Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość założyć mi stały aparat to mus

chciałam mieć proste zęby, poszłam do ortodontki a ta zdzira mówi, że żeby

Polecane posty

Gość jak byłam mała i zaczeły
mi rosnąć stałe zęby nad mleczakami, moja mama wziela mnie do dentysy i ten mi wyrwał te mleczaki, kosmos :/ ale nowe zęby weszły od razu tam gdzie powinny :D drastyczne ale skuteczne, przynajmniej w moim przypadku co do usuwania zdrowego zęba - dla mnie nie ma takiej opcji, kazdego swojego zęba trzeba szanować, jak nie masz dramatycznej krzywizny to olej ten aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka0987
Nie trzeba od razu wyrywać zęba! Są takie aparaty, które praktycznie zakłada się na noc i one rozszerzają ci szczękę i prostują zęby. Ale to okropnie boli. Wiem bo sama taki miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym dziwnego, że trzeba wyrwać zęba żeby pozostałe wyprostować? KAżdy kto miał aparat to przeszedł. Ja swój zakładałam w identical.pl w Sopocie i polecam. Świetne efekty po zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia gość
Moim zdaniem warto sama miałam problem z krzywymi zębami i przeszkadzało mi to. Dlatego udałam się do odpowiedniego miejsca.Mój stomatolog doprowadził moje ząbki do ładu a resztą zajął się świetny Gdański ortodonta z kliniki – https://identical.pl/. Dziś mam piękne zdrowe i proste ząbki a to za sprawą świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILonaOpozda
Byłam w bardzo podobnej sytuacji jak Ty!!Pamiętam że wściekłam się jak okazało się że będę musiała wyrwać zęby przed założeniem aparatu....Na całe szczęście moja kuzynka mieszkająca we Wrocławiu poleciła mi wybrać się na konsultację do pani Iwony Gnach-Olejniczak!To był strzał w 10!Pani doktor prawdziwa specjalistka!Wyprostowała mi ząbki i skorygowała mój krzywy zgryz a co najważniejsze nie musiałam wyrywać nawet jednego zęba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×