Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomooocy

EFFACLAR K - La roche posay

Polecane posty

Gość pomooocy

PROSZE O RADE!... od tygodnia uzywam tego kremu...rano zmywam twarsz plynem micelarnym z tej samej firmy i nastepnie nakladam ten krem..wieczorem robie to samo..narazie uzywam od tygodnia..ale stan mojej cery sie pogorszyl:(...dokladnie: *cera sie przetluszcza.. *na brodzie 3 gulki *kolo nosa troche pryszczy *na czole ok 3 wieksze zaskorniaki..plus troche mniejszych dodam ze jestem po porocznym stosowaniu antybiotyku na twarz -zel duac.. nie wiem czy to jest przejsciowe pogorszenie i dalej uzywac czy przestac i wywalic do smieci...pomocy..! co mam robic..chce miec normalna twarz..:( z gory dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooocy
przepraszam za bledy... *twarz* *półrocznym ODPISZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm
Ten krem, a wlasciwie cala seria jest bardzo dobry. A po odstawieniu antybiotyku często osiąga się stan znacznie gorszy niz podczas stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooocy
a stoswales/as?? po jakim okresie byly dobre rezultaty?i jaka masz cere...dziekuje za odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm
Uzywalam go ponad rok. Zauwazylam wygladzenie po jakims miesiacu, ale uzywalam tylko na noc, na dzien mam makijaz. Antybiotyk bralam raz w zyciu i po tym, co sie dzialo pozniej wszystkim szczerze ODRADZAM. Mam cere mieszana, z zaskornikami i rozszerzonymi porami. Teraz testuje inne serie, dzis np. kupilam sobie OLAY Skin Adapt, zobaczymy, jak sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooocy
aha...no ja rano stosuje ten krem ..na pojedyncze syfki korektor i puder..na razie podklad odstawilm bo za duzo by tego bylo na twarzy...ale pojawialy Ci sie takie gulki czasami bolace i z ropka..bo mi wlasnie wyszly takie 3 i boje sie ze bedzie gorzej...myslisz ze jeszcze uzywac tn krem? i zobaczyc co bedzie dalej? ehh juz nic nie wiem..w tym roku mam mature a jak narazie nie umiem sie skupic..przez te syfy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiii
spokojnie :) ja mam tonik zwęzajacy pory i krem Effaclar K i tez na poczatku pojawily sie niemile niespodzianki ale po dluzszym stosowaniu juz ok 3 tyg stan skory znacznie sie poprawil :) cierpliwosci ;) dzis wlasnie stanelam przed lustrem i stwierdzilam ze mam buzke gladziutka jak pupcia niemowlaczka ;) z wyjatkiem czola ...i dodatkowo jestem przed @ wiec ma prawo niestety cos wyjsc :) ale naprawde pozniej bedzie lepiej :) glowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooocy
mam nadzieje...:) bo naprawde mam juz dosyc..rano pierwsze co wstaje i patrze czy mi nic nowego nie wyszlo...maskowanie tego korektorami poprawianie w ciagu dnia pudrem...ehhhh...moj chlopak za dwa tyg wraca i chcialabym zeby sie mnie nie przestraszyl...:(..bede cierpliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooocy
jak ktos jeszcze stosowal niech sie wypowiada...prosze!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm
W bardzo zlym stanie masz te skore? Chyba troszke dramatyzujesz :) Pamietam, ze podczas stosowania antybiotyku tak sie przyzwyczailam do gladkiej skory, ze potem tragedia byla podwojna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooocy
no nie wiem..mozliwe ze dramatyzuje...wiem ze inni maja gorzej...ale boje sie ze stan skory bedzie mi sie pogarszal ...no i to przetluszczanie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooocy
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooocy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
spróbuj stosować rzadziej... albo na razie kup tylko żel effaclar z tej samej serii i nim myj twarz, a krem wprowadz później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrarazj sie. Wiekszosc ludzi przy stosowaniu kwasow zna to uczucie - wysyp. Po prostu skora sie oczyszcza wlasnie w ten sposob. Poczekaj cierpliwie a to napewno minie. Uzywalam kwasow przez 4 miesiace regularnie i mialam kilka takich wysypow, co jakis czas, ale im dluzej uzywasz jest ich tym mniej bo cera sie oczyszcza regularnie. Nie wiem jak dokladniej to wytlumaczyc :) Effaclar K to jeden z najslabszych kwasow, nie powinien podrazniac, mi nawilza swietnie buzie. A wysyp trzeba przezyc i bedzie coraz lepiej. Sama sie przeklonasz o efektach kwasow - jesli dasz im szanse i bedziesz cierpliwa! Choc zdarzaja sie przypadki, kiedy niektorych osob cera w ogole nie toleruje kwasow, kilka razy o tym przeczytalam choc to naprawde rzadkosc. Pouzywaj go troche, a jesli uznasz ze efekt jest zerowy i meczysz sie wysypem to odstaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooocy
do EWELKA69 : dziekuje ze poswiecilas mi troche czsu:).. mam pytanie..a mniej wiecej po jakim okresie moja twarz bedzie w lepszym stanie?? uzywam tydzien..a chcialabym tak za 2 tyg wygladac wmiare normalnie..:(...no i korci mnie zeby isc na solarium...ogolnie jestem bladzioszkiem i zawsze po lecie chodzilam co jakis czas ...ehh niech ten wysyp sie juz skonczy;( pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skora odnawia sie w okresie okolo 4 tygodni wiec po tym czasie powinno byc widac dzialanie kwasow czyli wyrownanie kolorytu i rozjasnienie przebarwien. Praktycznie kazdy ma tzw. wysyp po kwasach wiec sie nie przejmuj. ten wysyp to nic innego jak odslanianie stanow zapalnych w glebi skory, ktore nie byly dotad widoczne a ujawnilyby sie jako krosty za kilka tygodni. kwasy zluszczajac przyspieszaja gojenie ale i odslaniaja potencjalne wykwity. jak sie wszysko oczysci powinno byc dobrze :) cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ande
dziewczyny mam pytanie . mam zamair kupic ten krem ale prawie codziennie stosuje samooplacz . jak myslicie czy moge w jakis sposob łaczyc te dwa produkty oczywiscie jeden rano a drugi np na noc? dodoam ze nie moge zrezygnowac z samoopalacza ( niechce byc blada) prosze o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak czytam i czytam i błagam o pomoc, czy ktoś miał już taki przypadek z kremem Effaclar K jak ja , zaczełam go uzywac i po 2 dniach spuchłam pod oczami i jestem czerwona czy to znaczy że źle reaguje na kwasy i nie powinnam go uzywac czy może cierpliwości i czekac aż przejdzie???? POMOCYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanieodnosnieeffaclarów
Witam! Mam pytanie poniewaz od dłuższego czasu wpadają mi w ręce próbki effaclarów i już mam: 2 x zel effaclar 3 x krem effaclar duo 1 x effaclar k i 1 x nawilzajacy krem z laroche possay do skory wrazliwej Czy taak iloscia probek moge przeprowadzic kuracje? i czy to cos da? mam kilka pryszczy na policzku ktorych chcialabym sie pozbyc i kilka zaskornikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania tubkę Effaclaru Duo +. Użyłam może ze 4 razy, ale dostałam uczulenia, że raczej po niego drugi raz nie sięgnę.. Termin do 2019 roku. Za pół ceny - 25zł. Odbiór Warszawa, mogę też wysłać. Kontakt: ewa.pilip@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×