Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burak buraczany

Żaden facet nie chce miec dzieci uzmyslowcie to sobie.

Polecane posty

Gość ahaaaaaa
agnesina-Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
masz 16 lat i dopewnych rzeczy i decyzji trzeba dojrzec. Ja mam tych lat troche wiecej od siebie, mam meza, mam kolezanki zamezne i zapewniam cie ze nikt nikomu obiecanek cacanek nie robil. A ci faceci co zostali tatusiami zebys ty widzial jacy sa dumni z tgo:)) No ale niepelnoletni gowniatz tego nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Swistak zawija sreberka buahahahaha Ale jestescie naiwne "Ilu facetow na forum chce miec dzieci" No to ja Ci powiem ilu. Zrob sobie ankiete ilu z nich chcialo by miec dzieci jakby jedyna metada ich posiadania bylo obciecie sobie fiuta i wsadzenie go do Waszych szparek. Jakby to wiazalo sie jedynie z powieceniem To wtedy masz rzeczywisty procen facetow chcacych miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jna
masz juz przemyslane to wszytsko to idz w miasto i podrywaj nie dziel sie swoimi teoriami bo jeszcze ktos je opatentuje za twoimi plecami i nieszczescie gotowe matko - to ma byc facet? zachowujesz sie jak baba wlazisz na babskie forum i prowokujesz psedoteoriami idz rznij te laski skoro wiesz jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
idz do wiejskiej remizy moze tam bedziesz miec wiecej szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
no buraczku...jak Ty musisz przekonywać swoją "połówkę" jak bardzo pragniesz zostać tatusiem, byle tylko mieć odrobinę seksu to szczerze współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Musi jej niezle obiecywac by chociaz miec te swoje 5 minutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
chociaz te 5 minut konczy sie zwykle juz po 50 sekundach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Nie znam sie na kobietach wiec sie nie powiem ze wybieram punkt B a sa do wyboru dwa: A)Dajesz kobiecie kwiaty wu niej w domu i jestescie sami. B)Dajesz kobiecie kwiaty w obecnosci jej kolezanek i robisz to w taki sposob jaki jeszcze nikt inny nie zrobil i nie widziales go na filmach etc nie wyczytales z kolorowych czasopism. bleeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaa
:D:D dobre dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
a swoją drogą ciekawa ankieta...ciekawe ile kobiet by chciało mieć dzieci, gdyby to wiązało sie z obcinaniem organów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jna
burak ale chocbys chcial miec setki dzieci to jak kobiecie zaczniesz wyglaszac swoje madrosci to jej libido spadnie do 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaa
buhahah to ty burak masz rozdwojenie jazni bo najpierw twierdzisz ze rozumiesz,poznajesz coraz bardziej kobiety a teraz ze sie nie znasz? moze synapsy sie przegrzaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Jak chce poruchac to musze stanac na glowie i wymyslec cos nowego niepowtarzalnego i niebanalnego. Cos co pierwszy raz uslyszy. Cos czego sie nie spodziewa. Musze ja zaskoczyc czymkolwiek. Musze sie starac na maxiora. A potem jak z siebie wykrzesam ta odrobine innosci to mam bzykanko jak sie patrzy ;-) Przewaznie od 1 - 3 godzinek srednio 3 razy w tygodniu 2 sa tez wystarczajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
libido jego "kobiety" jest na poziomie 0. Tak wiec burak musi obiecywac jej dzieci by dostac choc troche seksu. A potem sfrustrowany wylewa swe zale na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Jasne ze obiecuje!!!! Mowie ze chce i ze chce zeby byla najszczesliwasza mama na swiecie. Poza tym mam swietne podejscie do dzieci Nie boje sie kupki i przewiniecia pieluchy. Znam sie na rzeczy, bo opiekowalem sie juz szkrabami nie raz. Wiem jaka to odpowiedzialnosc i nie zamierzam ich miec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
