Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cerisier

Do wysokich kobiet

Polecane posty

Gość cerisier

Mówiąc wysoka kobieta mam na mysli takia o wzroscie ponad 175 cm. Otoz..czy chodzicie w butach na wysokich obcasach? Taki mam mały kompleks w sumie ;p jesli tak to podawajcie wzrost i wysokosc szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 175cm
i co dzień chodze w butach na wysokim obcasie...nawet na bardzo wysokim(na pewno mam 180cm).....inaczej sie czuje bardzo niska..::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 182 cm wzrostu
i tez chodze na obcasie. tak 3 cm jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez nosze buty na obcasie. Mam 180 cm. Noga wygląda lepiej. A kompleksy? Juz sie pozbylam-mąż ma 195 cm.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
No a ja mam 178-179 i tez własnie chodze..tak na 7 cm :P no to mam tak z 186 cm :D :p i własnie troche duza sie czuje..ale w sumie obojetnie czy na płaskim jestem czy na obcasie to i tak nie moge wyzszego chłopaka znalesc..takie jakies gora 183 chodza :p jejciu...jak ja bym chciala takie ze 190 cm..grr :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
no to jak załozysz ten najwyzszy obcas to masz troche wiecej niz ja..bez :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż :P mi tam mój wzrost odpowiada.. tym bardziej że jedna przyjaciółka ma 155cm, druga 159cm, a pozostałe dwie po 168 ^^ i tak zawsze mi przy nich dziwnie :) za to facet 186 do mnie pasuje bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
ja mam jedna 158 a druga 168. a 178 :p mnie roznie z tym wzrostem. pewnie by było lepiej jakbym tez miala tekiego wysokiego faceta.. :P ale coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
i will survive to pewnie gracie w siatke albo jakiegos kosza? :p nie krepujesz/ keujecie sie ze jestescie "ponad przecietnosc"? :p ja nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokaaa
ja mam 180cm xD ...mam nadzieje ze juz nie urosne.... :):) Butow na obcasie nie nosze...pzyjaciolka ma 165 cm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gika
ja mam 175 cm zawsze wzbranialam sie przed butkami na obcasie ostatnio kupilam sandalki ktore maja obcas okolo 7 cm...culam sie fajnie mimo iz od chlopaka bylam nieco wyzsza ;) powiedzial ze nie przeszkadza mu to ;) ja lubie jak dziewczyna na obcasie jest wyzsza od faceta to nawet fajnie wyglada pozdrwaiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_B
Jestem crossdresserem, mam 182 cm wzrostu, a mimo to często chodzę w szpilkach na 8 cm obcasie. Nie przejmuję się wzrostem, dla mnie bardziej krępujące jest noszenie krótkiej spódniczki do tych obcasów. Uwielbiam pokazywać swoje nogi (ponoć są bardzo ładne, to jest opinia niejednej kobiety), moim największym zmartwieniem jest obawa przed brakiem tolerancji ze strony kogoś kto rozpozna, że pod tą kobiecą figurą jest "on". Ale to zupełnie co innego, nie każda z was to toleruje i nie musi. Temat dotyczył obcasów, mam 182 cm wzrostu i noszę 8 cm obcasy. Pozdrawiam Karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaveeeee
ponad przecietnosc??? popatrz ile juz sie odezwalo kobitek :) ja mam 178 cm i tez lubie obcasik zalozyc taki 5 - 6 cm i super sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalatralalala
witam, ja mam 176 cm wzrostu i najlepiej sie czuję w takich obcasach ok 7 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
no to co? wciagnac brzuch piers do przodu i kupic sobie zimowe kozaczki na 7cm obcasie? :P i walic to ze sie "kroluje" nad wiekszoscia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
niby fakt tu sie sporo odezwalo wysokich dziewczynak, ale u mnie jeste bardzo niewiele a jak juz to wlasnie jakos ich na szpilkach nie widuje...;/ ale jaka mam radoche jak juz gdzies kiedys zobacze kogos mojego wzrostu na szpileczkach. czyli da sie! ;) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam 186cm.. i bardzo chciałabym poznać dziewczyny o podobnym wzroście. te, które znam są sporo niższe i troszkę mnie to krępuje jak mam włożyć obcasy, nawet 5cio cm\'trowe obcasiki... :( jestem ze szczecina -i czuję się tu jedyną \"ponad przeciętną\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaB
Crossdresser to taki facet, który lubi nosić damskie ubrania, bieliznę, oraz buciki. Maluje się, dba o paznokcie, stara się wyglądać jak kobieta. Prowadzi normalne życie zawodowe, żyje w związku heteroseksualnym z kobietą i najczęściej z jej pomocą lub za jej wiedzą przeistacza się w kobietę. Ja jestem najlepszą przyjaciółką mojej żony, razem kupujemy fatałaszki, przeglądamy prasę z modą i nie przeszkadza to w prowadzeniu normalnej rodziny. Kochamy się, rozmawiamy ze sobą na naprawdę wszystkie tematy, nie mamy ze sobą tajemnic, no i naprawdę nieźle się przy tym bawimy. Wiem, że opinie na ten temat są naprawdę różne, jeżeli ktoś będzie chciał mnie obrazić lub nawrócić to niech sobie podaruje, ale jeśli kogoś to zainteresuje i zada mi jakieś sensowne pytanie napewno odpowiem, na forum lub drogą mailową. Pozdrawiam. "Karolina"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
ae--> chetnie bym sie z Toba poznała ale ja jestem ze slaska wiec kawał drogi niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia_B
Chodzę na 6 cm, ale nie codziennie. Mam 178 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 178,5cm i uwielbiam chodzic w szpilkach :) nogi wyglada znacznie ladniej. a faceta obecnie nie mam, wiec nie musze sie przejmowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie tak..ale mnie jest
troche głupio ze na wszyskich patrze z gory a wszyscy na mnie patrzac podnosza głowy..;/no prawie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasKas
Witajcie Mam 174cm wzrostu i uwielbiam szpileczki! Nawet zimowe butki kupuję z obcasem. Lubię patrzeć ponad głowami ludzi:) Nie widzę powodu aby wysokie kobiety rezygnowały z noszenia szpilek!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe przynajmniej nikt u nas
odrostów nie widzi :D:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×