Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Dorotka co czytasz ostatnio ciekawego?? Ja mam teraz duzo wolnego czasu moze mi cos polecisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMAAAAAAAALLLLLAAAAA
WIATJCIE DZIEWCZYNY czy ktoras z was potrafi mi wytłumaczyć mi wynik badania USG? - robiłam to państwowo i troszkę się zmartwiłam jednym zdniem, a znim będe miałą kolejna wizytę to jescze\ trochę czsu minie więc piszę :.........pęhcerzyk żółciowy Q 5.2 mm kosmówka bez cech odklejania. JAJNIK LEWY 52/36 Z DWUKOMOROWĄ TORBIELĄ O WYMIARACH 40/33 MM . - KURCZE czy te dwukomorowe torbiele to cos złego??????????????? kurde która się zna na tyM/ napiszcie coś kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja ci nie pomogę, sama mam na jednym jajniku ognisko 15 mm, ale to nie torbiel, więc bardzo mi przykro. A z wynikiem u lekarza nie byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMAAAAAAAALLLLLAAAAA
no jeszcze nie. dodam ze w niedziele rozpoczne 9 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, niech juz będzie ta 15, bo chcę stąd wyjść. Mam dośc dzisiaj :(:( Pracy tyle że nie wiadomo w co ręce włożyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina ja tez mam już dość. No a tu jeszcze jutro do roboty - trudno, przeżyję. Kto jak nie ja hihihih. Wiecie co - chce sobie kupić polsat cyfrowy, nie wiecie może ile kosztuje dekoder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, chociaż nie ukrywam, że mąż cos mi juz na ten temat wspominał, żeby kupić. Ale co i jak to nie wiem. Może zerknij w necie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę ze jak skończe leczenie to moze w przyszłym misiacu zaczne w koncu starania a dorotko tobie ile jeszcze studiów zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Przepraszam, że tak późno ale dopiero wróciłam do domu. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję. :) :) :) Elmirka z mężem kochaliśmy się co dwa trzy dni. Wtedy kiedy mieliśmy ochotę. Choć nie ukrywam, że pomogliśmy sobie testerem owulacji, choć w niego nie wierzylam. My po prostu nie myśleliśmy o tym, że ma się udać. Mimo to mój mąż brał Salfazin, może to też trochę pomogło. Mini ostatnio czytam \"Morderca za ścianą\" Buss. Niezłe, o psychologii morderstw. Nie wiem jaka literatura cię intersuję, podaj gatunek który lubisz najbardziej to może coś podpowiem (pomijając fantasy i sf. bo nie znoszę). Mirabelka nie zdecydowałabym się na dekoder. Mam UPC i jestem najbardziej zadowolona na świecie. Rihanna oprócz tego semestru, który już się w sumie kończy zostały jeszcze dwa + jeden samych seminariów. Pracę muszę oddać napisaną do października. Mikulina jak wytrzymałaś kochna w pracy? Dziewczyny jakie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY🌼 Jestem już po kawie i śniadanku. Mąż na uczelni, teraz muszę iść po zakupy (wyjątkowo mi się nie chce). Pogoda za oknem brzydka, mglisto i ponuro. Najchętniej zostałabym dzisiaj cały dzień w łóżku z dobrą książką - no niestety! Ciasto wyszło... w miarę. Zobaczymy co powiedzą goście ;) Zajrzę tutaj jeszcze dzisiaj do południa. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za zasmiecanie, ale mam takie male pytanko odnosnie NPR a szczegolnie temeratury. O to rozpiska moich temeratur. Dosdam ze ostani @ mialam 24 pazdziernika. Czy moze mi ktoras powiedzie dlaczego tempka mi spada. Z gory dziekuje za odpowiedz. 30.10- 36.6 31.10- 36.6 01.11- 36.4 02.11- 36.5 03.11- 36.7 04.11- 36.7 05.11- 36.7 06.11- 36.6 07.11- 36.4 08.11- 36.6 09.11- 36.4 10.11- 36.4 11.11 nie mierzylam, pilam alkohol. 12.11- 36.65 13.11- 36.7 14.11- 36.75 15.11- 36.8 16.11- 36.9 17.11- 36.9 18.11- 36.8 19.11- 36.9 20.11- 36.8 21.11- 36.9 22.11- 37 23.11- 36.7 24.11- 36.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spada bo okres się zbliża
