Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelinka333

co macie dzisiaj na obiad

Polecane posty

Gość Nutelka000
jutro natomiast ogórkowa i fryteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co no i co
u mnie tak gotowana pierś z kuraka kluski slaskie fasolka szparagowa z wody barszczyk czerony z poprzedniego dnia na deser truskawki mrozone z bitą śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię kartofle i wieprza dlatego dziś były kartofelki i szynka w sosie.Do tego surówka z kiszonej kapusty.A wczoraj były żeberka w sosiku i też kartofelki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ulubiony zestaw obiadowy dziś był , kluski śląskie , rolady w sosie i buraczki i zupa meksykańska , rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5529
Jejku, wy tu o jedzeniu a ja na diecie :( Proszę o wsparcie kliknijcie i zagłosujcie na mnie , dzieki wszystkim ... http://www.cotedor.pl/?c2=nati5529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka23
ja ide do mamy na obiad i licze na to ze zrobi moja ulubiona rybke na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki obiad
Najlepsza na szybki i smaczny obiad jest pizza ristorante, w 20 minut gotowa, dużo dodatków, różne smaki, chrupiące ciasto i niedroga. U mnie przynajmniej 2 razy w tygodniu jest na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzis mam
fasolke po bretonsku a o pizzyyy ristorante-dr.o? fakt jedna z najlepszych -MROZONYCH-dostepnych na rynku pizzzzzz. od kad jej sprobowalam sama przestalam robic-bo szczerze mowiac nie lubie paprac sie w ciescie-marynowanie mies, robienie salatek, warzyw..ok..ale nie ciasta,kluchy,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia 234
ide z chłopakiem na super pierogi z pieca w pierogarni Stary Młyn :) fajnie, lubie restauracje z miłym klimatem i miłaą obsługą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReineEgiptoRomenaaaaaaa
1 . krewetki w sosie owocowym 2 . grecka sałatka 3. rzymski koktajl bananowy z haraha i 4. rzymski mus owocowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReineEgiptoRomenaaaaaaa
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina4
Mam ochotę na pierogi, ale raczej zamówię je na bistro24 bo chcę trochę odpocząć od gotowania przez ten długi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dziś w lodówce 1,30 karkówki wołowej i musze to podzielić na pół i z połowy zrobię sos Mam w lodówce młoda kapustę brokuł marchewkę i inne warzywa zrobie chiński sos i ugotuję ryż. Drugą połowę zamrożę. Idę bo wołowina długo się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oveckin
-krem z brokułów - devollai z frykami i sałtka grecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otelka
Pho Ga - Rosół z kurczakiem i makaronem ryżowym dziś robiłam a pomysł z restauracji Mekong dzieciaki polubiały rosół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj ide na pyszny obiad do www.fantasmagoria.katowice.pl z ukochanym. już sie nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie wiem co dzisiaj będę jeść bo nie mogę się zdecydować. Ale zamówię sobie pyszny domowy obiad z www.lasuch.waw.pl na Białołęce bo jakoś dzisiaj nie mam ochoty gotować, a wiem, że od nich dostane świeży i smaczny posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryż po chińsku z mięsem wołowym od http://cezan-ubojnia.pl/. Trochę bardziej orientalnie, ale na brak walorów smakowych nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
ja mam makaron z sosem arrabiatta z chili z primo gusto, są bardzo smaczne, jak naturalnie robione w domu, nie trzeba robić samemu no i maja same naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimka
rzeczywiście dania gotowe z primo gusto nie zawierają konserwantów dlatego można je spokojnie kupować, bez obaw, ja często kupuję do makaronów ich gotowe sosy bo mam zaufanie do marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlimka
ja też jakoś szczególnie dużo nie kupuję gotowych dań, jedyne co to gotowe sosy ale to z primo gusto bo są bez konserwantów, no i są smaczne, więc często ich używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smażony ryż ze szpinakiem i kurczakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pstraga w sosie winno-ziołowym, frytki z piekarnika ze słodkich ziemniaków i do tego salate z ogórkiem, pomidorem, cebula i kolendrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
ja dzisiaj mam spagetti primo gusto z sosem bolognese i indykiem, uwielbiam makarony, ale żeby były mniej kaloryczne to zawsze kupuję makaron pełnoziarnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerska mendo wypad z tym syfem primo gusto.Nikt normalny takiego gotowego gooowna nie je.To żaden problem przygotowac domowy sos w pare minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
zależy jakie to jest danie gotowe, bo te z primo gusto mają naturalny skład, nie zawierają konserwantów dlatego można je spokojnie kupować. ja zawsze patrzę na skład zanim kupię gotowe danie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminna
Nie znam tego dania, ale jak muszę coś zrobić na szybko to jakiś gulasz wymyślam z warzywami, na bulinie warzywnym krakusa , gotuję w międzyczasie kaszę gryczaną i mam obiad w pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocne piwo co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×