Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynnnka

Komu pasuje kolor granatowy?

Polecane posty

Gość justynnnka

tylko blondynkom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzzz
złoto rudym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden..
Szczerze mówiąc - nikomu. Granatowy to wyjątkowo nietwarzowy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzzz
a skąd:) granatowy jest bardzo twarzowy:) Nienamowicie podkresla twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzzz
Najlepiej jak osoba ma NATURANĄ ciemniejszą karnację skóry i jaśniejsze włosy,nie znaczy blond,ale ciepły odcien włosów,mog być ciemno brązowe,ale rozaśnione nieco słoncem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzzz
Ja urodziłam sie jasna blondynką z bardzo ciemną oprawą oczu i nieznacznie ciemniejszą karnacją skóry,wtedy pasował mi granat.Potem włosy ściemniały mi na kolor brązowy,myszowaty,w granace wyglądałam zle.Twraz fryzjer wizażysta nadał mi odcień złoto rudy i znowu dobrze wygladam w granacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia150
a jak ma sie jasna karnacje i brązowe włosy z miedzianym odcieniem to jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden..
Zastanówcie się przez chwilę - z jakiegoś powodu granatowy jest kolorem wszelkiej maści mundurów, tudzież mundurków szkolnych. Jest oficjalny, sztywny, nieatrakcyjny i nietwarzowy. Może od biedy z białym w zestawach marynarskich. No i od biedy dla faceta. Kobietom szczerze odradzam. Nie widziałam jeszcze osoby dobrze wyglądającej w granatowym. Gasi twarz, cera wygląda zawsze na przyszarzałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden..
Widziałyście elegancką suknię na wieczór granatową???? Sportowa rzeczy - może; jakiś oficjalny żakiet do pracy - ewentualnie. Ale to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już granat to tylko osobom o ciemnych włosach i ciemniejszej karnacji. osobom o jasnych włosach i karnacji absolutnie odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzz
Granat granatowi nierówny,wszystko zależy jeszcze od odcienia granatu.Granat mundurkowy jest brzydki,jednak są odcienie granatu całkiem efektowne.Są suknie balowe granatowe,kostiumik,spodnie,poza tym granat ożywia sie biżuterią jak wiele innych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
w poazceniu z szraosciami, fioletami, zieleniami wypada bardzo efektownie...nalezy tylko dobrac odpowiednia barwe...ja lubie etz połaczneiu granatu z zcerwienia..np. granatowa spodniczka..zcerwona bluzka..zcerowne rajstopki i granatowa lub jeansowa kurteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka675764
ja mam jasne włosy i uwielbiam granat i dobrze się z nim czuje jestem zaskoczona tym co przeczytała m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywista wirtualnie
Uwielbiam granat,mam ciemne włosy i ciemną karnację,wyglądam bardzo dobrze w tym kolorze.Wcześniej byłam blondynką i też było mi dobrze.Dobór koloru zależy od wielu szczegółów.Przede wszystkim trzeba go lubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×