Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burak buraczany

Żaden facet nie chce miec dzieci uzmyslowcie to sobie.

Polecane posty

do tej decyzji trzeba dorosnąć, maleńki. Ty naprawdę jesteś bardzo młody jeśli masz takie poglądy. Każdy chce w końcu założyć rodzinę i mieć dla kogo żyć, coś po sobie zostawić. Nie każdy jest taki jak ty. Nie udowadniaj, że ludzkość kilku miliardowa pochodzi z wpadek, przypadków etc., bo to głupie. Większość facetów kocha swoje dzieci, choć jak się okazuje nie wszyscy nadają się na ojców :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
jak nic widac zze to pisze albo jakis gowniarz ktoremu sie nudzi. wroc lepiej do malowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Nie ma to jak teoria dorobiona do solidarnosci jajnikow Otworzcie oczy roznimy sie zajebiscie Facet to wieczny klusownik a wy na sile chcecie z niego zrobic opiekunke swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Mam 12 lat w pszedszkolu miałem dziefczyne, pszeleciałem jom wienc wiem durzo o rzyciu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Jak widac nie kazdy jeszcze dorosl do zycia. Pewnie ze majac jakies niespelna 16 lat (bo wiecej nie sadze bys mial:)))) to sie wypisuje takie rzeczy. Pogadamy za jakies 10 lat kiedy napiszesz post w stylu "chcialbym zalozyc rodzine ale zadna mnie nie chce bom burak:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jna
nie nasza wina ze ci juz nie staje i musisz sie popisywac na forum wez wiagre -moze jeszcze cos ci sie milego przytrafi ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
burakowi potrzeba dodatkowych podniet stad te teorie tak dla rozgrzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga28*
a wiecie ze moze cos w tym jest...? oczywiscie nie tyczy sie wszystkich mezczyzn, ale są takie przypadki. w ktorymś z wczesniejszych topików ktoś zauwazył że faceci czesto na samym pocztku związku pytają czy kobieta lubi dzieci, jesli odpowie twierdząca to zaraz ,,giną bez śladu,, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Tak tak mam 16 lat jestem impotentem a wy jestescie kobietami co potrafia sobie owinac faceta wokol palca i go prowadzic na smyczy Mam kobiete i ja bzykam jak kazdy normalny facet Podymal tez bym inne jak sie nadazy okazja bo takie jest to zycie Moze bede mial dziecko bo moja nie zawsze bedzie uwazac albo zrobi to z jakims cwelkiem za wszelka cene moze bedzie i moje chociaz go nie chce bo z tym jest duzy klopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jna
dajcie spokoj -nie nasz psychopata, nie nasz klopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
A tak wogole to skad sie biora dzieci? Mamusia mi mowila ze wychodza z kapusty? to prawda? Ja od dzis juz nie bede jadl kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Poza tym nie dam wam rady bo na mnie siadziecie zeby sie powymadrzac i przekonywac do teorii bez pokrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
a niestety moje teorie sa nieprawdziwe i tak nieladnie ze na mnie krzyczycie. ja chce do mamy:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
dzieki podszywka podbijasz topik a ja chcialem im tylko przekazac troche meskiej prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venom-x
"kazdy jak jeden chce tylko doswiadczac przyjemnosci jaka plynie z kontaktu sexualnego. Nikt nie marzy o odpowiedzialnosci i bliskosci i zwiazku az do smierci. Kazdy z facetow chce przeleciec jak najwieksza liczbe kobiet. Takie jest to zycie i pogodzcie sie z tym raz na zawsze!!!" bzdury, bzdury, bzdury - jestem kolesiem i wcale tak nie myślą. (owszem mam takich znajomych ale to mniejszosć.) Prawda jets taka że najbardziej boimy się wykorzystania. (angażujesz się, a laska stwierdza, że w życiu będzie jej lepiej z kimś innym i fuck love)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Poza tym powinienem tak dla jaj zalozyc topik: "Chce miec dziecko, jak ja strasznie cierpie, moja zona nie chce" To by wtedy mi wspolczuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jna
masz jakis problem z powiedzeniem komus tej prawdy wiec wyglaszasz ja tu co nas moze obchodzic twoja prawda skoro nie jestesmy z toba w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
"facet to wieczny kłusownik"? to pewnie wiesz też, że w naturę faceta wpisane jest przekazywanie genów, bardziej niż w naturę kobiet...no i nie rób już z wszystkich kobiet jakichś maniaczek, dla których każdy stosunek to okazja na dzidziusia, a faceci muszą uciekać się do sztuczek, byle tylko mieć trochę przyjemności...otóż niespodzianka! KOBIETY TEŻ CZERPIĄ PRZYJEMNOŚĆ Z SEKSU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venom-x
masz racje JNA zwłaszcza że poglądy buraka buraczanego to taki maksymalny stereotyp, że nie ma sensu nad tym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
venom-x - one nie lubia monotoni, codziennosci i jak jestes przewidywalny. Musisz ciagle cos nowego wymyslac. Caly zwiazek musisz ja czyms zaskakiwac. Nie byc taki sam kazdego dnia. Mowic rozne komplementy a kazdy najlepiej zeby byl nietuzinkowy. Nie mozesz sie powtarzac z kazda czynnoscia. Slowo Kocham tez powszednieje i badz tutaj madry jak czesto go uzywac zeby nie wydalo sie banalne i na ile zadko zeby nie stalo sie to powodem do awantur bo juz jej nie kochasz Kocham Was kobiety chociaz jestescie moim przeciwienstwem im bardziej Was rozumiem tym bardziej sie Was boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóżżżż...
a ja nie moge sie nie zgodzić z autorem topiku - jakem kobieta ;) Z moich obserwacji wychodzi podobna teoria... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaa
Ty rozumiesz kobiety?a ze tak spytam z jakiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaa
zreszta bezmyslnoscia jest uogolniac tak jak ty to robisz mowiac "żaden facet"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
KAZDY FACET!!!! A jezeli mowi ze chce to klamie Bo chce Was tylko pobzykac!! A najlepiej to maja geje bo czerpia przyjemnosc z bzykania bez rozmnazania szkoda ze jestem hetero naturo czemu mnie tak pokaralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Umowilbym sie z jakims chlopcem ale mowia ze jestem brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Tylko podszywka wali konia jak ze mna pisze Lepiej poobracaj panienki opowiadajac im bzdury o milosci i ze ich nigdy nie opuscisz Najlepiej duzo obiecuj bo one lubia obietnice A jak ich nie dotrzymasz do dostaja mal[piego rozumu i zaczynaja szalec wyzwalasz w nich emocje a nic tak ich nie jara jak wyzwalanie emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Burak idz ty dokoncz lekcje bo twoja wiedza o zyciu to jest zerowa. Siedzisz gdzies w koziej wolce i pewnie poza swoja wsia jeszcze nigdzie nie byles. nie mierz ludzi swoja miarka. to co wypisujesz to twoja marna proba popisania sie ale niezbyt ci to wychodzi. zauwaz ze na tym forum tez wypowiedzieli sie faceci i jak sie okazuje oni dzieci chca miec. Jak na razie jestes sam w twoich pogladach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaa
oceniasz ludzie ze swojego punktu widzenia a to nie jest miarodajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×