Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka_dziewczynka

wolicie drobne filigranowe czy te kobylaste?

Polecane posty

Gość kaczka po pekińsku
O matko Każda się może roztyć jak świnia niezależnie czy ma 150 w kapeluszu czy 180. Nie ma na to reguł. Pierwsza będzie wyglądała jak kulka, druga jak herod-baba. Nie ma co generalizować, że wszystkie wysokie wyglądaja jak modelki do późnej starości, a niskie zamieniają się w klopsy, bo to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
kallalala, a ja wole byc delikatna i krucha a nie dorodna niczym klacz w stajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatka na motyle
och... jestem przykurczem... :/ 155cm i 40 kg... ależ się poczułam... a temat zapewne był odpowiedzią na :"wolicie wysokie dzieczyny powyżej (bodajże) 175 cm czy karlice" (byc może cos przekreciłam)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciutek
hahaha oj kobiety i tak jestescie kochane :* :P tylk nie kloccie sie bo to staje sie bezsensowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta powinna byc kobieca
to podstawa, niezaleznie od wzrostu, wagi, koloru skóry, włosów itp. powinna znac swoja wartosc i emanowac sexapilem, to tak zeby zalagodzic sytuacje a zeby dolac oliwy do ognia dodam, ze nie podobaja mi sie niskoskanalizowane kobiety(karakany z krotkim nozkami), chyba ze maja plaskie glowy to mogą pposluzyc za niezly stól na browca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatka na motyle
do kobieta powinna być kobieca: aj niskoskanalizowaną czy karakanem też mnie jeszcze nikt nie nazwał... chyba swojemu mężczyźnie podsunę kilka tych okresleń... może jakieś z nich wykorzysta... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam 176 cm i kobyły nie przypominam autorka przeżywa frustracje, strasznie mi Ciebie szkoda dziecinko wysoka kobieta= długie nogi :) pozdrawiam wielbicieli długich nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
Motakini, wysoka kobieta nie zawsze jest proporcjonalnie zbudowana. Sa wysokie kobiety z "urwana "dupa, a jakze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
Dobra lecę spytać mamę, czy mogę dziś dłużej zostać na dworze Pan Zenon obiecał, że jak się postaram to da mi lizaka, to szybko zmykam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarlet ochata
niski czy wysoki wzrost jest cecha dominującą..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
odswiezam i prosze sie nie podszywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubia 27
Są różne gusta.Nie zgodzę się ,że wysokie kobiety zawsze wyglądają ładnie,jeżeli ma 175 cm i góra 55 kg wygląda super,a już znacznie powyżej tej wagi zaczyna przypominać babochłopa.Ale małe też jest piękne :Eva Longoria,Carmen Electra,Nicole Richie czy kasia Cichopek,wszystkie są niewysokie i piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeee yyyyyyyyyyyyyyy
No tak, jak zwykle klotnia caly czas licytacja czy lepiej byc niskim czy wysokim czy bardzo szczuplym czy o apetecznych kraglosciach czy o umiesnionej sylwetce czy nie czy blondynka czy brunetka czy lepiej miec krotkie czy dlugie wlosy czy jasne czy ciemne oczy...................... i tak do cholery w nieskonczonosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurde, ludzie, wlasnie to jest piekne, ze sie roznimy miedzy soba !!!!!! bo co to bylaby za radocha, gdyby kazdy byl taki sam ???????????? zadna !!!!!!!! no i gusta sa tak rozne jak wiele jest osob i bardzo dobrze co wam daja wzajemne wyzwyska i obelgi? dowartosciowujecie sie przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odświeżaj
bo jesteś wredna, przekonana o własnej wyższości i próbująca się dowartściować kosztem normalnych dziewczyn. Lecz swoje kompleksy u odpowiedniego specjalisty, a nie na forum. To, ze jesteś niewiele wyższa od karła nie upoważnia Cie do denerwowania dziewczyn mających normalne wymiary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKOŃCZCIE TĄ GŁUPIĄ WOJNĘ
Najpierw była wojna o cycki, o penisy, teraz o wzrost. Co jeszcze głupiego wymyślicie? Wielkość stopy czy nosa? A może wojna na temat: czy lepsze są pierdy śmierdzące czy głośne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie wole
drobne kobiety ale proporcje musza byc odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dlatego że
No pewnie, bo te kobyły, to tratują kopytami malutkie i puszyste śliczniości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onannanana
drobne czasem mają dziwnie wielkie tyłki i chodza jak kaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
jak ktos jest drobny to jak moze miec wielki tylk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onannanana
małe kobiety mają często wielkie zawieszenia, niepropocjonalne do reszty budowy ciała, krótkie nózki i rączki i to razem komicznie wyglada. Stań przed lustrem, to pojmiesz o co mi biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
nie obrazaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha
malutka dziewczynk na kolejnym topicu swieci swoim debilzmem, nikt cie nie chce kurduplu, wiec spadaj na drzewo banany prostowac i liscie dmuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha
nie umiesz nawet dopasowac tematu do odpowiedniego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty bananek
czy ktos tu chce byc wyprostowany ? pFFFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikella
a co jest pomiędziy filigranową a kobylastą?Jeżeli sama siebie określasz :filigranowa" a obrażasz wysokie dziewczyny mowiąc o nich kobylaste ,to oznacza tylko jedno----masz dziewczyno kompleksy . Inaczej napisalabyś poprostu "wysokie"....a to już nieladnie z twojej strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onannanana
no cóż Ciebie obrazać to nie wolno, ale wysokie dziewczyny to już na samym poczatku obraziłaś nazywajac je "kobylastymi" a siebie "filigranową". Trzeba było siebie nazwać kurduplem albo kaczką. Dałam Ci do zrozumiemia jak moga się poczuć wysokie kobiety. Pewnie chciałaś się dowartościowałac i sądziłaś, że wszysycy będą pisac, iż wolą filigranowe, a kobylastych nie cierpią. A tu masz babo placek... Ps. podobno od deszczu się rosnie oraz od drożdży. Deszcz zapowiadają na noc, więc przyszykuj się.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×