Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

YZULKA

PREZERWATYWA NA USG PRZY PORODZIE

Polecane posty

byłam u koleżanki w szpitalu i na drzwiach wisiała kartka co zabrać do szpitala...no i pojawiła się prezerwatywa do nałożenia na głowiczke od usg. czy chodzi o prezerwatywe zapobiegająca ciąże czy coś innego? bo niewiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
no innych nie ma :D najwyzej wypustki można sobie darować :D:D:D w prywatnych gabinetach prezerwatywę masz "w cenie" wizyty. Państwowo bida z nędzą i trzeba mieć swoją jak oni to nazyają -osłonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co to? byłam już dwa racy na usg.i o prezerwatywie nie słyszałam. chyba się jutro mojej gin.zapytam myślałam że któraś z dziewczyn to przeżyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZABELO
Yza ! Zawsze kiedy masz DOWCIPNE :-) Usg lekarz powinien zakladac na przyrzad prezerwatywe!!!! Taka normalna!!! Nie wyobrazam sobie zeby wkladal kazdej swojej pacjentce przyrzad do usg bey gumki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Dopochwowe... sorki pierwszy raz rodze:):):) no to faktycznie bez wypustek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZABELO
No wlasnie do dopochwowego-dowcipnego:-) gumki trzeba! Ale ze do porodu tak jak napisalas w temacie to niewiem po co???? Moze sie zle poinformowalas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze pierwsze slysze zeby panstwowo kupowac prezerwatywe na glowicie :-D u nas panstwowo i prywatnie nie trzeba prezerwatywy, gin za kazdym razem zakladal - widzialam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamiętam, to u nas zakładał palec od rękawiczki lateksowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehhehee... no ja bylam w panstwowym szpitalu tutaj we wloszech i nie musialam przyniesc gumki.... normalnie kup w biedronce taka za zeta i masz z glowy problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że do porodu potrzebne, to całkiem możliwe. Mi np pod koniec ciąży sprawdzano USG \"dowcipnym\" długość szyki... a raczej krótkość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×