Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anik26

KTO MA TERMIN PORODU NA DZIŚ !!!

Polecane posty

Mam termin porodu na dzisiaj...ale....jakoś nic się nie dzieje. Objawy mam już od dobrych dwóch tygodni, a dziś jak na złośc nawet skurczy. Strasznie się boję, to byc może dzisiaj będzie mój wielki dzień. Chociaż piszą, że tego dnia kobieta czuje się inaczej, jest poddenerwowana, samopoczucie się zmienia a ja nie czuje się inaczej niż zwykle, a poddenerwowana jestem datą, bo w psychice tak siedzi, że to ma byc niby dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna30
ja mam co prawda termin za tydzien ale juz teraz zycze ci powodzenia...a co do samopoczucia to moja kolezanka czula sie tego dnia tak samo jak zwykle, nic nie zwiastowalo porodu, a tu buch i po 8 godzinach miala juz swoja malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJOJOJOJOJ
to powodzenia anik, ja jestem przeterminowana 3 dni:(:(:( ale Tobie zycze wyjscia na czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki chyba jest ci juz baaardzo cieżko ja urodzilam synka jakies trzy tyg przed terminem ale porod byl szybki i milo go wspominam dzidzia zdrowa i duza czego i tobie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa1977 - właśnie nie jest mi w ogóle ciężko tzn ciężko fizycznie, bo psychicznie mam dośc,choc w sumie mialam doly a od dwoch dni tryskam humorem, mam nadzieję, że go nie przenoszę i to będzie dziś,a Tobie i dzidzi życze wszystkiego dobrego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowwow
ale musisz sie czuc dzisiaj dziwnie...pozdrawiam i zycze rozwiazania szybkiego (u mnie to dopiero za miesiac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na jutro
życze Ci powodzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa789
no ja jestem dzień po terminie czekam i czekam a tu nic,ktora jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociaDobra rada
anik i jak ? urodziłaś ? odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
JA RODZE 4GRUDNIA I TO BEDZIE CESARKA ZE ZLEGO ULOZENIE DZIECKA..TEZ SIE BARDZO BOJE BY NIE ZLAPALO MNIE WCZESNIEJ BO WTEDY TO JUZ NIE WIEM CO ZROBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama chłopczyka
termin niby na dziś ale nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×