Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Witajcie kobietki. Na szczęście dzisiejszy dzień juz się prawie kończy, bo jetsem skonana :( Czekam tylko aż się wypierze pranie, wieszam i idę do łóżka. Jutro nów od samego rana będe na wysokich obrotach, rano na manicure, potem szybkie zakupy, a później imprezka u siostry :D W niedzielę się wyspię:) W niedzielę wybieramy się ze znajomymi na lodowisko:P Trzymajcie się cieplutko, postaram się zajrzeć. Buziale 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Na szczęście dzisiejszy dzień juz się prawie kończy, bo jetsem skonana :( Czekam tylko aż się wypierze pranie, wieszam i idę do łóżka. Jutro nów od samego rana będe na wysokich obrotach, rano na manicure, potem szybkie zakupy, a później imprezka u siostry :D W niedzielę się wyspię:) W niedzielę wybieramy się ze znajomymi na lodowisko:P Trzymajcie się cieplutko, postaram się zajrzeć. Buziale 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Witam! Ja od rana jestem w skowronakach, wysprzątałam całe mieszkanie , zrobiłam pyszny obiadek a teraz szykuje sie na impreze urodzinową do rodziny. Chciałabym się pochwalić że humor ten zawdzięczam porannemu testowi ciążowemu który pokazał dwie kreski, ta druga troche bledsza ale bardzo widoczna więc jestem w ciąży, powtóże test w poniedziałek a potem pójde do gina, trzymajcie kciuki.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Witam dziewczyny! Dzięki za gratulacje rihana i Mini55. czuje się świetnie od rana zajadam się śledziami, wzoraj na imprezce też pojadłam, był catering. Dzisiaj jade do szwagierki na imprezke i szkoda że nie moge nawet lampki szampana wypić ( się obejdzie bez tego), narazie nikomu nie mówię dopuki gin nie potwierdzi. Męża bardzo korci bo najlepiej to by wykrzyczał to wszystkim na głos, jest bardzo dumny że nam się udało, mój syneczek też się nie może dziszi doczekać już by chciał chodzić na spacery wózkiem. Pozdrawiam i życze udanego dnia. Tym którym się nie powiodło - nie poddawajcie się i pełny luz! Wiem że łatwo się mówi alw im bardziej będziecie na siebie naciskać tym mniejsze macie szanse organizm to czuje i tworzy się blokada, więc najlepiej się po prostu kochać wtedy kiedy macie na to ochote a nie z tabelką w ręku pod presją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się z Tobą testówna, ale to nie takie łatwe przestać o tym myśleć, szczególnie wtedy gdy mierzysz temperaturę, a ona wogóle nie wzrasta. MArtwisz się czy to nie oznaka tego czy owu nie ma. JA tak mam dziś 24 dc i nic. I nie poradze nic na to że się przejmuję, inaczej nie potrafię, nie znaczy to wcale że się poddaję, próbuję nadal i mam nadzieję że się uda :) A tobie gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane macie racje trzeba mniej myslec bo i tak sie uda:)ja nie niestey musze teraz uwazac by dzidzia sie teraz nie pojawila leczenie z innych wzgedledow to wyklucza zalamana jestem bo wszystko w moim zyciu stanelo na glowie praca, szkola:(no ale co zrobic zycze wam milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co tam? Testówna GRatuluję, w którym dniu cyklu zrobiłaś test? Dlaczego nadal jesteś pomarańczowa? Mikulina jak tam Łyżwy :D Rihana a co się stało, że tak się zminiło, jakaś poważna choroba? Mirabelka jak tam pomiary temperatury. :D Ja właśnie wróciłam od rodziców. Najadłam się pyszności, byłam u fryzjera i obcięłam włosy, kupiłam sobie fajne dźinsy i ogólnie nastrój poprawiony. No i ulepiłyśmy z mamą 100 pierogów. Odebrałam zdjęcia ślubne. G... Storny internetowej nie będzie. Ojjj zrobie ch... antyreklame ojjj zrobię po forach ślubnych. Zdjęcia są koszmarne, mój mąż ma twarz jak lalka, tak obrobili graficznie koszmarnie, nie przyłożyli się i zrobili tysiąće ogromnych błędów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja tempka w 25 dc nadal 36,5 - MASAKRA!!! Postanowiłam zaprzestać zażywanie foliku, bo chce trochę sie zapomnieć, tylko to mierzenie temp mnie z równowagi wyprowadza. A co jak nie mam owu???? No ale koleżanka mi mówiła że jej siostra zaszła w ciąże w 36 dc, więc ja mam jeszcze czas hihihihi :) Jakoś to będzie. Mikulina a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, testówna gratulacje ale Mini