Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CiagleZdziwiony

Dlaczego, dlaczego i dlaczego tak jest.

Polecane posty

Gość CiagleZdziwiony

Pytanie dla kobiet ogolnie, dlaczego jak macie tyle mozliwosci do wyboru (tak mi sie wydaje) to wybieracie takich facetow ktore czasamy z wygladu nie pasuja do was. Na przyklad, ciesto sie widzi przepiekna dziewczyne z brzydkim chlopakiem, czy jakas mloda dziewczyna 18 lat jest z starszym okolo 40 lat ? Jak macie takie mozliwosci takie powodzenie to czy ten sposob wyboru czasamy wam nie wychodzi ? Czy to zle widzimy, czy ten wybor nie jest az taki latwy ? Jak to naprawde jest u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli Cie stary, żę nie potrafisz poderwać sexownej lasi? Odpowiem Ci - bo do tego trzeba mieć jaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość nie wybiera
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jem tylko
może dlatego że... nie wygląd jest najważniejszy??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muahaha
W większości kierują się uczuciem. A kocha się za wnętrze a nie za wygląd prawda? Dziewczyny z chęcią wybierają brzydszych facetów ponieważ wiedzą , że tacy ich nie zranią jak te wypizdraczone lalusie co kiwną palcem i mają każdą lela z dyskoteki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie dobierałam chłopaków po wyglądzie tylko po charakterze nastolatki, licealiści może tak myślą że jak ładna dziewczyna to i ładnego chłopaka musi mieć tak nie jest ja jestem raczej normalna, gwiazdy w sobie nie widzę, ale moja babcia jak zobaczyła mojego chłopaka (obecnie narzeczonego) to nie była zadowolona z jego wyglądu bardzo wysoki, chudziutki brunet, ale teraz jak go dobrze poznała jest za nim bardzo :) co mnie bardzo cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiagleZdziwiony
Tak, komiczne ty masz jaja, siedzac za komputerem i odpowiadac na wszystkie damskie tematy. Nudziarz jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiagleZdziwiony
Odpowiedzi zgadzaja sie ale nie jestem przekonany do konca. Ile razy slyszy sie tu na forum ze tacy sa przystojni ze taci sa fajne i facet mysli kurde kim ja musze byc. A widzisz pare na ulicy i dziewczyna jak lalka a przy niej zwykly czy brzydki. Mowicie czy marzycie o jednym a robicie czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×