Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wypisujemy

Wasze ulubione pogramy na TVN Style

Polecane posty

Gość wypisujemy

Tutaj wypisujemy nasze ulubione programy na TVN Style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela__
serial hotel babylon miasto kobiet 66 niezapomnianych chwil telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
What not to wear (ale tylko z Susanah i Trinny) magiel towarzyski 66 niezapomnianych chwil telewizji za drzwiami Actors Studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze wyglądam nago
Afifia perfekcyjna pani domu Zaklinacze wnętrz zbuntowane nastolatki szkola randkowania Hotel Babilon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze wyglądam nago
no tak susan i Trynii jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Susannah i Trini (swietne texty, swietny program, czasem niezly ubaw z tych ludziow),. W ogole program jest de best, i wymiata, i w ogole, i w ogole. 2. Nastoletnie aniolki (ciekawy program, ci psycholodzy naprawde staraja sie dojsc do sedna sprawy i to rozwiazac, nie to co bylo np. w podobnym programie, ktory emitowano na wakacjach) 3. Auntia (z programu mozna sie duzo pozytecznych rzeczy dowiedziec, a prowadzaca to fajna kobieta) Fajne sa jeszcze: -zaklinacze wnetrz (sam program czasami troche przynudny ale lubie ogladac dom pzred i po) - taki program ktrory szedl na wakacjach, o parach ktore wprowadzaja sie do tesciow i wspolnie poznaja-grunt to zdrowie (ciekawe) Czasem lubie se obejrzec Actors Studio I Miasto kobiet bywa ciekawe, co mnie bardzoz askoczylo, bo wczesniej ,nie wiem czemu, wydawalo mi sie, ze jest to program dla takich typowych kur domowych, gdzie \"gospodynie\" poruszaja problemy typu jak wywabic plame z dywanu, albo co zrobic, gdy przypalimy mezowi grznki na sniadanie. To glupie, ale ja naprawde tak myslalam! Nie lubie za to: Hotelu Baby cos tam Magla (prowadzacy nieco odpychaja) Magdy M innych serialow co tam je puszczaja lekcja stylu fajny pomysl ale czasem przynudza jak dobrzec wygkladac nago nie lubie bo same grube babska tam ubieraja i jeszcze ukazuja ich balerony w wersji \"na golasa\". Ale czasem daja fajne rady odnosnie tego jak sie ubierac do jakiej figury Lubie niekiedy rzucic okiem na Nigelle, ale ze nie lubie gotowac to tylko tak czasem sobie to obejrze;) Pewno cos tam pominelam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgłupszanaświecie
Nigella Magiel miasto kobiet a wogóle wszystko jest tam fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja tez lubie tvn style jak nigdzie nic fajnego nie leci to tam cos bedziej a Magirl towarzyski jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keejtt
What not to wear (z Susanah i Trinny) nie denerwuje Was w Maglu to, ze prowadzacy nawzajem sie przekrzykuja? mnie to wkurza strasznie. zazwyczaj tez mowia rownoczesnie podniesionymi glosami. w ogole siebie nie sluchaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keejtt
i Za drzwiami Actors Studio. nie rozumiem tylko co tam ropbil Elton John.. rozumiem ze pisze muzyke do filmow czasem, ale to chyba za malo, zeby wystapic w rtm programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie na tvnstyle
magiel (karolina k-p jest super) hotel babylon miasto kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnie aniolki :P Po obejrzeniu kilku odcinkow Perfekcyjnej pani domu moje dwie szafy i jeden pokoj odzyly, na pewno sa zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfeckyjna pani domu
uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnie aniołki Perfekcyjna pani domu Sex inspectors Biografie Teraz jest taki nowy program w którym robią doświadczenia po czym więcej bąków się puszcza, co zrobić żeby mniej się pocić i takie tam. Salon piękności Jak dobrze wyglądać nago Magiel towarzyski (ale mnie też drażni jak się czasami przekrzykują) Przeglądarka Hotel Babylon Uwaga, faceci Poznaj moich rodziców Szkoła randkowania Kto tu rządzi No to chyba prawie wszystko lubię... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenalinna
