Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maszelka

jak sie pozbyc muszek???

Polecane posty

Gość maszelka

jakis czas temu mialam w domu owoce. Teraz w kuchni roi sie od muszek. Kuchnie mam bardzo mala wiec jest to bardzo uciazliwe (nie mam w kuchni nawet okna). Co zrobic zeby sie ich pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak zrobiła
ja kładę im coś 'na żer' np śliwkę albo plasterek jabłka i wciągam rurą od odkurzacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak zrobiła
ja kładę im coś 'na żer' np śliwkę albo plasterek jabłka i wciągam rurą od odkurzacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TLC
też jestem ciekawa... w domu mam ciepło, a one chyba nie maja zamiaru się wyniesc:( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Posprzątaj, umyj, zwłaszcza kąty czy przestrzenie między meblami, gdzie mogło się coś zachować. Nie trzymaj na wierzchu owoców i innego jedzenia. Zwróć też uwagę na kosz do śmieci - wynoś śmieci regularnie, albo zakręcaj worek, żeby muszki nie miały dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagnapamomn
Boshe 24h zyje biedna muszka? :( Plany, marzenia... Ma tak mało czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupitka23
moja babcia robi tak. bierze sloik do sloika wrzuca jablka i troche sliwej i tak kilka godzin sloik stoi muszki sie zbierają a potem siup, zwinnym ruchem zakręca sloik i wyrzuca wszystko do kosza. to stary sprawdzony sposob ze wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jak pojawi sie kilka
muszek to nalewam do kubka soku lub wina (cos slodkiego) i po godzinie czy dwoch muszki sie topia w tym soku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×