Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina12

wesele w gorach

Polecane posty

Gość karolina12

czy ktos z was był albo organizowla slub w gorach.... marzy mi sie taki drewniany kosciolek,chata z resturacja i noclegiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble ble ble
ja taki bede miec 6 pazdziernika:) super drewniana karczma, noclegi przy samej kolei linowej, mały kosciołek:) ehh juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina12
mozesz mi napisac wiecej szczegołow ?jakies namiary na takie miejsce na internecie ciezko mi cokolwiek znalezc a w Polsce obecnie nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm
www.puchaczowka.pl ale kosciolka nie ma ich stronie, noclegi też mamy u nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina12
dzieki zaraz spojrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina12
Byąłm juz na nich stronie,bardzo ładne miejsce moze sie zdecyduje ale nie wiem czy nie jest za duze na 50 osob? hm mozesz mi jescze napisac ile biora za jedna osobe ?i za nocleg? w pprzyblizeniu bo nie wiem czy mnie stac ... dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble ble ble
hej:) Ja mam wesele na 60 osób-sa dwie opcje sali albo góra i dół albo tylko dół:) do 50 osób robią imprezę przewaznie na dole bez atresoli. Miejsce jest prześliczne:) a noclegi są po 55 zł od osoby. ale tam jest bardzo duzo pensjonatów i mozna wszystkich ulokowac po 35/40 zł. W grudniu puchaczowka otwiera tam hotel wiec moze ceny beda jeszcze nizsze. jesli chodzi o obsługe to super-bylam tam kilka razy na obiedzie-super jedzenie no i widziałam kilka dekoracji weselnych -ekstra . Sami wszystko robią - nic Cie nie interesuje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble ble ble
na stronie maja cennik- w zaleznosci od wyboru menu (mozna oczywiscie je zmieniac) ceny od 120 do 150/os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk12
dzieki musze sie zastanowic slub dopiero w sierpniu (: mieszkam w katowicach wiec musze dodac jeszcze transport... moze sie uda(: czekam na wrazenia po twojim slubie... dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble ble ble
dzieki:) uwaga -ciezko tam o wolne treminy;) najlepiej zadzwonic albo maila do nich wyslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk12
wysłałam mam nadzieje,ze odpisza(:dzwonic bede do nich dopiero w styczniu dzieki za inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka123
W Wiśle w Beskidzie Śląskim znajduje się fajny hotel: https://www.facebook.com/HOTEL.PATRIA.WISLA - Byłam tam na weselu w zeszłym roku i tak mi się spodobało, że w przyszłym sama biorę tam ślub ;) Obecnie szykuję się do pierwszych przygotowań - mimo, że jeszcze troszkę czasu mam. Zdecydowałam się na ślub na tygodniu. Mają tam fajną promocję, że jeśli w tygodniu się żenimy mamy noclegi dla wszystkich gości darmowe. Moim zdaniem bardzo duża wygoda. Pamiętam, że bardzo dobrze się w hotelu wybawiłam. Mają świetne jedzonko, otoczenie również bardzo ładne - moim zdaniem idealne na sesje ślubne,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka45
Nasze wesele zorganizowaliśmy w Zielonej Polanie- http://www.zielonapolana.com.pl/wesela.php Piękna okolica, dobrze przygotowana sala na 100 osób. Cena niezwykle atrakcyjna. Goście bawili się świetnie, mogli także skorzystać z salonu gier oraz innych atrakcji ośrodka. A my- mieliśmy sesję ślubną z pięknymi konikami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata233a
A słyszeliście o tym miejscu? http://www.zagrodazagorze.pl/. Byłam tam... Góry Sowie - piękny klimat. Sama bym tam chciała wesele. Miejsce inne od wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Szczyrku sa takie miejsca na wesele,ze jak robisz w ciagu tygodnia to nocleg goscie maja w cenie wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz_Muzyk
Mały góralski drewniany kościółek i wesele w górach z noclegiem...Hm..Zerknij w link poniżej. Kościół na Kubalonce oraz Karolowy Dwór w Wiśle...: http://mariuszmuzyk.pl/blog/karolowy-dwor-wisla-opinie/ Więcej info lub jakieś inne pomysły pod tel lub mailem. Pozdrawiam Mariusz Muzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotograf Marcin Konowoł
Tu masz link do zdjęć właśnie z takiego wesela. http://www.mkfoto.com.pl/2016/03/fotografia-slubna-istebna/ Ślub odbył się w pięknym drewnianym Kościółku NMP Nieustającej pomocy w Pochodzitej Lalikach. Wesele odbyło się w Karczmie Ochodzita w Koniakowie niedaleko Istebnej. Plener został zrealizowany w okolicy Istebnej i Milówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochodzita jest wspaniała-polecam i Szczyrk również.Są tam nowe sale weselne i to kilka do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wesele w górach a dokładnie w Ustroniu i było po prostu przepięknie :-). To jednak zupełnie inny klimat a o krajobrazach już nawet nie wspomnę. Wybraliśmy Zajazd na Kępie www.zajazdnakepie.pl gdzie wszystko przygotowali nam dokładnie tak jak chcieliśmy. Było między innymi bardzo dobre typowo góralskie jedzenie podane w dużych porcjach. Grała świetna kapela z tak zwanym przytupem ;-). Goście ogólnie bardzo sobie chwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety swojego nie miałam ale byłam u koleżanki w Zakopanym i było cudownie, w bardzo fajnej karczmie robili szymaszkowa z super widokami, jedzenie było świetne no a cały klimat zupełnie inny niż na takie zwykłej, byle jakiej weselnej sali, filmik jest nawet na yt jak to tam wygląda więc można zerknąć https://www.youtube.com/watch?v=nrsq1qz1g78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wesele w górach to koniecznie w Szczyrku jak dla mnie, ja długo szukałam idealnej sali właśnie w górach co wcale nie jest takie łatwe jak mi się wydawało, koleżanka w pracy powiedziała mi żebym sobie sprawdziła http://bialaroza.com.pl/ bo była tam na weselu i było super i od razu się w tym miejscu zakochałam, bardzo elegancka ładna sala, widok na góry boski no i genialna jest ta pomoc koordynatora ślubnego w trakcie całych przygotowań świetnie to ułatwia sprawę i odejmuje człowiekowi stresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam bardzo podobało się w Zakopanem, a dokładnie w Restauracji Siuchajsko;) swojsko, klimatycznie, no i z milionem atrakcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosz

My super się bawiliśmy w Czarnej Owcy w Nowym Targu. To klimatyczna, drewniana restauracja z kominkiem, także klimaty bardzo nam bliskie. Podobało nam się bardzo, także dlatego ze organizacja była pierwsza klasa, wszystko dopięte na ostatni guzik a jedzenie wprost przepyszne i pięknie podane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×