Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kari81

zdjęcia ślubne-pytanko

Polecane posty

hej, w październiku wychodzę za mąż, z czego się bardzo cieszę. Generalnie sporo rzeczy mamy załatwionych, zastanwiam sę jedynie nad tematem zdjęć.... Fotografa oczywiście mamy zaklepanego, zastanawiam się jedynie o miejsce zdjęc. Może się zdarzyć tak, ze na plener może być za zimno, natomiast ja nie chce zdjęc robionych w studio (wiecie motyw z namalowanych zachodem słońca). Wymysliłam więc, ze może zdjęcia zrobimy sobie w jakimś zameczku, pałacyku (w okolicy mamy ich sporo). Orientujecie się, czy wcześniej trzeba powiadomić osoby zarządzające o sesji, czy poniesiemy kaies koszty...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszka 28
mysle ze trzeba, ja mialam na zamku i wszystko wczesniej trzeba bylo zalatwic, powiadomic itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak musicie iść spytać czy możecie robić sobie zdjęcia...jeśli nie spytacie mają prawą was wygonić (a to nie było by miłe)...jeśli ktoś akurat też będzie miał ślub w tym zamku to też raczej was nie wpuszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szara myszka 28 ---> musieliście coś zapłacić za możliwość robienia zdjęć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszka 28
w moim przypadku byli troche inaczej poniewaz wlascicielka lokalu gdzie bylo wesele byla rowniez wlascicielka (chyba) zamku, w kazdym razie sie nim nie zajmowala. w zwiazku z tym nic nie placilismy .ale normalnie wiem ze wstep na zamek jest platny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszka 28
ale uzgodnione bylo to z nia duzo wczesniej ze beda tam zdjecia:) polecam zamki. zdjecia wychodza super.. ps dziewczyny, pomozcie mi mam problem jak wkleic linka ze zdjeciem, mam je na poczcie pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej koraten
a tój fotograf nie moze niczego zapropoowac? Powiniene miec swoja pracownie ,gdzie wykonuje swoja prace kiedy np. pada deszcz lub jest zimno...I niekoniecznie musi miec te namalowane tła i sztuczne mostki jako dekoracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kino 35
Nasz ślub bardzo nas stresował. Strasznie stresowała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Ustaliliśmy, że niektóre zadania zlecić fachowcom , i to była bardzo dobra decyzja. Najpiękniejsze dekoracje jakie widziałam, piękne kwiaty Wszystkim narzeczonym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×