Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruszeczka

zwierzatko dla dziecka

Polecane posty

Gość gruszeczka
pies to za duzy obowiazek jak na nas, poza tym wynajmujemy mieszkanko i własciciele nie godza sie na psa, ale myslałam o chomiczku, albo o swince. Chomik podobno jest markiem nocnym i to mnie przeraza, bo nawet bym nie miała go gdzie wynies jakby hałasował... a swinka z kolei nie jest taka "zywa" jak chomik i nie potrafie sie zdecydowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty...Swinka jest bardziej zywa niz chomik. Mialam swinke, byla bardzo ruchliwa,wszystko ja interesowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sadyzm w stosunku
jesli juz koniecznie musisz kupic zwierzaka to kup takiego ktory bedzie w stanie sie obronic:P jak nie psa to moze kota?ale musialabys wziac nieco starszego-dosroslego proponuje wziac z ogloszenia-czasem ludzie oddaja dorosle zwierzaki jak gdzies wyjezdzaja albo z powodu uczulenia (:O) mozesz wtedy porozmawiac z wlascicielem i dowiedziec sie jaki charakter ma zwierzak chomik faktycznie urzeduje przez cala noc i halasuje karuzela swinki nigdy nie mialam ale jak trafisz na gryzacy egzemplarz to wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko , myślę, że świnka będzie w takim razie idealna. Uwierz mi , świnka jest bardzo żywa :) Do tego bardzo lubi gdy się ją głaszcze. Chomiki z tego co wiem to faktycznie nocne marki, przez większość dnia śpią. Poza tym świnka jest większa i latem można jej zrobić małą zagrodę na trawce. Świnka się wybiega i naje. Ja mam takiego mieszańca , świnki rozetki z długowłosą. Niestety trzeba ją czesać , bo strasznie się leni, ale takie krótkowłose też są sliczne. To moja świnka: http://img466.imageshack.us/my.php?image=swinakbh8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszeczka
sliczna ma swinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze zakupem zwierzątka poczekalabym jakis rok ,narazie nasza pociecha nie rozumie ze to zywe stworzonko i moze zameczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×