Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

EEE mąż miał zakupić dzisiaj kolejny test. Ale pocieszyły mnie moje szwagierki które mówiły, ze miałay tak samo i nie ma się co przejmować, że do mnie nie dociera. No myślę, że nawet jak zrobię bete to się będe stresować. :) Taka już jestem. 3 testy na tak to raczej mało prawdopodobne, żeby się pomyliły. No ja co do Sylwestra nie wiem, nie wiem. Ja tam jakoś nie lubię imprez także mi to nie rpzeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Tu Dasia! mam zagrożoną ciążę. Leże plackiem od tygodnia zażywam duphaston i cały czas plamię na brązowo :( Jeszcze za wsześnie (4 tydz) zeby usg wykazało czy ciąża jest żywa. Do 3 grudnia mam leżeć a potem mam wizyte u gina, na której zapadnie wyrok. Dziewczyny koszmar :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiu, bardzo mi przykro...trzymaj się i dbaj o siebie. Wszystko będzie dobrze :D Musi być... Właśnie oglądam Taniec z gwiazdami. Stawiam na Steczkowską i Terrazino... No jetem ciekawa wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu, tylko leżeć jak lekarz przykazał, tak jak pisała mikulinka będzie dobrze, jestesmy myślami z Tobą, maluszek da sobie radę, jeśli mamusia będzie odpoczywać. dziewczyny dostałam @...po 3 tygodniach równiótko. cieszę się, że znów będzie mozna starać się, tyle, że nic nie liczę, nic nie sprawdzam, nie doszukuję się u siebie objawów. może i mniej będę tutaj (i tak nie jestem często), nie będę się tak nakręcała - \"zapomnę\". no i przede wszytskim. zero testów. nie robię conajmniej do tygodnia po terminie spodziewanej @..a może nawet później... boli mnie brzuch tragicznie dziś...dawno tak nie miałam, i dawno mnie tak piersi nie bolały przy miesiączce. mam egzaminy teraz koszmarne dowiedziałam się dziś a egz w sobote, tata idzie na operację w końcu więc dużo rzeczy sie dzieje, oby stres nie spowodował znowu zmian w cyklu. w każdym razie wiele powodów, aby nie mysleć o ciązy a tego chcę. buziaki, będę zaglądała - mniej się udzielała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ :) Zgadzam się z Toba Kamciu...są momenty, że od czytania tutaj wypowiedzi tylko się stresują doszukuję objawów i jak Ty to ładnie określiłaś \"nakręcam\". Ale tak jest.... I chyba to powoduje jeszcze większy stres. Chociaż ja i tak juz nie liczę na nic...no może tylko na cud. Czas na kawę... miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też już w pracy ale zaczne od goracej zielonej herbaty odstawiłam kawe i wcale zania nie tęsknie. Dasia odpoczywaj jak najwięcej wszyscy jestesmy z Tobą Wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżankę, którą w ogóle nie pije kawy. W całym swoim 29 letnimżyciu wypiła tylko jedną. Przypuszczam, że gdyby teraz kawe wypiła to nie śpi przez tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie kawa wogóle nie działała więc z niej zrezygnowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiu trzymam mocno kciuki, bardzo bardzo mocno za ciebie i za dziecko. Wierzę, że dacie radę. ODpoczywaj i postaraj się nie denerwować, dla dobra maluszka. Trzymaj się ciepło. Kamcia współczuję, mnie egzaminy ejszcze czekają :) Jeszcze przedemną ale myślę, że to już będzie bułka z masłem. Mikulina kurna jak powiedziałaś o tej kawie to przed oczami wyskoczyła mi wiewiórka z bajki \"Czerwony kapturek-historia prawdziwa\" Ojj boski zwierzaczek nakręcony kawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie od rana zamieć śnieżna i najlepiej to bym z łożka nie wstawała ale musiałam zaprowadzić mojego bombla do przedszkola. Od rana czuję się fatalnie kręci mi się w głowie i jestem przeziębiona. W piątek byłam u ginekologa zrobił mi USG był to koniec 5tygodnia. Miałyście racje facet ginekolog jest lepszy od babki, długo szukałam odpowiedniego i znalazłam ok40lat i bardzo przystojny, zna mnie z pierwszego porodu, wiec sobie pogadaliśmy, naprawde fajny facet i na luzie. Mąż oczywiście troche zazdrosny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Doris :P No wiewiórka była niezła...:) U mnie śnieg sypie od rana...Teraz wróciłam z urzędu i wcinam śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u