Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prallinka

Ile miesięcznie mniej więcej potrzebuje pieniędzy małżenstwo z dzidziusiem?

Polecane posty

Gość prallinka

Oczywiście oprócz mieszkania i wydatków z nim związanych, chodzi mi o samo jedzenie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prallinka
Podnoszę, mi pewnie wiele, wiele rzeczy umyka (pierwsze dziecko) a próbujemy oszacować na jakie wydatki nas stać (większe czy mniejsze mieszkanko-kawalerka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prallinka
a chociaż tak mniej więcej, ile wydajecie na jedzenie, na dzieciątko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikttttt
podobno na dziecko idzie 400-500zl + dla was zywnosc 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz my jesteśmy troche rozpuszczeni i nie liczymy sie z pieniędzmi i czesto jadamy na miescie i na nic nie żałujemy kasy dziecko ma wszystko co potrzebuje i czego nie ogólnie wydajemy duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikttttt
+ oplaty ( woda, prad, gaz ), samochod, ubezpieczenie, odzoez, kosmetyki, chemia i nieprzewidziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikttttt
Myszka w ciąży bralas slub? W 6 miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalenki
dziecko 10miesięczne 400-500zł, jedzenie dla nas 500zł tak jest u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa widac ze szczeliwa jestes
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawde trudno obliczyc bo kazdy zyje tak jak mu finanse pozwalaja. Jak sie karmi piersia to naprawde utrzymanie dziecka niewiele kosztuje, tylko pieluchy i kosmetyki, no ale zawsze dochodza do tego np platne szczepionki, prywatne wizyty u gina czy pediatry i inne takie. Dla mnie to nie do policzenia, jak mi kiedys braknie to moze zaczne liczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszaca_o_rade
Ciekawa jestem kiedy Myszka 24 zarabia te pieniadze, ktore tak rozrzutnie jak ona ciagle na internecie przesiaduje, a mezus tez chyba sporo czasu w domu spedza ? Moze o jakas recepte moge prosic - tzn. na nic nierobienie i na zarabianie sporej kasy jednoczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszaca_o_rade
mialo byc "..... rozrzutnie wydaje ...." w poprzednim poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obliczałam - 400 zł -pieuchy jedzenie( słoiczki + mleko + kaszki) -kosmetyki/ na miesiąc mam 6 miesięcznego bobaska . To taka baza + ekstra ciuszki szczepienia + ineeeeee = sporo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabuska
Ja mam 2 dzieci , jedno przedszkolne drugie 6 m-cy. Wydajemy miesiecznie bez opłat 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie czepiac sie
Myszka a ty przed ciążą pracowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszaca_o_rade
Do Mamy Tosi ---- owszem, inteligentni i zaradni ludzie znajda czas na wiele rzeczy, ale na siedzeniu na kafe chyba nikt jeszcze nie dorobil sie grubych pieniedzy. Moj maz ma firme odnoszaca duze sukcesy, a ja od roku mam swoja wlasna i wiem ile pracy, poswiecenia i wyrzeczen trzeba, aby biznes dobrze prosperowal. I nikt mi nie wcisnie, ze w wieku 24 lat ma sie juz taka forse, zarobiona swoja WLASNA ciezka praca, ze mozna sobie pozwolic na bycie w domu cale dnie, na siedzenie na internecie i na rozrzucanie pieniedzy na lewo i prawo. Jezeli Myszka i jej rodzinka tak zyja to moje gratulacje, ale moim zdaniem brzmi to jak naciagany "bullshit". Ale na forum to sie wieloma rzeczami mozna chwalic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie przeraża
to, że ludzie tacy jak Myszka z taka lekkością podchodzą do pieniedzy i nie chodzi mi o sam fakt ich wydawania- jak ktoś ma niech wydaje-tylko o sposób mówienia o tym...:o Co więcej z całym szacunkiem, ale Czy wy ludzie nie macie świadomości, że internet to tylko pozory anonimowości???:o Że po IP, wprawnej osobie, naprawdę nie jest trudno dojść do waszego adresu zamieszkania????!!!! Czy naprawdę myslicie, ze w dobie internetu brakuje idiotów/przetepców którzy tylko czyhają na takie okazje???? A potem się ludzie dziwią jak to się stało, ze ktos im się włamał:o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez przeraza
wasza niewiedza IP zmienia się w neostradzie za kazdym polączeniem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie przeraża
Proponuję się dokształcić... Ponad 50% to stałe IP, w przypadku zmiennego IP - tak jak w neostradzie, zmienne IP jest przydzielane na obszar co oznacza, że mimo zmiennego IP bez problemu mozna zidentyfikowac obszar-miasto, co więcej neostrada rejestruje jakie IP komu w danej chwili rozdzieliła...Czy musze Ci tłumaczyć żenujący poziom zabezpieczeń takich rejestrów?:o IP nawet to zmienne jest łatwiej zidentyfikowac niz Ci sie wydaje, jeśli mi nie wierzysz-poczytaj sobie kilka ksiązek na ten temat, albo zasięgnij porady u dobrego (!) informatyka... Rany boskie, gratuluję Wam tego spokoju wewnętrznego i złudnego poczucia bezpieczeństwa w związku ze zmiennym IP w neostradzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jest zycie
nie na temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youcandance
jak myszki facet ja zostawi, to dziewczyna bedzie bide klepac, ciekawe jak wtedy bedzie szczesliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie przeraża
a z tym akurat się zgodzę:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie przeraża
to powyżej było do "takie jest zycie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×