Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lenk

Jaki kierunek studiów wyrbać??

Polecane posty

witam :) moze policicie jakis fajny ciekawy kierunek studiów :) myslalam nad adninistracja publiczna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa0000
właśnie zdecydowałam się na administrację publiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po administracji nie
ma co robic, chyba ze macie znajomosci. Polecam kierunki techniczne, o ile masz zdolnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Ja polecam kierunki ekonomiczne. Obecnie szukają pracowników do działów kontrolingu, analzi, księgowe również zawsze są potrzebne. Ale to praca biurowa z papierkami i trzeba to lubić, bo inaczej znienawidzisz swoją pracę po tygodniu i nigdy nie będziesz w niej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaaaa_s
na jakie studia powinnam isc jesli chce zostac nauczycielem historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
na historię ale sztuki to jest super kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metua
adminiastracja? to miał być ciekawy kierunek ;) a co lubisz? jakie przedmioty? klaudia - to był zart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci radze nie isc na studi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu studiować
Skończyłem studia rok temu i do tej pory nie pracuję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po drugie i tak nie
bedziesz pracowac w tym kierunku co studiala ukonczyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa stresu nic pozatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyny plus to poznanie
ciekawych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu studiować
Jaki sens ma poznawanie ludzi skoro i tak po skończeniu studiów kontakty się urywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyny plus to poznanie
moze Tobie sie urwaly kontakty....trzeba miec znajomych zeby przertrwac:) ten piekny okres:) najlepszy okres to szkola srednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcze... to że jesteś dupa maryny i niedorajdą życiową to nie znaczy ze inni tez tak maja :/ nie wazne czy jestes po zawodowce czy po studiach :/ liczy sie prezencja, wygadanie, umiejetonosc sprzedania wlasnej osoby :/ skonczyc studia i rok nie pracowac :/ cos Ty skonczyl, filozofie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu studiować
Miałem znajomych, ale po skończeniu studiów nie miałem o czym z nimi rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu studiować
Skończyłem informatykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyny plus to poznanie
pistacja jezeli 87 to Twoj wiek to co Ty wiesz o studiowaniu???????? koles moze i jest dupa wolowa :) skoncz najpierw studia a dopiero potem sie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do pracy
najpierw a jak chcesz się uczyc to zapisz się na kierunek, który cię pasjonuje, ale zaocznie, może coś z kosmetykami ? może informatyka? te studia i tak Ci w pracy nie pomoga, moga tylko rozwinąć pasje, dac jakąś satysfakcję ze zdobywania nowych umiejętnosci ale nie licz na lepszą pracę w zwiążku z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akurat studiuje dziennie na dwóch kierunkach jednocześnie i współpracuję z gazetą :/ a też sami przecież po mnie nie przyszli na uczelnie tylko musiałam szukac i się wykazać że potrafię :/ chcieć to móc moi państwo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistacja87 - czy ty znasz sytuacje na rynku pracy skoro tak objechalas chlopaka ktory nie znalazl pracy??? ja chce wybrac informatyke- wydzial grafiki- kierunek: nie moge sie zdecydowa(ale mam na to przynajmniej rok:) ) GRAFIKA PROJEKTOWA GRAFIKA ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA Z tego co wiem to teraz licza sie bardziej kursy, j.ang, i doswiadczenie niz tytul magistra. Znam mniej wiecej sytuacje informatykow na rynku pracy(bo maz pracuje w tej branzy). I wcale nie jest latwo - w szczegolnosci tym prosto po studiach. Uwiezcie ze informatyk wbrew obecnej opini nie jest juz tak wzietym zawodem. Dlaczego?