Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

No mój mąz bierze około 2 miesięcy. Wiecie co wam powiem, że z drugiej strony sie boję, tego wszystkiego :D Ale nie negatywnie po prostu się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze teraz na allegro to sporo przepłacilam za ten swój test owulacyjny na allegro są o połowe tańsze :( i więcej ich jest w paczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe pytanko ten salfazin można kupic normalnie w aptece czy na recepte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk poczytałam sobie w internecie jesli nie uda mi się teraz to tez kupie mojemu niech wcina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz dzisiaj padnięta, chyba się już położę! Trzymajcie się dziewczyny. Zajrzę oczywiście jutro.Jutro mam z rana Mirabelcię na kawie :P:P Poza tym szeryf w delegacji :D echhh ładnie. Dobranoc dziewczynki... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie jem śniadanko. Wczoraj po przyjści z pracy zjadłam cały pojemniczek sledzi w smietanie i 3 bułki... @ Dalej nie mam.. Dzisiaj jest 35dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina to czas na test..;) witaj okokoko! kiedy zobacze zdjecia? napisz do mnie na maila to wysle co linka do kilku moich. buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no już troszkę się wdrożyłam w pracę, a jak tylko przyszłam to koleżanka która mnie zastępowała oświadczyła że jest w ciąży (ta o której wam mówiłam). To jej 3 miesiąc - ja się załamałam, przykro mi że to nie ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelciu, jeszcze nie wiesz może w tym cyklu zaszłaś... Poza tym nie załamuj sie, nie masz czym. Ja to mam powody do załamania... ale ty?? Który cykl się starasz? 3?4? A ja 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle moich koleżanke chodziło z brzuszkami oststnio a ja nie... Ale myslę sobie, zycz a będzie ci życzone ...:) Chociaż ja juz powiedziałam sobie PASS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się cieszę, ona jest starsza ode mnie o rok, ale nic nie poradze na to że ja tez bym chciała. Ale poczekam, kiedyś do mnie też los się uśmiechnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejho Hejo naleśniki by się smażyło :D Cześć dziewczynki jem sobie właśnie śniadanko, piję sobię kawkę :D Dzisaj mam robić naleśniczki bo zostało mi gulaszu, więc będę robić naleśniki zapiekane na słono. Ale chyba zjem sobie kilka z dżemem :D albo galaretką malinową. Chyba mi d. urośnie. Jak tak bęe dalej jadła no ale co zronbić jak silniejsze jest to ode mnie. Mikulinka mam tą piosenkę dla ciebie Mirabelka nawet tak nie myśli. I nie wolono zazdrościć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem i cieszę się że innym sie udaje, ale nie powiecie mi że was w sercu nic maleńkiego nie kłuje gdy widzicie kobietę w ciąży. Bo mnie kłuje. Ale życzę wszystkim jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to mnie nie kłuję, bo wierzę, że kiedyś będę miała dziecko. Nawet jeśli nie swoje to i tak będę mieć. Hehehe Ja tylko stwierdzam zamiast kłucia, że baba jest rozlazła, albo wygląda brzydko albo jest niezadbana. Ot takie poprawienie sobie nastroju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, kiedys przez moment miałam takie uczucie, ale teraz juz mniej. Może dlatego, że kiedyś obsesyjnie myslałam tylko o jednym: CIĄŻĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się staram o tym nie myśleć, w domu o tym nie rozmawiamy. Ale koleżanki które maja dzieci, tylko o nich mówią i ciągle mi powtarzają, że ja też niedługo będę mieć, więc same rozumiecie - chociaż nie chce myśleć, to nie zawsze to sie udaje. Pociesza mnie fakt, że to dopiero 3 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też staram się nie mówić o ciązy. A jak juz ktoś zapyta np. w rodzinie to udaję, że nie dziecko i ciążą w ogóle nie kręcą..bo jak powiem że chce, to będę się na okrągło pytać I CO KIEYD?/ KIEYD?? A tak mówię,. że teraz rzadko kto pakuje się w pieluchy po slubie i my mamy czas... trzeba pozyć. No co...cos trzeba mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×