Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

perełka27

Podziękowania dla rodziców

Polecane posty

Jest taki zwyczaj, kiedy młodzi dziękują rodzicom i czasem wręczają prezent. Moje pytanie - może ma ktoś jakiś oryginalny pomysł na prezent, oprócz symbolicznych kwiatów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przykład: - album fotograficzny specjalnie dla rodziców - koszulka z napisem \"super tata\"\"super mama\" - kosz słodyczy - wycieczka - kuferki (z wikliny lub z metalu, pomalowane w kwiaty bądź wymyślne wzory) wypełnione słodyczami, owocami plus butelka dobrego wina - portrety rodziców zamówione u jakiegoś dobrego plastyka (np przykład wykonane ołówkiem - wielu takich artystów można spotkać w najważniejszych punktach danego miasta) - własnoręczne wykonany prezent Ale i tak najważniejsze będzie to, ze myślicie o nich, kochacie ich i chcecie im za wszystko podziękować. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my naszym kupiliśmy poradnik w wersji audio pt.: \"zawód - teściowie\" kupiliśmy w ciemno trochę sugerując sie jedynie opisem na pudełku o czym to jest a teraz z rodzicami jest trochę śmiechu z tego choć nadal żadne z nas nie wysłuchało tego do końca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi się taka tradycja kiedy młodzi dziękują rodzicom i na swoim ślubie chciałabym aby było wyjątkowo a zarazem zabawnie:) To dopiero za rok w czerwcu i już nie mogę się doczekać :) - pomysł z radam dla teściów też super :) mam nadzieję że moi jakoś się będą dogdaywać, dobrze że dzieli ich spora odległość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×