- bo narobilo sie tego tyle ze ojej:) w szcegolnosci deweloperow. A dlaczego ja chce isc na informatyke skoro pisze ze jest ciezko? bo to lubie, bo tym chce sie zajmowac bo nie pojde na studia tylko dlatego zeby miec dobra prace i kase. bo jak nie ma sie do czegos zamilowania to na nic ci dany zawod. przerabialam juz to. co krok slysze ze teraz wybija sie ksiegowosc. Ze jak znasz dobrze jezyk to szybciej znajdziesz prace- nawet bez studiow. W iweku 19 lat nie bylam swiadoma tego co wybieram- wybralam bo cos musialam (UŁ-matematyka). A jednak to nie bylo to!!! Isc na cos na sile- to bedzie meczarnia a nie fajny okres. Zycze wszystkim powodzenia w szukaniu szkoly i pracy. A ja narazie zajme sie swoimi domowymi obowiazkami- mamy i zony:D Czyli wykonuje prace najmniej doceniana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistacja87- wspolpracujesz tzn jaka masz umowe? wiesz ze studentow biora chetnie bo daja malo kasy, bo czesto to stazyci ktorym firma nie placi tylko urzad pracy, bo studenta mozna wszedzie popchnac. Nie czepiam sie studentow ale firm ktor robia z czlowieka \"popychadlo\". A student jest podatny bo chce zrobic kariere, zdobyc doswiadczenie, chce pokazac ze potrafi. to ze studiujesz 2 kierunki i wspolpracujesz z gazeta nie oznacza ze znasz juz sytuacje rynkowa :( Wiesz ze latwiej jest zwolnic kierownika z 10letnim stazem niz studenta. bo studentowi mozna malo zaplacic, dac umowe zlecenie, nie dac podwyzki a on sie nie zbuntuje. Studenci - nie obrazajcie sie na to ze tak pisze. sama studiowalam i znow wkrocze na te sciezki. Pisze tak jak jest. to co slysze. I pisze o sytuacji w panstwie a nie o osobach ktore chca cos osiagnac w zyciu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam..i mam 4 znajomych, którzy obecnie studiują informatykę.. dwóch już ma pracę na pół etatu.. wystarczy chcieć i szukać, nie poddawać się kiedy 5 firm pod rzad nam od mówi... szukać dalej i dalej, bo praca jest tylko trzeba ją znaleźć.. a jak ktoś siedzi na dupie i się żali na kafeterii że nie ma pracy to jego problem..ja właśnie skończyłam pisac artykuł, zaraz przesyłam do naczelnej, wieczorem jestem umówina na wywiad, a w niedziele na odsłonięcie Krzyża w RŚ i z tego newsa napisać... a jak ktoś zauważył mam 20 lat.. i żeby nie było- nie zarabiam..pisze do tej gazety za darmo, żeby po studiach mieć co wspisać w cv..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nei robia ze mnie popychadła.. wczoraj naczelna powiedziała, że jak jesttaka pogoda to mam siedzieć w domu i napisać bo jeszcze się przeziebi w tych autobusach,a interpelacjami mam się nei przejmować, podzielimy się tym na pół.. część ja- część ona.. czasem idą na ręke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyny plus to poznanie
nastepna gwiazda nam sie szykuje dziennikareczka ciekawe czy po tycha wszystkich studiach prace znajdziesz ???? szczerze to powodzenie zycze widac ze zawzieta z Ciebie osobka i wierzaca w siebie moze cos z Ciebie bedzie:) a mozesz napisac z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistacja87 ty masz 4 znajomych. moj maz z racji ze pracuje w zawodize. zmienial prace ze 4 razy - na wlasne zyczenie-polepszajac warunki-moze naliczyc ponad 200 osob z ktorymi wspolpracowal, ktorzy sa informatykami. Wiem ile moze zaronbic informatyk. wiem ze jak firma szuka 10 pracownikow to wezmie 3 z doswiadczeniem kilkuletnim i 7 studentow. a tych prosto po studiach(z niewielkim doswiadczeniem albo zerowym) odsylaja dalej. jak ktos studiuje dziennie to kiedy ma pracowac???? piszesz artykul- w domu? a co maja powiedziec ludzie ktorzy swojej pracy nie moga przenies do domu. musza albo studiowac albo pracowac? nie wszystkich stac na studia zaoczne bo zeby tak studiowac trzeba miec prace. A znalesc prace za 600 zl i studiowac pracowac i utrzymac sie- to nierealne. Tobie moze i sie udaje- gratulacje!!! ale nie jest tak rozowo jak piszesz. Wyobraz sobie ze polska ma zerowe bezrobocie??? jesli to sobie wyobrazisz to masz fantazje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pistacja87- nie rozumiesz co pisze. Nie robie z ciebie popychadla. To panstwo robi ze studento, absolwentow i ludzi mlodych. masz 20 lat- robisz kariere - to ok, udalo ci sie i sie cieszysz. Ale to ty obrazasz ludzi. - \"chłopcze... to że jesteś d**a maryny i niedorajdą życiową to nie znaczy ze inni tez tak maja :/ nie wazne czy jestes po zawodowce czy po studiach :/ liczy sie prezencja, wygadanie, umiejetonosc sprzedania wlasnej osoby :/ skonczyc studia i rok nie pracowac :/ cos Ty skonczyl, filozofie?\" -a nie ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×