Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Gość no dziewczyny piszcie
wydaje mi się, że to jednak Bóg decyduje o płci dziecka i o tym kogo tym dzieckiem obdarować, bo dziecko to dar od Boga:) wiem to na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sam nie wiem co myśleć o tym całym planowaniu płci - niby niektórym się udaje, ale to pewnie też zasługa przypadku i łudu szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
a mnie się jednak wydaje, że czego nie planowałabyśmy to i tak Bóg zdecyduje o tym co będzie:) gdyby było inaczej to już przy pierwszym podejściu powinnyśmy być w ciąży, a tak nie jest w wielu przypadkach nawet wśród osób całkowicie zdrowych trzeba wierzyć, że ten na górze:) wie najlepiej gdzie, kiedy i jakiej płci zesłać dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhmmm no tak Bog :/ No ale co tam. Mikulina gratuluje kuchni :D Mam nadzieję na zdjęcia. Kochana ja tez jestem wciągnięta w naszą klasę, że szok. tyle ludzi z podstawówki ehhh. Jak miło. Strasznie dzisiaj boli mnie brzuch. Sikam średnio co pół godziny Jutro rano test :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Dorotka trzymam kciuki ja za każdym razem jak ktoś robi test to sama nie umiem się doczekać :) a co dopiero jak będę sama testować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już spowrotem od kosmetyczki, paznokcie mam pomalowane mlecznym lakierem a na końcach lazurowy brokat tak jak frencz, dziewczyny suuuuuuuuuupppperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co se bede.... :P Testówna---> najwazniejsze, że tobie się podoba. Mnie się już znudziłe brokaty igiełki, płatki itp.... Teraz tylko biały french :) Tradycyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testówna---> a teraz jak jetseś w ciąży to nie powinnaś zrezygnowac z robienia paznokci? to wszystko jest szkodliwe... pył itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie znoszę mieć pomalowanych paznokic. Nie znosze mieć długich i nie wyobrażam sobie mojego codziennego siedzenia w kuchni i długich pazurów. Tym bardziej nie wyobrażam sobie długich paznokci mając dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
ja nie z klimatów tipsy czy inne długie pazury:D nawet z dopłatą nie zgodziłabym się na coś takiego;) ale wiadomo, że dla każdego coś innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka która robi takie paznokcie, na czas ciązy zrezygnowała z pracy. No ale nie wtrącam się - nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swoje całkiem ładne, białe i raczej niełamliwe. A jak pomaluje to mam chwile a potem pójdę do kuchni, pójde sprzątać i już są obdarte a jak są obdarte to mnie denerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> no dziewczyny piszcie. No ja zdecydowanie tez nawet z dopłata a to nawet dlatego, że widziałam co się pod spodem dzieje jak sie je ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny---> wiesz co, niektóre dziewczyny mają te paznokcie tak zrobione, że z kilometra widać że żelowe czy akrylowe. Moje wyglądają jak naturalne. Zesztą ja mam żel na swoich płytkach nie na tipsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam żel na swoich płytkach i narazie do sylwestra będę je robić potem będę musiała zrezygnować bo jak się dzidzia urodzi to długie paznokcie nie są wskazane. pytałam kosmetyczki i czytałam na forach że żelowanie nie wpływa na płód i nie jest to szkodliwe, a co do pyłu to mam maske a kosmetyczka piłuje nad specjalną maszyną która wciąga pył przy piłowaniu paznokci i nic się nie kurzy. Robie to bez żadnych obaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mówiłam o szkodliwości typu wdychanie pyłu, a o to, że przy dzieciach w życiu nie chciałabym mieć pazurów przy dzieciach, nie ważne czy niemowle, czy kilkulatek. Ot takie moje widzimisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
spoko:) mnie to absolutnie nie przeszkadza u innych:) każdy ma prawo wyglądać i nosić się tak jak mu się podoba:) jak tak samo jak Dorotka nawet nie lubię długich paznokci, oczywiście u siebie, bo u innych to podobaja mi się nawet bardzo, ale sama nie chciałabym i jak na złość kiedy ja nie cierpię długich pazurów to mnie rosną jak oszalałe:O bardzo jestem ciekawa jak wyjdzie ten jutrzejszy test:) i bardzo życzę Ci by były dwie kreski:) to tak zawsze napawa nadzieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi u kogś też się strasznie podobają, ale jak przychodzi co do czego, to ja wolę króciutkie. Tu coś kroję, tam coś trę i zaraz ich nie mam. A powiem ci, że byłam bym w głębokim szoku, że za pierwszym razem nam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
kochana, życzę Ci takiego toalnego szokingu jutro, że szok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny piszcie
a czytam Was sobie praktycznie od początku i od czasu do czasu odzywam się na pomarańczowo, ale to właściwie raz na ruski rok:D a dzisiaj tak się jakoś rozkręciłam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×