ja lubie wszystkie programy z wyjątkiem bezndziejnej Lekcji Stylu. nie moge patrzec jak lansuje się to stare ponaciagane pudło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe
jak widac nikt tu nie lubi lekcji stylu. ja też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nafazowana raz jeszcze
1."Teraz jest taki nowy program w którym robią doświadczenia po czym więcej bąków się puszcza, co zrobić żeby mniej się pocić i takie tam" Ten program to "Grunt to zdrowie" :) 2. "Magiel towarzyski (ale mnie też drażni jak się czasami przekrzykują)" Gorzej niz przekupki na rynku. Pomysl na program ogolnie w porzadku, ale sposob poprowadzenia juz nie tak bardzo 3 "Kto tu rządzi" Tego chyba teraz nie puszczaja, ale kiedys tez to namiętnie oglądałam. PS. Oglądał ktoś w niedzielę "Damą być", bo ja jakoś tak się zagapiłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini z cytrynka
jest teraz taki nowy program, że imprezowiczki mają się zmienić w damy. nie wiem jaki tytuł, ale niezłe jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nafazowana raz jeszcze jeden
wczesniej sie pomylilam, program spod pkt. 1 to nie "Grunt toz drowie" tylko " Co jest dla ciebie dobre";) PS. Wlasnie apropo's programu o ktorym pisze martini z cytrynka- ogladal ktos? Ciekawy? Bo ja mialam obejrzec, ale jakos tak nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaja
ogólnie kanał jest super ,ciekawe,inne niż do tej pory programy,tylko niestety -"lekcja stylu " jakiś niewypał ,p.Kwaśniewska mówi o oczywistych rzeczach , pamiętam 2 programy "o pakowaniu rzeczy" do torebek-małych i dużych:)-porażka...aha brakuje M.Dąbrowskiego i A.Puśleckiej -polska wersja programu "jak się nie ubierać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini z cytrynką
w programie o imprezowiczkach dziewczyny mialy degustację wina. mialy probować i wypluc, ale jedna sie nawalila jak autobus:D ciekawe co bedzie w nastepnych odcinkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najciekawszy dla mnie \"Za drzwiami Actors Studio\". A z reszty: \"Jak sie nie ubierac\" \"66 niezapomnianych chwil telewizji\" \"Magiel towarzyski\" (ale czasami drażni mnie ta prowadzaca:/) \"Nigella\" tez jest fajna i czasami \"Miasto kobiet\". Afifia mnie strasznie denerwuje. brrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tele-maniaczka
je nie widze nic interesującego w Lekcji Stylu poza lansem Kwaśniewskiej. Buła pierwsza dama nie powinna wystepować w takich programach. to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka slow o \"Salonie pieknosci\". Program jest bardzo dobry, ale jak patrze na prowadzace, to krew burzy mi sie w zylach. Kasia Bosacka ma wlosy tak niemodnie obciete, pofarbowane, czy cokolwiek z nimi robi, ze po prostu swoja osoba do programu w zaden sposob nie pasuje. To samo dotyczy jej makijazu. Ktos profesjonalny powinien sie zajac obiema kobietami, a Kasia to juz zwlaszcza. Poza tym Kasia mowi o wszystkim z taka pretensja w glosie, tak agresywnie, ze po prostu mnie odrzuca. Apel do producenta: zmienic prowadzace! Albo przynejmniej Kasie! Lubie natomiast Anie Orlowska. Przyjemnie sie jej slucha i na nia patrzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia.pl
szlachcianka-zgadzam się z tobą ona tak się zaDAJE ZE AZ PRZYKRO ! PROGRAM jest bardzo dobry ale ją powinni usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tele-maniaczka
tez się zgadzam ze szlachcianką:) saln piękności, jest ok, ale bosacka to antyreklama tego programu. ona wyglada tak, jakby jej brakowalo wizyty w salonie piekności. Nie chodzi o to że jest gruba, bo Ania orlowska też jest gruba, a mimo to zadbana. natomiast bosacką bym usunęla z tego programu, bo sie nie nadaje. i dotego jeszcze ten jej ton panny mądralińskiej i wszystko-wiedzącej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubine programy to: - jak sie nie ubierac (ale wole z Trinny i Susanah) - jak wygladac dobrze nago - magiel towrzyski - nigella we wszystkich wydaniach - perfekcyjna pani domu - zaklinacze wnetrz Co do salonu pieknosci, to sie zgadzam,ze ta Bosacka zgrywa taka madrale, jakby zawsze chciala pokazac,ze wie wiecej niz Klaudia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×