Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Nie Puritans Pride to firma a specyfik zwie się zwyczajnie kwas foliowy. Ale, że aptekom zależy na zarobku więc opychają folik który kosztuje około 7 zł za blister na którym jest 30 tabletek. W opakowaniu firmy puritans jest 250 za około 16 zł może odrobinę więcej. Salfazin to też koszt okolo 20 zł. Testówna ja mam dzisiaj albo pierogi ruskie albo fasolke po bretońsku. A jutro risotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirogi też bym zjadla ale najlepiej swojskie, sama nigdy jeszcze nie próbowalam lepić pierogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testówna ja tez uwielbiam kiszoną kapustę, ale mój mąż za nią nie przepada. Dorota pierogi to jedno z moich najbardziej ulubionych dań - pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nie wychodzi bo niczym przejde ze strony gdzie są emotikony na strone kafeteri to już mi się nie chce to wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja robiłam z mamą, ale sama też robię, tylko mam trochę mało miejsca w kuchni. Zrób risotto. Lepsze to niż smażona kapucha i kotlet w tłuszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyt.
aha. dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyt.
No tak - w patekach często wpychaja leki których sie nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie chcesz wklejać Kwiatek i serce dużo pamiętać nie musisz i wpisujesz je sobie sama a reszta emotikonów np :D to są miniki : D : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeśli poprosisz o kwas 250 tab to wtedy powinni dać ci ten. Bo w spisie leków jest chyba tylko jeden taki duży w tak niskiej cenie. A zawartość kwasu jest taka sama jak w Foliku. Opakowanie wystarczy na dłużej nie trzeba się martwić akurat wystarczy na okres kiedy powinnaś brać, czyli na około 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz bo ja biore folik i tam na ulotce pisze że bierze się go miesiąc przed planowana ciąża ale lepiej brac tak jak Dorotka pisze :) Mnie w aptece nikt nie zaproponował takiedo dużego opakowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rizotto też jest dobre, kiedyś robiłam je bardzo często ale wszystkim już się przejadło, zrobie sobie jednak ta kapustke, nie będe smażyć tylko ugotuje na miekko i doprawie solą i pieprzem do tego pirre i mięsko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ja to jestem prawie, że bezmięsna i ile się da bez smażenia :D teraz to już wogóle bo dostałam od mamy garnki Tefala. także im mniej tłuszczu tym lepiej, chociaż i tak olwiy używam. A risotto mnniam z tuńczykiem z groszkiem mniam mniam :D z ziołąmi mmmm. A dlaczego pierogów nie lepisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki okokokokokokoko już wiem jak się to robi prościzna, byłam przekonana że się kopuje obrazki a nie wpisuje ich znaczenie. Jeszcze raz bardzo dziekuje za wytłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyt.
czyli moge go brać na 6 miesięcy przed. Wolę brać go za dłuygo niz za krótko. ha ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyt.
Dzięki dziewczyny za wypowiedzi - jesteście supcio! A mężusiowi na plemniczi napewno miesiąc przed wystarczy brać ten Salfazin? Może dłużej powinien gp brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wim nigdy mi się nie chciało bo to dużo czasu zajmuje, ale obiecuje że się za to wezmę, może ciąża mnie zmotywuje i moje smaki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee ja to lbuie, bo się ralaksuje. Salfazin miesiąc przed minimum. Żeby łatwiej zapamiętać też możesz 3 miesiące przed. Tylko Salfazin bierze się wieczorem. Ale kwast też możesz łykać wieczorem. Myślę, że nie ma potrzeby brać go na 6 miesięcy przed. Chociaż nie zaszkodzi, nie będziesz miała problemów z zajadami w zimnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyt.
Jeszcze raz dziękuję. Miłego dnia życzę :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jutro się wezmę za taki rodzaj relaksu bo mi narobiłaś smaków okokokokokoko z tymi pierogami i oczywiście z cebulką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNiam :) robicie takie smaki dziewczyny aż się stałam głodna i zjadłam właśnie sobie kapuśniaczka mam jeszcze jednegoi przysmak ze szpinakiem uwielbiam szpinak ale i de sobie zrobić teraz herbatke zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D Dorota a ja nie lubie brukselki ale warzywa strączkowe też uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokoko żle zrozumiałaś pierogi ruskie a na wierzch polane usmażoną cebulką na maśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane wy tu o ujedzonku a ja na diecie ju z 2 kg do tyłu jeszcze przynajmniej z 5 i bede w miare happy, choc wolałbym z 8:)ogólnie czuje sie zle dzisiaj robiłam sobie badania dzisna przeciwciała różyczki bo na nią nie chorowałam a w ciąży podobno jest niebezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×