Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka z Gliwic

Przebojowa noc w TVP1

Polecane posty

Gość Kaśka z Gliwic

Jak Wam się podobało? Mnie osobiście raziły te ochi i achy pana J. nad Nataszą. Dlaczego Dzidzia nie mogła dokończyć swojej piosenki tylko musiała w połowie wtrącić się Natasza. Dzidzia o wiele lepiej śpiewa niż Natasza. A poza tym bardzo fajna formuła programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny program, ale ta Nataszka w ogóle ma słabiutki cieniutki głosik, ledwo ją było słychać, ale efektowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam tak
Joanna Liszowska o niebo lepiej śpiewa niż Nataszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to był za dziwny gość? który komentował występy razem z J?? Pan Ryszard, kto to? Pierwszy raz go widziałam???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miał
pomalowane chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
program chaotyczny, niespojny, zupelnie o niczym, nie podobal mi sie w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3000
ten program to niewypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
kto to taki ten pan Rysio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowda
tragediaaaaaa faktycznie chaoas... a Jozefowciz tak jakby liczył na łatwize... nie ma scenariusza to ciagle mowi piszcie piszcie a program bedzie jaki chce.. za duzo Urbanskiej... a ma słaby głos... powinni zdajc to z anteny Chetnie bym zobaczyła Flinte, Janosz, Marcina z Jaskólką.. zamiast tego Cugowskiego Piotra.. ma słaby głos Marcin to jets cos:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowda
W tej roli tylko Edyta Górniak ma urodę, głos:)))))!!!!!!!!!!!!!!! prezencję, jest warta na przebojową noc! natasza do chorkow sie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninoczka999
Sobotnia przebojowa noc (wieczór amerykański) była rewelacyjna !!!! BRAWO !!!!!!!! Nataszka jest the best !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadwao
Józek jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealowpotega
nic mi sie w tym programie nie podobalo. nie spiewaja na zywo ,natasza robie te same uklady co w jak oni spiewaja nie no tragedia...... wole ogladacjuz jak oni spiewaja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie z tego miasta
A na oficjalnej stronie programu same pochwały, żadnych krytycznych uwag. Zachwyty nad Nataszą itp. Ciekawe, czy krytyka została wymoderowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylistyka programu troszke nie z tej epoki,ale ogladam,bo kocham muzyke ze wszystkich stron swiata:)A zwlaszcza rosyjska jest bliska memu sercu,takze dla mnie odcinek rosyjski byl najlepszy,zaraz potem amerykanski.Przy wloskim troche przynudzali,a pierwszego odcinka w ogole nie ogladalam.Jutro Francja-zobaczymy..Natasza jest piekna i utalentowana,mam nadz,ze zrobi kariere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×