Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

hej dziewczynki witam was i serdecznie witam nowo przybyłe. ja mam nadzieje ze od grudnia zaczne staranka, choć moze byc roznie przez moje problemy zdrowotne i widmo operacji podłamałam sie ból i bezsilności zawładneły moim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy dziewczyny takie ciche. Żadna nic nie pisze. Co u was słychać? Trzeba się jakoś rozerwać przecież i oderwać myśli od starań, więc co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się oderwała od tego gdybym załatwiała już mieszkanie a tu dalej cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dorotko kontuzja sprzed kilku lat i teraz jest powaznie wszystko staneło u mnie do gory nogami praca, studia i dzeciątko, ktorego pragne no ale takie zycie a ty jak tam kochana?trzymam za was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dorotko kontuzja sprzed kilku lat sie odezwała ale terz jest poważniej moje zycie stanel;o w bez ruchu wiele rzeczy musiaałam teraz odłozyc a pozniej bede miala nizly wycisk by to nadrobic ale coz zrobic:(a co u cibie?trzymam za was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to będzie po zaokrągleniu : 1,096. Będzie 1,10 czy 1,11. Kiepska jestem z matmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję wszystko w porządku. Jakoś sobie żyję. nie moge zacząć pisać pracy. Jakoś się nie mogę zmusić. No ale cóż zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to będzie
1,1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak bym chciala moc pisac ale nie moge:(przesyłam ci moją motywacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawówka się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast na matę to na wagary
i teraz są efekty. ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko na chwilke
hmmmm chyba zaczelismy staranka :) uczucia mam mieszane i pelna glowe pytan :zajde , co to bedzie itd. mam nadzieje tylko , ze w tym miesiacu sie nam uda , inaczej znowu bedziemy odkladac decyzje na potem ;) to tyle narazie co chialam powiedziec (napisac) jakby cos to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same glupie kwoki tu sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żebyś wiedziała, z matmy zdawałam dzięki dobrej koleżance :)hihihi. Powodzenia w starankach, daj znać jak się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko na chwilke
to cos o sobie to do mnie?? moge troche nakreslic sytuacje :) ja mam 30 , maz 37 , a syn 10 skonczone zyje nam sie wzglednie dobrze , syn juz prawie samodzielny hehe nie wiem co mam pisac , bo w szoku sama jestem , ze tak do tego podchodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×