Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lodowa..

co macie zawsze w lodowce?

Polecane posty

Gość erdela
ketchup, musztarde, majonez, maslo, margaryne, cytryny, marchewke, pietruszke, jajka ... to mam zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki cyc
margarynę bo nikt jej nie je i pleśnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka magoria
lód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juherere
kalafior . juz od dwoch lat sie konserwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowa..
czyli nie macie nic konkretnego:) Ja dzisiaj mam tylko pierogi na jutro, margaryne , ketchup i majo... Maz przyszedl z pracy i zjadl ostatnie jajka... Jutro sie szykuja jakies zakupy bo swieci pustkami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz zartowal kiedys, zeby nie ta glowizna (czyli glowa wsadzona do lodowki w poszukiwaniu zarla), to lodowka bylaby pusta :P...............bylo to za czasow kartkowych. Na szczescie teraz nie dopuszczam, zeby swiecila pustkami, wlasnie zrobilam smaczny smalec domowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś nikt nie wspomniał o
browarze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lk
maslo,ser zolty,jajka,mleko,musztarda,ketchup,kosmetyki.. lakarstwa w czopkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz >>>:D nie otwieraj lodowki zaoszczedzisz na pradzie ;).......... W mojej: salami,ser, pomidory, banan w nie najlepszej kondycji i rolmopsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia z tymiankiem
Półki i szufladki dwie. Jak nie wyłączą prądu to mam też światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj postarałam o browar..........ale mój pan mąż taki padnięty wrócił z pracy,że nawet nie chciało mu się myśleć o piwku........... ser żółty,jajka,masło,kawałek wędliny,która zaraz sama wyjdzie z lodówki,bo nikt jej jeść nie chce,mleko,śmietana,bita śmietana,i trochę lodu na tylnej ściance(a mówili,że się sama rozmraża)😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama topiku
SRAWDZCIE KTO JEST NA MOJEJ SEKRETNEJ LISCIE GOSCI, KTORZY MAJA ZA ZADANIE ZROBIC Z TOPIKU ISTNY HIT MOZE JEST TAM KTOS Z WAS????? czy znacie juz ten swietny topik? w krotkim czasie bedzie hitem zapraszam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3563296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuelo >>>> a nie moglbys mi odstąpic z 30dkg echa? zrobilbym salatke na jutro do obiadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co to
i nie chcę wiedzieć, ale siedzi w niej już od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co to
margaryne amm , bo nie jem i smalec bo nie używam, a jak coś używam to znika :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locusta
serce...swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diament i sol
ja mam swoj mocz na rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locusta
qwertz---czasem trzeba je schłodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×