje zdrową i ekologiczną żywność. Zajrzyjcie na stronę diogra.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów orkiszowych. Firma ta produkuje je na swoim własnym gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak. Ogolnie nie jem miesa. Owoce, warzywa i jaja ekologiczne. Chlebek wypiekany przez znajomych 😉 Ostatnio mam faze na swieze sezonowe warzywa + roznego rodzaje kasze (Monini maja fajne gotowe juz mieszanki np. soczewica, dziki ryz, orkisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kasze to bardzo polecam Kasze Babci Zosi. Asortyment jest rozszerzany są też zupy, kaszotto i placki. Super skład, zero ulepszaczy, same naturalne składniki 🙂 Dostępne są w Lidlu więc też super, a cena ok 5 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja narzeczona ma bzika na punkcie składów, czyta dosłownie wszystko w każdym sklepie. Ostatnio już nawet stwierdziła, że w super markecie nie będzie kupować bo tam zawsze jakiś syf jest. Przerzuciła się na produkty ze strony eko-point.pl

Ja w produktach eko z marketów nie widzę nic złego ale ona jak się na coś uprze to nie wytłumaczysz 🙂

Edytowano przez Duszekck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My kupujemy wyłącznie żywność ekologiczną. Nie wyobrażam sobie, abym miała jeść warzywa faszerowane chemią. Na szczęście sklepów zajmujących się sprzedażą produktów dobrej jakości jest coraz więcej. Sama, zdecydowaną większość produktów kupuję w sklepie Rano Zebrano i zawsze otrzymuję produkty dobre jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w to wszystko nie wierzę, interesowałam się kiedyś tą tematyką i żywność ekologiczna to nie znaczy, że bez nawozów, każdy producent na większą skalę stosuje nawozy, tylko te ekologiczne. Tak że pytanie dyskusyjne jak dla mnie cze eco = zdrowsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Trzeba sprawdzać co i od kogo kupujemy. Bardzo ważne jest czytanie etykiet. Prawo jest tak skonstruowane, że na opakowaniu muszą się znaleźć wszystkie informacje.  No i oczywiście ważne są miejsca, gdzie takie produkty kupujemy. Złe przechowywanie produktów także obniża ich jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×