Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

mirabelka - ile do robienia testu ci zostalo dni? pewnie przeżywasz, nie pytam się co czuje, czy coś czujesz. lepiej nie mysleć o tym, niech mija dzień za dniem :-) im mniej się mysli tym większa szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila do testu jeszcze 12 dni, praktycznie żadnych objawów, tylko uczucie wilgoci (a tak mam też przed @) i sutki dziwnie czuję, nie całe piersi tylko właśnie sutki, dziwne to uczucie. No i nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia wspołczuje bolu brzucha , nie wiem co to moze byc ale jesli chodzi o owolacje to jesli wczesniej jej nie mialas (po ostataniej miesiaczce) to teraz mogla Ci sie przydazyc ... Czasami tak jest z powodu stresu, choroby, czy tez zlego odzywianaia zatrzymuje sie owolacja i miesiaczka . a potem jak wszystko wroci do normy pojawia sie owolacja a jakies dwa tyg pozniej okres... ale moze bolec Cie brzuch zupelnie na cos innego;) pozdrawiam Mirabelka jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki po parodniowej nieobecności! Gardło jeszcze boli, kaszle strasznie ale czas do pracy. @ Dostałam, tak jak przypuszczałam. Mirabelka mnie tez często bolą tylko sutki. Ja stwiewrdziłam, że już nie nakręcam się na ciązę itd. Może kiedyś się samo przytrafi. Od wczoraj mam juz moje długo wyczekiwane meble w kuchni. Praktycznie wszystko juz włozyłam do szafek, jeszcze tylko dzisiaj będę resztę sprzatać. W sobotę parapetówka :D:D No i mamy nowy samochód to będzie co oblewać ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja właśnie jem śniadanko a na 10 jestem umówiona do kosmetyczki, co miesiąc chodze uzupełniać paznokcie bo mam długie więc nałożyłam sobie żel akrylowy żeby mi sie nie łamały, całość u mnie kosztuje 65zł a korekta 35zł, a jakie są ceny u was? Ja już nie mam pomysłu jaki dzisiaj wzorek dać sobie namalować, najbardziej lubie z frenczem. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym żeby to było coś innego ale dziś to już 45 dc. przedwczoraj robiłam test - negatywny. nie wysmiejcie mnie, ale ja mam wrażenie, że coś tam jest... i chciałabym kiedyś napisac - OSZUKAŁ MNIE TEST - a właściwie testy. wybiore teraz luteine, do niedzieli włącznie, potem poczekam tydzień, powinnam dostać @. jesli nie to ide znowu do gin. myslę, że usg zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikulinka, dobrze, że wyzdrowiałaś. ale masz tych nowości, oblewaj oblewaj...tylko tak żedbyś się nie pochorowała hehehe testówna, dobrze jest tak poprawić sobie humor, babskimi sprawami typu paznokcie :-) ja idę pogarszać sobie humor nauka - w sobotę umrę ze szczęścia jesli uda mi się zaliczyć materiał i upiję się do nieprzytomności chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina - u ciężarnych na podtrzymanie ciązy, u nieciężarnych na wywołanie miesiączki - ja tez drugi przypadek oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, plotkujcie dziewczyny a ja wracam do nauki o mięśniach i ich przyczepach - cud, miód i orzeszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testówna---> ja płacę za żele 40zł. Koleżanka robi. Też lubie zwykły french. Teraz mam french i tylko na serdecznych dwa kółka z dziurką fioletowe :) To mi się podoba bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina---> sama wymyślasz? Ta koleżanka to bardzo mało bieże za żele, u mnie chcą te uczące się 50zł ale boje się ze zapłace i nie będę zadowolona więc wole isć do profesjonalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka robi żele juz 5 lat. Czasem ona dalej pomysł, ale ogólnie to ja wymyslam. Poza tym 40zł to jest cena dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam że po koleżeńsku bo by jej się nie opłacało za taką kwotę robić wszystkim, żele i utwardzacze są drogie, to masz fajnie z tą koleżanką pewnie jeszcze do domu ci przyjeżdza i nigdzie nie musisz jeżdzić, też by mi pasowało. Kończe bo musze się ubierać i jechać nie mam za daleko ok 7km ale autem to 5min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ma swoje własne pazurki, nawet na ślubie nie maiałam akrylowych, tylko na moich mi kosmetyczka robiła wzorki :) - było super. Mikulina a co do ciąży to ja się nie nakręcam, na 99 % jestem pewna że okres dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robię już 2 lata żele. A kolezanka przyjeżdza albo do mnie albo ja do niej. To przy okazji kawka i ploteczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak mnie wciągnęła strona www.nasza-klasa.pl że szok. Znalazłam tylu znajomych ze szkolnych lat :D Rewelacja, polecam! Tylko trzeba się zalogowac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
:) jeszcze 10 postów (wliczając w to ten mój) i będzie 3333 wpisy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
mało tego, dziś jest przecież 22.11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie zobaczyć po tyle latach znajomych. Jedna kolezanka z liceum tak się zmieniła, że nie poznałabym jej. Wygląda jak nie ta Marzenka :) Duzy plus dla niej za zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
mikulina, nie wiem czy piszesz o kolegach z podstawówki czy ze szkoły średniej, ale ja na przykład patrząc na chłopaków z podstawówki to większości nie poznałabym na ulicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
może dlatego, że ostatnio jak ich widziałam czyli w podstawówce byli niżsi ode mnie a teraz...?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
no racja;) chyba jeszcze nie obudziłam się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka dziękujemy za linki, ja raczej nie skorzystam - płci nie planuje - chcę mieć niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mikulina nareszcie z nami :) Ja byłam wczoraj wreszcie zobaczyć swoje mieszkanko najpóźniej wprowadzę się tam w czerwcu ale mam nadzieje że remont pójdzie szybciej ;) Już nie mogę się doczekać dziś znowu mam do pracy na popołudniu :( a miałam mieć wolne ale koleżanka sie pochorowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×