swojej kupki tez sie nie boje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
A jak czesto rozmawiamy o tym jak bedzie pieknie wygladala z brzuszkiem, ze bedzie niesamowicie atrakcyjna. Ze bede przykladal ucho do jej brzuszka i nasluchiwal bicia nowej iskierki jaka bedzie nasz dzidzius. Bede otaczal nad nia opieke i niczym sie nie bedzie musiala martwic. Ze bede cudownym tausiem, ktory bedzie mial wiecej czasu niz inni tatusiowie na opieke dzieci. I ze moim marzeniem jest zalozenie rodziny. A potem biore sie do rzeczy i ruchanko ( tylko zeby nie zaskoczyla )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do buraka
a jak najbardziej lubisz? musisz byc dlugodystansowcem skoro 3h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Lubie sie delektowac. Sex nie jest szybkim posilkiem przed wyjsciem do pracy. To jest danie glowne wciagu dnia Uwielbiam moje kochane rozenko najpierw dobrze przyprawic przed schrupaniem Ostatnio spodobalo mi sie rozbieranie tylko za pomoca ust i zebow. Doszedlem w tym do wprawy Potem zaczynam oblizywac moja pieczen, probowac jej w kazdym zakamarku bo jej smak jest zawsze i wszedzie inny. Lubie parzec jak jej skora pokrywa sie gesia skorka. Lubie na nia patrzyc. Lubie pozerac wzrokiem jej nagie cialo. Gra wstepna to 2/3 calego zblizenia. Nic tak nie bawi i nie sprawia frajdy jak dobrze przygotowany kawalek miesa przed spozyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraku drobna sugestia
najlepiej to ogóle wyrzuć ze swojego słownika wyrazy takie jak: nigdy zawsze każdy nikt bo używasz ich w sposób kretyński i nieuprawniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do buraka
brzmi kusząco a pozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
A co drazni to Ciebie i wywoluje emocje. To bede o tym pamietal i czesciej to robil. Co jeszcze moge zrobic zeby zaspokoic Twoje Kobiece EGO Bede taki jaki jestem i niczego nie bede udawal Moge byc niestylistyczny i ma to gleboko Moge byc niezrozumialy i mi to zwisa Ale dla dymanka stane na glowie i sprawdze poprawnosc zdan przecinkow i innych pierdol zeby moje dymanko nie mialo powodow zeby sie przyczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Pozycje Jakie pozycje??? HAHAHAHAHAHA Mi nie zalezy na sexie tylko na BLISKOSCI HAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Biedne wiednace kwiatuszki nie ma ich kto podlewac i sie nimi opiekowac. Nie ma kto otoczyc ich opieka i sprawic zeby rozkwitly. Biedne wegetujace roslinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraku drobna sugestia
rozczaruję cię, ale jestem facetem, więc zaspokajanie mojego ego możesz sobie raczej darować :P Twój przykład z posiadaniem dzieci przez obciecie fiutka był gorzej niż debilny :o Adekwatny przykład mógłby brzmieć tak: Zapytajcie panie swoich partnerów, czy zdecydowaliby się na dziecko, gdyby jego zmajstrowanie wiązało się z koniecznością przeprowadzania zabiegów przypominających trzykrotność wyrabiania dziś nowego dowodu osobistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Jestes facetem i stajesz po stronie kobiet to naturalne. Chcesz pobzykac biorac ich strone - Twoja sprawa. Owszem one lubia ciapciusiow takich zeby mozna bylo ich zaprzegac do wozu nalozyc homonto i orac do konca zycia. Do robienia dzieci wolalyby kolesi z jajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
A teraz ponarzekaly troche na swoje zycie, pocierpialy wspolnie na necie izabijaly czas w pracy lub w domu w oczekiwaniou na powrot meza. Teraz szybciutko trzeba zrobic obiadek, bo stary jak wroci moze sie znowu czepiac. A jutro znowu sie beda wyplakiwac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×