najprawdopodobniej, bo nie na 100% czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Miaałam jak mikulinka iść na zakupy ale po prostu pogoda jest koszmarna. Tak mi się nic nie chce. Wyspałam się za wszystkie czasy :D Teraz jem sobie piernika i piję kawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu taka cisza i tak smutno. Co z wami. Ja siedzę i nudzę się jak mops. Mąż w pracy a ja siedze sama w domu. Mam trochę do czytania ale jestem taka jakaś nieprzytomna że nawet mi się nic nie chce. Rosół bulka w kuchni i czeka, aż zrobię z niego zupę ziemniaczaną :D. Chyba sobie kupię nocnik, bo już mam dość ciągłego ganiania do kibelka. W nocy po kilka razy w ciągu dnia co pół godziny, co godzinę. Bleee. A na wyjścia pampersiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały weekend na uczelni. Dziś ledwo żyje a jak pomyśle że jeszcze jutro cały dzień :-( to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko kochana tychyba iedaczku z wrażenia jeszcze spać nie możesz :-).... tak myślę jak musisz się czuć..taaaka szczęsliwa. ja już 3 tydz bez @ a ciąży brak..nigdy nie mialam problemów, wszytsko jak w zegarku jak to mówią a tu pierwszy miesiac człowiek sie stara i @ spóźnia sie tyle a ciązy nie ma i tak. właśnie rozmawiał z mężem ze kupimy salfazin. bo wiem że Twój mąż brał. trzymaj się cieplutko. ja tez weekend w szkole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dwa dni miałam wolnego a dziś znowu w pracy dobrze chociaż że na rano no ale cóż ludzie do kina to nawet w wigilie chca przychodzic czasami tego nie rozumiem bardzo dużo ludzi pyta sie czy w sylwestra bedziemy robić jakieś maratony filmowe a wy dziewczyny co wolelibyście maraton filmowy czy imprezke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Siedzę sama w domuku, mąż na uczelni. Popijam kawkę. Znówu buszowałam trochę na str. nasza-klasa bo dwie kumpele mnie znalazły :) Valeri, wiesz co, jesli ktos nigdzie się nie wybiera w sylwestra a ma siedzieć w domu i patrzeć w tv... to woli pójść do kina na maraton i już. Wiem, żę u nas w Multikinie jest coś tam w sylwestra. Ale nigdy mnie to nie ionteresowało, bo zazwyczaj gdzies baluję w tę noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sylwestra mam g... plany czyli żadne. Szczerze to sama myślałam, o kinie. Ale pewnie wyląduje u szwagierek :(. Kamcia, ja spać mogę, nawet bardziej niż zwykle, ale towarzyszę mężowi. Szczegónie, żę wczoraj wyspałam się rano :)Tak mąż brał Salfazin. Szczerze, to nie czuję się szczęśliwa, bo to do mnie nie dociera jeszcze, poza tym cały czas stresuję się, że dostanę okres, albo, że testy się pomyliły :) Idę chyba we wtorek na bete, albo może jutro. Mikulina jak tam się wczoraj udało? Siedzę tak jak ty sama dzisiaj :) I z tych nudów woskowałam sobie wąsik i teraz cierpie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze nie wiem co będe robic na sylwestra ale na pewno nie mam zamiaru spędzić go w kinie ale może dlatego że tu pracuje hehe :D Dorotko idz jutro na bete bedziesz pewniejsza i spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×