Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam życie

Gdzie można kupić staniki poniżej 70? Np. 65B, nie dla nastolatek.

Polecane posty

Gość piszcie piszcie
ja mam 66cm pod biustem więc mam ten sam problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem za i zeby
cena byla ludzka bo tez nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA CIężKO Z TAKIMI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie zgdzam się
bo dzisiejsze nastolatki to raczej do najszczuplejszych nie należą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wymierzcie się porządnie: pod biustem bardzo ciasno i na wYdechu, a w biuście luźno, bo tu trzeba polować i szukać konkretnych rozmiarów. Z góry mówię, że z dobrej jakości 60/65B-C jest problem, mało tego nawet u anglików. ALe już od miski D (która przy tych obwodach jest malutka) jest łatwiej :) Aha, przy 65-68 pod biustem lepiej szukać 60 (z przeliczoną miseczką oczywiście - czyli np. 65B będzie odpowiadać 60D), 65 będzie za luźne raczej. Od 65D (na 85-87 cm w biuście) robi staniki polska Melissa - kosztują do 70 kilku złotych - i Avocado (planują wprowadzenie 60), ale to już dużo droższe. W angielskich sklepach, np. www.figleaves.com są staniki 65B/C poniżej 15 funtów (z przesyłką da to ok. 100 zł, ale trzeba mieć ekartę mBanku do płacenia). Można szukać na ebayu wpisując angielskie obwody, tzn. 65=30, 60 =28, miseczki w anglikach można wyznaczyć z tej tabelki: http://www.bellissima.com.pl/strona.php?site=przymierzalnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawiasem mówiąc: 60 czy 65 to wcale nie są obwody dla nastolatek. Bardzo wiele dorosłych kobiet powinno je nosić - tych, które kupują ubrania w rozmiarze 36, 34, często i 38. One są przecież szczupłe - ubrania na nie są, staników nie ma - ot, paradoks polskich sklepów i producentów. 65 to obwód dla kobiet mających 70-75 cm pod biustem (mierzone bardzo ciasno i na wYdechu). Zobaczcie, tu nie piszą nastolatki: http://tiny.pl/5sr8 Panie w z tych zdjęć też są raczej dorosłe: http://stanikomania.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wyjątkiem internetu raczej nigdzie (a to dla większości kobiet średnia uciecha kupować staniki bez mierzenia \"na oko\" moim zdaniem :o) w h&m czy triumpie są 65 ale tylko A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem deską przegrałam życie, no \"D\" nie... ale 60DD mogłabyś spróbować, 65C może być na Ciebie przyluźne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem deską...
wytłumacz mi skąd u Ciebie taki nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ślub stanik poszukiwany
http://forum.gazeta.pl/forum/w,69,112070590,112070590,bielizna_slubna_gdzie_.html my mamy problemy z normalnymi rozmiarami...zaściankowy Rzeszówek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike1976
Witam Jest taka hurtownia bielizny kontri pl Ja tam czesto kupuje dla siebie Maja wszystkie rozmiary i ceny tez sa w miare zwłaszcza w wyprzedazy Ja znalazłam ostatnio w moim miescie fajny sklep gdzie maja swietna rozmiarówke - nawet 65 F widziałam ale ceny tez maja świetne zwykłe majtki 80 zł a stanik 140 Nie mniej jednak wybór imponujacy i fajna obsługa która doradza i w przymierzalni jak juz załozysz to pani patrzy i ocenia czy jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
polecam www.kontri.pl lub www.intymna.pl jeszcze są na www.dopasowana.pl ale tu juz drozsze. piszcie dziewczyny gdzie jeszcze mozna kupic przez internet staniki o obwodzie 60-65. nosze 65E ( te z firmy mardo na www.intymna.pl nie zawsze są mi wygodne, ale sie nie sugerujcie bo ja mam dziwny kształt biustu i ogolnie ciezko mi jest cokolwiek dobrac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmicoośś
Nawet 65F? 65F w polskich markach to nawet nie jest połowa potrzebnego alfabetu... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA DUŻY BIUST
Drogie Panie! Mam ten problem co Wy od lat. Mam biust 75F i też jest ciężko ale postanowiłam zaradzić problemom:) Wejdzcie na Allegro i tam wpiszcie w zakładce Szukaj, znajdz użytkownika Gyraffino2007 mam tam coś dla Was. Bez problemu możecie mi podawać rozmiary na maila i będziecie maga zadowolone!!! Staniki są super firm, część od znajomych króre schudły, część od siostry z Anglii itd. Ceny - niewiarygodnie niskie:) eulalka1@wp.pl piszcie jak macie problem i czego szukacie a ja będę zaradzać:) I pamiętajcie, że nie ma jak piekny duży biust!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam ostatnio na intymnej.pl dwa biustonosze w rozmiarze 65D. Tam jest bardzo dużo modeli i firm oferujących swoją bieliznę i można znaleźć niemal każdy rozmiar. Ale też tak na dwoje babka wróżyłą. jeden stanik świetnie lezy i pięknie trzyma biust, ale jest az za ciasny pod spodem - taki pancernik. a drugi a innej firmy jest w obwodzie ok ale miseczki ma za male :O ale co by nie powiedziec rozmiar na tej stronie mozna znalezc prawie kazdy - moja siostra nosi 70E/F i tez tam kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×