ma racje trzeba teraz na siebie uważać :) Ja muszę czekać jeszcze jakieś dwa tygodnie na testowanie. Testowałam owu ale nic z tego nie wyszło bo nie robiłam tego codziennie jedynie tempka skoczyła mi do 37 stopni bolał mnie troche jajnik i miałam lekkie plamienie tak jak u Ciebie Mirabelko No ale co u Mikuliny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie co u Mikuliny???? Valeri co to sie z nami dzieje że ta temperatura nam nie wzrasta? Ale jesteśmy pozytywnie nastawione, prawda? Ja też testuję za 2 tygodnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka zaprzestanie brania foliku nie pomoże ci zapomnieć. Ja myśle że jesli tego chcesz to i tak będziesz o tym myśleć. Ja mam tak samo ale to nie znaczy że robie coś innego niż zwykle poprostu kocham sie kiedy chce i jak chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i masz racje Valeri, bardziej dołuje mnie ta temp, wogóle nie rośnie to jak ja mam myśleć że się uda? Staram sie być pozytywnie nastawiona ale ta temperatura mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina a kiedy masz wizyte u gina? Ty mierzysz temperature żeby mu pokazać? Wydaje mi sie że nie powinnaś się denerwować ponieważ praktycznie każda kobieta przechodzi to inaczej. Inaczej organizm na to reaguje pójdziesz do gina i na pewno cię uspokoi więc nie denerwuj sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri ja mierzę temp na polecenie ginekologa od tego cyklu. Ale z wypowiedzi dziewczyn i tego co wyczytałam o owu, to tempka musi wzrosnąć. A mi nie rośnie :( Poza tym lekarz powiedział że przy długich cyklach mogą być zaburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazał mi mierzyć i sie starać a jak się nie uda za 2 m-ce to zaczniemy jakieś leczenie, a ja tak bardzo chcę by się udało. Nie chce żadnych leków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka glowa do góry ja dopiero zaczynam starania tez mam długie cykle a mój ostatni mial 53 dni właśnie wtedy podejrzewałam że jestem w ciąży. Oczywiście mam cichą nadzieje że mi sie uda ale to dopiero poczatek i tez musze nastawić się na niepowodzenia szczególnie że ja mam raczej pecha zreszta już kiedys o tym pisałam ale jakos muszę sie trzymać i mieć nadzieje bo gdybym się nie trzymala to bym juz dawno zwariowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri bardzo podnosisz mnie na duchu, mój ostatni cykl to 40 dni, także masz racje nie mogę się załamywać :) Ciekawi mnie tylko co z Mikuliną. Zawsze rano się do nas odzywała, a tu już po 10 i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam wczoraj z Mikulinką i biedna jest chora. Mirabelka przestań panikować. Starania do roku to jeszcze norma, można zacząć się martwić jak starania sie przedłużają. 3 miesiące to standart. Masz na pewno owulacje, zajdziesz w ciążę i tyle. Kwas foliowy a raczej rezygnacja z niego to głupota. Zrezygnuj z mierzenia temperatury, bo tym w razie czego dziecku nie pomożesz, ale kwas pomaga. DZIECKU. Ja też mam długie cykle i uważam, że mam dni płodne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dorotko ty to umiesz prosto z mostu tak trzymać :) a co z Mikulina tzn że nie ma jej w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nikomu zrobić przykrości, jeśli zrobię to poproszę o inforrmację. Mikulina jest na L4, leży plackiem. Biedna okropnie się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka chciałabym zrezygnować z mierzenia tempki, ale lekarz mi kazał więc będę to robić dalej. A co do foliku to macie racje - biorę dalej i zajdę w ciąże i wszystko jest jak należy. A co do Mikuliny, to co z @? Nie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem ciekawa co u niej ale masz racje musimy poczekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc czekamy na Ciebie Mikulina i na wieści :). Zdrowiej i wracaj do nas. Ja jak zwykle zapraszam na poranną kawkę jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie jakoś okropnie czuję, bolą mnie plecy (co u mnie jest częste i jakże nieprzyjemne) i chyba się zatrułam, bo rano zjadłam kanapke z ogórkiem, a teraz brzuch mnie napierdziela, niedobrze mi i latam do kibelka :(, a tu jeszcze do 15 tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×