Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmla

badanie POZIOMU HORMOWNÓW TARCZYCY przed ciążą

Polecane posty

Gość mmmla

FT3 FT4 -----robiłyscie czy nie słyszałam ze wiele poronien jest w wyniku źle funkcjonujacej tarczycy, wiele kobiet nie wie o tym bo nie ma pojecia ze trzeba takie badanie zrobic i potem jest źal na rozlanym mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmla
totalnie nikt nie robił tych badan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to
Ja się lecze na niedoczynność od 2 lat i własnie jestem w ciąży:) FT3 i FT4 nie miałam robionego nigdy jedynie TSH. Teraz muszę TSH sprawdzać co miesiąc i ewentualnie podnosic dawke leku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksytocynaa
Najpierw zbadaj sobie TSH. Jesli wyniki wyjda poza normą, idz do endokrynologa, tez juz bedzie wiedzial,co ma robic.Prawdopodonie zbada Ci p oziom ft4 i Ft3 Ja podejrzewalam u siebie chora tarczyce, bo bardzo wypadał mi włosy. Zrobiłam badania juz będac w ciazy, i dzieki Bogu, bo okazało sie,ze mam silna nadcznnośc, która mogła spowodowac poronienie. A lekarz ogólny patrzyl na mnie krzywo,kiedy wydebiałam skierowanie na TSH, twierdzac,ze wymyslam sobie choroby. Moja endo jest zdania,ze te badania powinny wejsc w sklad obowiazkwych , jak morfologia i inne. Teraz jestem 6 m-cy po porodzie, nadal na lekach, na razie hormony szaleja. Summa sumarum--jesli masz nawet sladowe podejrzenia,ze cos moze byc nie tak---badaj. A nawet jesli nie masz to tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×