Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

DOROTKA GRATULACJE :D nawet nie wiesz jak się cieszę :) To jednak na początku są jakieś objawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi koleżanka powiedizała, starała się pol roku gdzies...nadszedł czas obrony pracy mgr...czas na zbliżenia był, :-) ale nie było czasu na myslenie i testy.... po obronie..liczy i liczy i tu okres spóźnia sie jej juz tydzien...zrobila test i ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka też planowała a zaszła jak przestała się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina słyszę o takich przypadkach bardzo często. Bardzo dużo ludzi tak ma. To jest tak ogromna chęć. Dziękuje Valeri Dzwoniłam do mamy, narazie trzyamy tajemnicę. Ona też się cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a mąż już wie czy zrobisz jakąś kolacyjkę z bucikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super :) ale kolacyjkę romantyczną i tak możecie sobie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he to ciekawa jestem czy się bedzię umiał skupić na tej uczelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko Pamietasz mnie moze, pisałam do Was na początku Gratuluje Ci serdecznie :-) Chyba będziemy razem na sierpien bo ja też wczoraj zobaczyłam druga kreske, tyle ze nie odrazu a dopiero po kilku minutach i dosc bladą, więc jestem ostrozna, ale robiłam test bardzo wczesnie - 24 dc po płudniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to co zakładamy kolejny topik Na sierpień? Ja się przyznam do czegoś Robiłam test już we wtorek rano wyszłla blada niewidoczna kreska, myślałam, że mam przewidzenia potem zrobiłam drugi w nocy, bardziej czuły i wyszła druga ale juz bardziej różowa i bardziej widoczna, ale nadal jaśniuteńka. Nie mówiłam, żeby nie zapeszać poza tym nie byłam do końca pewna. A dzisiaj rano też jeszcze jasna ale już dobrze widoczna różowa druga kreseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez mimo ze blada jest widoczna, ale wysza dopiero p 10 minutach a na tescie pisza, zeby patrzec tylko na pierwsze 5 minut, tylko ze, zdrugiej strony, jak nie byam w ciązy, to nigdy mi nic nie wyszło, a tu jednak,no i poza tym mam przeczucie i czuję się tak wasnie ciażowo :-) Spac mi sie ciagle chce i siusiu biegam często... Ja powtórzę test jeszcze jutro rano,lub pojutrze, ale TY moja droga to juz śmiało mozesz zakładac topik sierpniowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Dorotka, jestem bardzo pozytywnie nastawiona, towja ciąża mnie bardzo ucieszyła, bo rzeczywiście daje nadzieję że i mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juzbiegne do swoich obowiazków, ale jak bedzie topik dla sierpnióweczek to z radoscią się dołaczę...:-) Pozdrawiam serdecznie a pozostałym dziewczynom zyczę powodzenia w starankach...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOROTKA ale super bedziesz mamusia;);) gratuluje bardzo serdecznie. jesli chodzi o ginekologa to poczekaj choc z tydzien bo na tym etapie nie wiem czy badanie ginekologiczne cos wykaże . a zreszta pewnie na Twoim miejscu polecialabym juz dzisiaj;) Naprawde sie ciesze i jeszcze raz gratuluje Testówna a ty jak znosisz poczatki ciązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOROTKO GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciesze się razem z Tobą teraz musisz dbać o siebie. Tylko nas nie opuszczaj!!! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było- tzn nie udzielałam się bo czytam Was codziennie systematycznie. U mnie pierwszy cykl starań zakończył się @, teraz drugi. Mam do Ciebie Dorotko pytanko- jak często się kochaliście?? bo niektórzy mówią że lepiej co drugi dzień a inni że codzień. Tylko nie wiem czy wtedy plemniczki są na tyle mocne? Jak to było u Ciebie?? To jest pytanko do wszystkich dziewczynek na topiku- co myślicie w tej kwestii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było- tzn nie udzielałam się bo czytam Was codziennie systematycznie. U mnie pierwszy cykl starań zakończył się @, teraz drugi. Mam do Ciebie Dorotko pytanko- jak często się kochaliście?? bo niektórzy mówią że lepiej co drugi dzień a inni że codzień. Tylko nie wiem czy wtedy plemniczki są na tyle mocne? Jak to było u Ciebie?? To jest pytanko do wszystkich dziewczynek na topiku- co myślicie w tej kwestii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, ja zaczynałam przytulanki zaraz po @ (trwają aż do teraz:))przeważnie co drugi dzień, no ale jak mieliśmy ochotę co dzień to oczywiście nie \"żałowaliśmy sobie\" bo w końcu to ma być przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dorotko bardz bardzo ci gratuluje naprawde nie wiesz jak sie ciesze wczorak miałam straszny dzien i noc-maskra ale ta wiadomość sprawiła ze az sama do siebie sie śmieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Grrrraaaaattttuuuulllaaacccjjjeee Dorotko bardzo się ciesze że za pierwszym razem ci się udało. Mini ciąże narazie znosze dobrze, od rana jak zwykle śledziki i grzybki, mdłości mi przeszły, które miałam zaraz po zapłodnieniu i jest ok. Ale nie to było głównym objawem, zaczełam więcej pić, naprawdę dużo a mimo to miałam sucho w buzi i spiechnięte usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
kurde, jaki to dzisiaj wesoły topik:) aż sama się cha-cham do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoły wesoły, Dorotka, która była z nami od początku zaszła w ciąże!!!!!! Cudowne wieści, oby takich było jak najwięcej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mu tez kochaliśmy sie co drugi dzień zaraz po @ tak do 5 dni przed spodziewaną @.....tylko, że to bylo ok 1.11 a @ nadal nie ma, więc teraz to kiedy najdzie nas ochota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj co drugi dzień, ale tak jak mówiłam czasem mam chęć co dzień - więc się nie powstrzymuję, nie traktuję seksu tylko jako możliwość poczęcia dziecka. Chcę cieszyć się bliskością z mężem, tobie Elmirko też radzę wyluzować i kochjać się kiedy przyjdzie ochota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×