Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Loczek80

Żywność ekologiczna

Polecane posty

Gość lili889
Ja kupuję żywność ekologiczną i to już od dłuższego czasu. A dlaczego? Po prostu czuję się dużo lepiej. Ostatnio natrafiłam na stronę biokoszyk . pl, gdzie mają właśnie takie produkty, i to szeroki ich wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dużej mierze żywność ekologiczna to pic na wodę, oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich produktach. Polecam zajrzeć tutaj żeby wiedzieć o co mniej więcej chodzi http://mdagroup.pl . A od siebie zalecam czytać etykiety i kupować wiele warzyw i owoców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez zdarza sie kupować żywność ekologiczna - korzystam np z http://altoria.eu/ aby znaleźć info o konkretnych produktach lub o sklepach w jakich są dostępne. Są pyszne musztardy BIO, ciasteczka bez glutenu itp - mi smakuj***ardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiKKKa
Tak, najczęściej kupuję produkty benedyktyńskie, są wspaniałe, jest duży wybór i nigdy się nie zawiodłam. Zaopatruję się w nie szczególnie przed świętami i rodzina jest zachwycona wędlinami i przetworami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takie eko produkty wolę kupować w lokalnych sklepach. Mam wtedy pewność co kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję żywność ekologiczną ze względu na ogromną ilość chemii jaką wtłaczają standardowo w zwykłą żywność. Przy okazji ograniczam cukry do całkowitego minimum. Słodycze zamieniłam na morwę białą, polecam! Zdrowy i słodki przysmak :) Co do źródła najchętniej korzystam ze sklepu internetowego. Moim ulubionym jest ten z produktami benedyktyńskimi: https://produktybenedyktynskie.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina29ma
ja od jakiegoś czasu korzystam z eko produktów http://freedelikatesy.pl/Â w tych czasach wszystko ma tyle syfu, że wolę zainwestować w jedzenie lepszej jakości niż potem w leczenie wielu chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha 456
Ja kupuję żywność ekologiczną ze wzglkędu na restrykcyjną dietę (problemy z tarczycą). Najbardziej przypadł mi do gustu sklep https://zdrowystragan.pl/ , bo mają tam większość produktów, których na co dzień potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szczerze to kupuję na targu większość produktów, część w ogrodzie mi rośnie i jakoś tak podchodzę do tych certyfikatów jak do jeża. Kogo stać na takie załatwiania jak ma małe gospodarstwo? A, w duże i ekologiczne to nie uwierzę raczej. Lepszy kontakt z jakimś małoobszarowym rolnikiem co to ma 30 kur i 2 krowy jego zwyczajnie nie stać na chemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udalo mi sie przestawic na zywnosc ekologiczna i od jakiegos juz czasu kupuje wszystko przez organic24 pl tzn nie doslownie wszystko bo bierzące produkty kupuje na osiedlu ale duzo bardziej wole kupowac przez internet od nich wiejskie jajka ekologiczne zerówki, czy jakies produkty ktore nie sa potrzebne na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goryl2
W warszawie ma powstać implant ekologiczny i ciekawe czy też tam będzie też żywność ekologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndra
Implant fajna sprawa, widziałam artykuł o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie, to ja polecałabym po prostu sprawdzone źródła, z których żywność kupujemy. Ze swojej strony mogę polecić bardzo dobre zakłady przetwórstwa drobiowego u siebie w Rzeszowie. Świetna jakość mięsa zarówno mrożonego, jak i świeżego. Warto od nich kupować. Przesyłam stronę http://www.resdrob.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8986
Ja przede wszystkim zwracam uwagę na to, żeby jajka były ekologiczne. Nie chcę nawet myśleć co przeżywają (i jedzą!) kury w chowach klatkowych. Macie tutaj więcej informacji http://kosti.pl/zdrowe-jaja-jaja-ekologiczne/ Takie jajka są przede wszystkim zdrowsze i smaczniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boniek067
Mieszkam w Warszawie i nie długo żywność ekologiczną będzie można kupić w implancie ekologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam od długiego czasu suplementy diety ze sklepu Eko-Familia i nie mogę powiedzieć złego słowa. Dostarczają szybko, a czasami można dostać dobry rabat. Polecam bo mają też fajne rzeczy do jedzenia i najlepszą kawę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcj
Ja nie wierze tak bardzo w to jedzenie eko. Nagle wszystko jest eko, bez konserwntow, bez gmo itd jak to jest ze nie bylo a teraz jest? gowno prawda zwykły chwyt marketingowy zeby złapac klientow ktorzy za to samo zaplaca wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Jeśli chodzi o żywność ekologiczną to ja od dłuższego czasu zaopatruję się w http://zywnosc-ekologiczna.com.pl/ . Posiadają produkty naprawdę wysokiej jakości i zawsze są świeże, jeszcze nigdy nie trafiło mi się nic zleżałego. Przetwory, które oferują pochodzą z własnej produkcji, co jest kolejnym plusem, ponieważ w 100% wiadomo co znajduje się w środku. Jak dla mnie największym zaskoczeniem była kapusta kiszona, gdyż jest po prostu przepyszna! Jeśli są tu wielbiciele kapusty kiszonej to naprawdę zachęcam do spróbowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriann45

Jeżeli chodzi o dobrą swojską żywność to ja zamawiam najczęściej wędliny na Sklep.Majerczyk.com.pl  polecam, smacznie i nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadjjja

Ja z kolei lubię sklep internetowy easyeco.pl  Uwielbiam ich prażone migdały z cynamonem i ksylitolem czy inne pyszne orzechy, bakalie i przetwory. Kupuję tam też mąki, kasze, nasiona, oleje a nawet gotowe pyszne sosy. Bardzo mi ten sklep odpowiada dlatego, że dbam o zdrowe żywienie  bo zdrowie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jak wskazuje wiele badań żywność ekologiczna to trochę ściema. Potrzeba do tego więcej miejsca, generują podobną ilość CO2. Eko-pestycydy wcale nie są lepsze o tych konwencjonalnych - toksyny to toksyny, nieważne jakie jest ich źródło pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peaceee32

niestety żywnosć ekologiczna jest droższa od tej zwykłej i nei każdego na nią stać. ja staram się chociaz dziecku kupowac te lepsze rzeczy typu Holle kaszki albo od sprawdzonej baby na targu...gdybym dl amnie i męża chciała gotowac totalie ekologicznie to bym chyba zbankrutowała:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie da się ukryć, że żywność oznaczona jako ECO/BIO jest trochę droższa, ale ja osobiście wychodzę z założenia, że można stopniowo włączać je do diety, a nie np. zastąpić wszystko co się ma w domu produktami z zielonym listkiem 😉 Próbuję co mi się sprawdza do gotowania, co wychodzi korzystnie i można z tego zbudować dobrze zaopatrzoną spiżarnię. Trzeba  wiedzieć po co najchętniej się sięga - ja np jem codziennie owsiankę, więc kupiłam sobie płatki owsiane bio 600 g - w takim większym opakowaniu. Marka to jest Bio Planet, jeśli dobrze pamiętam. Rzecz w tym, że zużyję taki produkt w taki czy inny sposób, więc to nie ryzykuje się wyrzucenia pieniędzy w błoto (akurat co do płatków nie mam absolutnie żadnych zarzutów - bardzo dobre 😉 ) Myślę, że niektóre produkty ekologiczne smakują zdecydowanie lepiej niż standardowe, z marketu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×