Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michowa

Ile wydajecie miesiecznie na niemowlaka

Polecane posty

Gość lauraimpresja
noooo jeszcze sa dziadkowie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płyn jelp do lovelli za11 zl
na 2,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są owszem i dziadkowie, ale ja wole liczyć na siebie...a jak coś skapnie to bedzie miła niespodzianka i odciążenie:) Pomożecie w odp na pytania wyżej, w sprawie proszków i płynów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooooooopsasaaaaaaaa
ja odkad synek skonczylpol roku piore wszystko razem (jego z naszym)w vizirze płynu nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz kobietki...w sumie to ten proszek to nie aż taki wydatek jak mówią niektórzy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa nie
przejmuj się bo wydatki nie sa tak straszne jak to maluja :) i zyczę zdrowego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
ja piorę w proszku lovela.ale plam z owoców całkowicie nie spiera muszę ubranka odplamiać w vanishu.uzywałam na poczatku mleczka lovela.ładnie pachniało ale do spierania brudu się nie nadaje.moja mała choć ma dopiero pół roczku to po całym dniu wygląda jak totalny brudas,ciuszki są tak brudne jakby je pare dni miała na sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki
Dzidziuś jest dobry do kolorów, ale własnie nie dopiera, więc dobry jest na słabe zabrudzenia (np. z mleka). Zapach nijaki. Cypisek i Bobas - patrz wyżej. Ja dlatego zaczełam mieszać ten dziecięcy proszek z odrobiną normalnego, więc zapach jest lepszy i dopierają się plamy z soków i zupek. A białe rzeczy i pieluszki to tylko w normalnych proszkach, w tych dziecięcych nawet gotowanie nie pomagało. Pozwalam sobie nawet pomoczyć nieraz w Vaniszu do białego i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michowa
no to mi sie rozpisalyscie :D Dziekuej bardzo,ze tyle kobiet zechcialao sie przylaczyc :D 🌼 🌼 dziekuje 🌼 🌼 Zachecam do wymiany zdana :D Kazdemu sie te informacje przydadza :) Czy ktoras z Was wie po ile sa pampersy i melko nutramigen 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
pampersy??zależy ile sztuk.z tego co pamiętam to paczka od 3-6kg 78 sztuk koło 40 zl.ja zawsze szukam promocji.co kupuję pieluszki to zawsze na jakieś jest promocja jak nie na pampersy to na huggisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michowa
a haggiesy sa tak samo dobre jak pampersy Chodzi mi o pampersy od 5-7kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michowa
huggisy mialam namysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
no ja kupuję od 4-9 albo hugisy od 5-9.są 2 rodzaje hugigisów.classic i premium.te classic są trochę gorsze a te premium trochę lepsze z tyły mają taki rozciągliwy pasek i są kolorowe jak pampersy.ostatnio kupiłam pampersy za 47 zl wpromocji paczka jumbo pack 82 pieluchy.opłacało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
oczywiście nie chodzi o to że kolorowe i dlatego są lepsze:)po prostu są bardziej suche choć po całej nocy zawsze małej coś przecieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michowa
dziekuje :) za podanie ceny nutramigen :) a jakies inne firmy urzywacie procz pampersow lub huggiesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wychodzi ok. 300 zl miesiecznie na syna ma 8 i pol miesiaca i oprocz cyca je tez zupki, deserki i kaszke, no i oczywiscie soczki pije, wiec na samo jedzenie dla niego idzie ponad 100 zl. Do tego trzeba doliczyc pampersy, 3 opakowana mieseczne, husteczki do pupy i kosmetyki ubranek nie licze, a od jakiegos czasu piore jego ciuchy w proszku dla doroslych, wiec jest taniej, uzywam tylko delikanego plynu do plukania a no i raz na jakis czas kupuje herbatke, ktora starza na dluzszy okres wiec jest ok tak na prawde wydatki wieksze zaczynaja sie jak wprowadza sie do diety dziecka nowe pokarmy, oczywiscie jesli sie karmi piersia, bo wtedy do 6 miesaca wydajesz tylko na pampersy, husteczki i kosmetyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
oj raz dostałam takie z plusa pieluchy nie były najgorsze no ale pampersy lepsze.w pampersach robi sie taka galareta a w tych zwykłych taka twarda mokra wata.a pozatym kupując zawsze w promocjach płacę w sumie tyle co te tańsze kosztują.słyszałam że z biedronki są dobre ale wcale nie są dużo tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z biedronki sa dobre, ale tak do 6, 7 miesiaa zycia, bo pozniej jak dziecko zaczyna siadac strasznie przeszkadzaja, nie sa elastyczne do 7 miesiaca zakladalam malemu biedronkowe pieluchy, teraz kupujemy pampersy, przynajmniej wiem, ze dziecko jak siedzi to w brzuch mu nic nie wchodzi :P a po hugis dostal uczulenia na siusaku i pupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
córeczka od mojej koleżanki miała uczulenie na wszystkie pieluchy prócz tych biedronkowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goździkowa przypomina
bardzo dobre są pieluchy Tesco te w granatowym opakowaniu-64 sztuki 9-18 kg około 26 zł. a na mniejsze dzieci więcej pieluch i ta sama cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 Pampersy 90 2-3 Chusteczi 12 30 Zupki 75 30 Deserki 60 1 kreml 5 4 Mleko 40 12 Soczki 24 =306zl to minimum dochodza jeszce inne dodatki(wedlina drobiowa(kolo 1,5 na dzien), maslo (4zl na tydz), owoce(3-10zl tydzien), itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama roczniaka z hakiem
Mój synek je mleko + kaszkę i zupki swojskiej roboty na cielęcince. Kaszki jakieś 50zł, może odrobinę więcej, cielęcina około 2kg, może więcej nigdy dokładnie nie liczyłam - około 60zł pieluchy z rossmana ich formowe 3op = około 100zł można też kupić w biedronce, troche gorsze, ale mogą być od biedy 21-22zł duża paczka chusteczki w rossmanie 4zł z hakiem mały je owoce, sporadycznie deserki, jogurty i resztę to co my czyli w sumie jakieś 300 z hakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama roczniaka z hakiem
powiem Wam prawdę, że te pieluchy biedronkowe nawet nigdy mi nie przeciekły, zmieniam no nie bez przesady, ale zawsze kiedy widzę, że jest nasikane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraimpresja
my teraz testujemy pieluchy TIP, w srodku podobne do pampersow, ale na zew inne,jakby z ceratki takiej nieprezpuszczajacej powietrze, nie wiem jak J. zareaguje, zobaczymy, moze bedzie dobrze :) paczka 90 sztuk 27 złoty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michowa
zdziwiona podaje nutramigen ,bo moja corcia ma skaze bialkowo a nie mieszkam w Polsce dopiero sie wybieram i chce sie zorientowac cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraimpresja
a ubranka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×