Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak naprawde

mam 30 lat--nie jestem juz mloda???

Polecane posty

Gość tak naprawde

wiecie co, doszlo do mnie niedawno ze nie jestem juz mloda dziewczyna.mam meza, dziecko, ale do niedawna czulam sie jeszcze jak20-kilkulatka.a jak zaczelam czytac te wszystki wpisy i topiki to dotarlo do mnie ze nia nie jestem kurczeeee-- w szoku jestem w lustrze widze mlodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdansk 38
Ja mam 38,ale sie nie poddaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płonący ogon pawia
Jeżeli wasz wiek jest waszym jedynym zmartwieniem, to musicie być bardzo szczęśliwymi osobami :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna
a ja się czuje młodo mimo 32 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 40 i mam to w dupie. Czuję się młodziej niż 10 lat temu. Dlaczego? Bo syna mam prawie dorosłego i mamy z mężem więcej czasu dla siebie. wyjeżdżamy więc, chodzimy po knajpach, na koncerty, cieszę się życiem.Jestem stara- he he żart chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
a ja mam 35 na zewnątrz 30 a wewnątrz 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za 5 miesięcy skończę
30 lat, ale od czasu, gdy skończyłam 16 nie czuję żadnej zmiany czuję się odkładnie tak samo jak wtedy i cały czas wydaje mi się, że mam 16 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia.pl
ja też mam ten problem(35) polega on jednak na tym że wyprowadza mnie z równowagi jak 20-stka mówi do mnie per pani,i ma mnie za starą dupę którą się absolutnie nie czuję.tylko tyle się już nazbierało -nie wiadomo kiedy-tych latek.ALE głowa do góry nasz jest świat!!!jesteśmy dalej piękne i dużo mądrzejsze od małolatek mamy nad nimi przewagę POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOBIETKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w Mieście jest w mieście
a ja mam 35 prawie... nie mam męża, rozstałam się z wieloletnim narzeczonym, nie mam dzieci, staram się robić swoje, nie przejmować głupotami, dbać o siebie i najbliższych... Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj. Tyle mamy lat, na ile się czujemy. Pamiętam jak miałam 25- małe dziecko, brak pracy, ostatni rok studiów przed sobą, fatalne warunki bytowe( wynajęty pokój bez centralnego, woby, gazu). Byłam gruba i zaniedbana. Teraz mam 40- fajna praca, prawie dorosły syn, własny duży dom z ogrodem, 17 kilo mniej, zadbana i teraz czuję sie młodsza niż wtedy. Mam też czas na spełnianie marzeń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiezbyt
moja mama i tka mają po 38 lat i są młodzi i przebojowi ...nie czują się napewno starzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiezbyt
tata*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1976
ja mam prawie 31 kilkoro dzieci meza ktory lubi panienki i nie daje mi o tym zapomniec i tylko czasami czuje sie staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez 30+
tez mam 31 lat i z pewnosciä nie czuje sie "nie mloda". mam 3 dzieci, meza, domek, prace i (zeby nie stac sie couchpateto) dwie super przyjaciolki z ktorymi od czasu do czasu wychodze. Uprawiam sport, lubie czytac a od robotek recznych tez nie stronie. Dlaczego mam sie czuc stara ? Jestem w najlepszym kobiecy wieku, stara bede majac 70lat(a moze nawet wtedy nie!!!) :°)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ja mam przyjaciół , małżeństwo. Oboje mają po 52 lata. Chodzą młodzieżowo ubrani, jeżdżą pod namioty, w czasie urlopu dosłownie włóczą się po kraju śpiąc gdzie popadnie. Imprezują, kochają się nadal. Dzieci mają dorosłe i ... śmieją się ze starości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska w paski
30 lat i nie jesteś młoda...daj sobie spokój! ja gdzieś w okolicach 55 lat powiem że jestem w średnim wieku ;) więcej radości życia... ps zresztą tez nie widzę nic złego w średnim wieku.... wazne życie samo w sobie, a nie nasz wiek (gdyż życie trza szanować w każdej chwili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sue21
ja mam 41...czuje sie mlodo, mlodo wygladam...dzieci odchowane...tylko co z malzenstwem? milosc juz dawno sie skonczyla,jak zyc bez milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia.pl
trzeba znaleść NOWĄ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja wszystkim
ja mam 31 latek.Lubie się bawić i imprezować chociaż robie to rzadko.Ja zauważyłam u siebie po przekroczeniu 30, że zaczełam ustępować 20-stkom. Nie wychylam się tak.Chodzi mi o wygłupy.Ide robić za tło. Zauważyłam też mniejsze zainteresowanie wśród męszczyzn w moim wieku a większe wśród facetów ok 40-50 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe co piszesz, bo mnie często podrywają chłopy o jakieś 10 lat młodsze. A najlepsi moi kumple nie mają jeszcze 30. Ubieram sie bardziej wystrzałowo niż kilkanaście lat temu, z dwóch powodów. Po pierwsze mam więcej kasy , po drugie mam dużo lepsza sylwetką.nie mam zamiaru stać z boku i patrzeć jak coś mija obok mnie. Życie trwa zbyt krótko, żeby sie zastanawiać, co wypada, a co nie. Ostatnio darłam sie tak na koncercie, że mnie przez dwa dni gardło bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mursiana
wiesz co skazana na blusa chcialabym cie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze zapomniałam dodać, że jestem szanowanym nauczycielem w wiejskiej podstawówce. mieszkańcy tej miejscowości po dwudziestu latach chyba nareszcie sie do mnie przyzwyczaili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczo protestuje 30 lat to taki wiek kiedy można (wszystko) a jeszcze nie ma ciśnienia, że coś trzeba;) zresztą wszystko zależy od podejścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma ułozone życie zawodowe i matrymonialne to 30 lat to młody wiek. Gorzej jak się tym kryteriów nie spełnia. 30 lat dla kawalera i panny (tu nawet bardziej) to juz nie młody wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-tkaaaaaa
a czy 30 lat dla niepracującej zawodowo jest porównywalne dla 30-letniej niezamężnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja goowniara jestem:P naprawde 30 lat to takie straszne? nietypowa jestem bo mnie to nigdy nie smucilo tj. przejscie do strefy mroku czyli miec lat 30 i wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kichac na to
a ja mam 30 i oprocz tego wiecej nic :) z facetem finito, kochankiem finito na dniach, praca tez brak, i jedye co mnie cieszy to to,ze nie mam zmartwienia co mam dac dziecku jesc-bo dziecka tez nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×