nas sypał i już się roztapia :D Taką to piękną zimę mamy :D Hehehehe tak mi się dzisiaj nic nie chce, za to mam ochotę na żeberka, ale Luby nie lubi i co tu zrobić? Hehehe jemu jajko sadzone. O blee wczoraj robiłam mielone i jakie syfskie mięso, wywaliłam wszystkie do kosza, a na obiad niedzielny, była sałatka z ziemniakami i rosół :D Hehe śmierdziała mi jakąś taką mielonką. Mąż potem spróbował i mówi ze smutkiem w oczach, że nie chce mi robić przykrości i że śmierdzi prosiakiem ale zje :D Hehehe zabrałam mu to z talerza bo by sie biedak z tej miłości przytruł :D Jezu co to ludziom już sprzedają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okokokokokoko -> tak pańswowo poszłam, ten ginekolog przyjmuje tylko raz w tygodniu popołudniu w przychodni a reszte tygodnia jest w szpitalu. Poszłam bo chciałam sie upewnić czy ciąża jest w macicy a nie pozamaciczna co często się zdaża i potem są poronienia, teraz jestem spokojniejsza. Na USG dużo nie było widać taka mała kropeczka w pcherzyku ale jak ją zobaczyłam to az mi się łezka w oku zakręciała fajne uczucie że nowe życie w sie w tobie rozwija! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testówna, co ty opowiadasz, nie strasz nikogo, że ciąża pozamaciczna, często się zdarza. Jezu, aż mnie z nóg zwala jak czytam takie coś. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja sie znowu źle czuje, wczoraj dzień w łóżku i biegunka. Dziś znowu zaczął mnie boleć brzuch i chyba znowu szykuje mi się odiwedzać kibelek. Co sie ze mną dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta to potrafi
wystraszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta to potrafi
zaraz tu urodze chyba ze strachu! Ja jestem w 29 tyg. POZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale nie chciałam nikogo wystraszyć, myślałam że o tym wiecie, to się zdarza na początku ciąży, jak zarodek zamiast wpaść do macicy lokuje się w jajniku i to sie nazywa ciąża pozamaciczna, wtedy ok 8tyg ciąży dochodzi do poronienia bo pęcheżyk w jajniuku pęka, objawami są silne bule podbrzusza. Wiem może jestem za bardzo przeczulona ale wolałam się upewnić, ponieważ takie przypadki się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jesteś
jesteś przeczulona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co..................
przez takie glupie dupy jak ty testwona 3/4 dziewczyn z tego czy innego forum zaczyna panikowac. przez takie ci***twa ktore wypisujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okokokokokokoko -> nie musisz mnie zaraz atakować myślałam że można tu o wszystkim pisać, a takie rzeczy poprostu się zdarzają. Być może jestem przeczulona ale poprostu wolałam wiedzieć. A pisząc o tym nie chciałam nikogo straszyć!!! Lerzałam przy pierwszej ciąży w szpitalu z dziewczynami na patologi ciążowej to nie takich rzeczy się nasłuchałam. Uwazam ze o pewnych rzeczach lepiej wiedzieć wcześniej i być przygotowanym. To jest moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze masz sraczke po
seksie analnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest oczywiste, Każdy kto decyduje się na dziecko powinien o tym wiedzieć. Zrozum tez jedną rzecz, że to moja pierwsza ciążą przy której panikuje i nie jest mi potrzebne dodatkowe bzdury, jeszcze na dodatek nie do końca pewne. Bo coś ci dzwoni ale nie wiesz chyba w którym kościele. Co do gadek jedna pani drugiej pani to też raczej brałabym na to poprawkę, bo ludzie lubią panikować niepotrzebnie. Chcesz to mogę ci o innych patologiach ciąży poopowiadać ale po co? Chcesz się postresować? Chyba nie. Zlituj się proszę. Część dziewczyn tutaj chce zajść w ciążę nadal, poopowiadamy im o zagrożeniu i ryzyku jakie jest? Nie? TU nie chodzi o to, że mam problem z tym, że to piszesz. Błagam cię tylko o jedno ODROBINĘ TAKTU i tego, żebyś pomyślała zanim coś napiszesz. Bo po drugiej stronie nie wiadomo kto siedzi i co może poczuć. PS nie wiem czy jest sens produkowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poto jest forum
aby pisac o obawach i radościach okokokokokokoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×