Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wypisujemy

Wasze ulubione pogramy na TVN Style

Polecane posty

Ludzie, jaka \"Afifia\"? Anthea ... A moje ulubione to: - Magiel towarzyski - Jak się nie ubierać - Salon piękności - Jak wyglądać dobrze nago - Grunt to zdrowie Kiedyś jeszcze był program kulinarny \"Dwie puszyste panie\" -- strasznie fajny i zabawny, niestety już nie emitują go ;-( A co do \"Za drzwiami Actors Studio\" to wolę oglądać bez lektora na innych kanałach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 125
Magiel towarzyski Miasto kobiet Salon pieknosci jesli o Salon Pieknosci chodzi to Ania orlowska fajna owszem ale moglaby polecac kosmetyki ze sredniej polki bo mnie nei stac na Diora itp ale wogole nawet niewiadomo jakie to kosmetyki a ja bym chciala konkrety znac Claudia Karlos jest po 30 stce i uwazam ze ladna jest i zgrabna ale Bosacka ma okropna opone na brzuchu i mi to przeszkadza-moglaby nad soba popracowac-czy to taki problem sie odchudzic i cwiczyc? Jest leniwa i lubi zrec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja*...
A kiedy jest Perfekcyjna pani domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3000
czy wczorja ktos oglądał jak dobrze wyglądać nago? bo chcialam o cos zapytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka magla
magiel toarzyski jest the best! i karolina piotrowska też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubie ogladac: - jak sie nie ubierac - trinny i suzannah rozbieraja - jak dobrze wygladac nago - nigella ucztuje - magiel towarzyski ale te powtorki mnie dobijaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 125
kasia -ja ogladalam a co chcesz? teraz juz sa przeciez nowe programy nie powtorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3000
bo był test kremu na biust i przegapilam, ktory krem wygral :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 125
nie zapamietalam nazwy tego kremu -bo u nas go nie widzialm o 16,30 jest dzis powtorka ale z tego co pamietam rewelacyjny ten krem nie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×