Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pedagog

Śpiworek do spania z 3 opcjami

Polecane posty

witam kiedyś, któraś z dziewczyn podawała tu linka, to takiego śpiworka, był na napki i miał bodajże 3 opcje, zapięcia ich: coś a \'la rękawki, taki kołnierz i coś jeszcze, już nie pamiętam wtedy tylko zerknęłam, a teraz jestem zainteresowana kupnem takiego jeśli któraś z was ma coś takiego, albo może podać linka, to bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz to to
jako rozek jest za duze i dziecko w tym tonie, jako spiworek ma za duzo otworów i dziecko wyjmuje przez nie nozki i raczki i wcale nie jest przykryte jako kocyk jest za grube i ma zatrzaski ktore dziecko moze sobie wsadzic do oczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz to to
polecam najzwyklejszy spiworek mozna go kupic za 15 zł w realu lub za 19 w kauflandzie. jest naprawde super cieplutki milutki i rewelacyjnie sie pierze. Z tego 3 w 1 po praniu raczej zostaje szmatka! a rozek polecam zwykly na zepy! kocyk najlepiej polyester cienki albo akrylowy gruby. bo polarki choc sa sliczne to w praniu sie niszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no to mi dałaś do myślenia zależy mi na czymś, co choć częściowo uniemożliwi małej obracanie się na brzuszek - nauczyła sie zasypiać we frejce i teraz bez jest problem bo odwraca się na brzuszek i w płacz no to będę szukała czegoś innego w takim razie dzięki za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zwykły śpiworek sie nie sprawdza, mała ma wolne rączki i to jej wystarczy, żeby obrócić się na brzuszek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz to to
pedagog widzialam na allegro takie ograniczniki w ksztalcie misia. Drogie to bylo ale własnie zabezpiecza dziecko przed obracaniem sie zaraz ci poszukam moze jeszcze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz to to
nie niezupelnie to ten mis to była taka tasma sztyna a z 1 strony misio. regulowalo sie długosc tej tasmy do szerokosci dziecka. fajne to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze poszukam, może akurat trafię jeszcze :) dziękuję Ci za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×