Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rerere

zgubiłam swoje ja

Polecane posty

Gość rerere

myśle sobie czasem że gdzieś po drodze zgubiłam siebie i żyję tylko życiem mojego dziecka i męża.Od 10 lat tylko sprzątam gotuję i nic więcej.Bezsens jakiś.A kiedyś byłam taką fajną dziewczyną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
a dlaczego nie pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
nie ma mi sie kto dzieckiem zająć i zresztą mieszkam w dziuże gdie za wiele pracy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi cie
bo znam ten bol ale zaczelam dbac o siebie i czesciej gdzies wychodzic i czasmi nawet kupno nowej luzki potrafi poprawic humor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
ale ogólnie takie puste to moje życie.Nie użalam sie tak naprawde bo ja właściwie to fajna baba jestem tylko tak zdomatorowiałam.I nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
ten słownik czytałam w podstawówce i uważam że teraz nie mam potrzeby go czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeedeee
hej, witam. Taka refleksja mi przyszla - ja czasami sie zastanawiam, jak to by bylo miec wlasnie rodzine i typowe obowiazki i czy cos mnie nie omija. Mam 31 lat, stala fajna prace, super faceta, dorobilam sie 2 mieszkan w Polsce (mieszkam w uk od 6 lat) i niestety nie czuje potrzeby legalizacji zwiazku i posiadania dzieci. Troche winie atmosfere tutaj panujaca, gdzie wiele dziewczyn pracujacych zawodowo zaklada rodziny w wieku 33-35 lat... ogolnie czuje sie w mojej sytuacji extra, jestem niezalezna, niezestresowana, mloda :) , kochana, bez obowiazkow, czuje ze swiat stoi otworem, rozwazamy przeprowadzke np do francji (moj facet jest francuzem).... niby wszystko fajnie ale czasami dochodzi do mnie ta refleksja.... czemu nie chce tego, co powinno mi sie juz chciec w tym wieku - rodziny, zalegalizowania sie, wiekszej stabilizacji. Moze jestem egoistka? Moze kiedys jak sie zdecyduje, to bedzie za pozno? I bede zalowac do konca zycia? Zastanawiam sie czasami, ze wlasnie to moze osoby w twojej sytacji, mimo ze czasami maja dolki, to ogolnie sa szczesliwsze i bardziej spelnione? Ehhh.. te wybory..... Pozdrawam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
chyba trzeba jednak szukać szczęścia w tym co się ma.pozdrawiamszczęścia życzę wam i sobie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od deeedeee
ja jestem w bardzo podobnej sytuacji do twojej, tylko dorobilam sie jednego mieszkania w PL, jestem w UK 2.5 roku, mam 31 lat i dopiero 3 mce temu zalegalizowalam zwiazek z obywatelem RPA...tez nie mam dzieci i tez boje sie, ze kiedys moze byc za pozno..wlasciwie, to nawet nie zrobilam wielkiej kariery zawodowej.Skonczylam studia ekonomiczne i pracuje w londynskiej admiistracji/recepcji...chcialabym wrocic do ukochanego Krakowa, przyjaciol rodziny, ale moj maz nie chce i nie dziwie mu sie, bo nie mowi po Polsku...czasem mam wrazenie, ze zycie przecieka mi przez palce...i nic wiele z niego nie mam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udaja
rerere ja poszłam do pracy zakładając że zarobię tyle samo co na opiekunkę wyszłowięcej a potem corza więcej jeśli się źle czujesz w domu idź dopracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Polka
jestem w podobnej sytuacji ,co Ty rerere. Siedze w domu ,bo mam dzieci i musze ich przypilnowc.Facet pracuje ,wiec to na mnie spadaja codzienne obowiazki ,jak sprzatanie ,gotowanie ,pranie.To co zwykle robia matki polki.Nie narzekam ,bo sama wybralam sobie takie zycie ,ale czuje ,ze kapcanieje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
a ja już dawno skapcaniałam.Właściwie to dziwi mnie co się ze mną porobiło.Ja dziewczyna (baba) z ogromnym (kiedyś) poczuciem humoru lubiąca otaczać się mnóstwem ludzi lubiąca dyskoteki imprezy zabawę (tak bez przesady)siedzę teraz sama w domu i nikogo do szczęścia nie potrzebuję?Nie chce mi się pracować zrobiłam się jakaś nieśmiała wystraszona jak mam coś załatwiać to koszmar.Pesymistycznie patrze na moją przyszłość.no normalnie nie podoba mi się ta druga ja .Przecież to nie ja.Mam rozdwojenie jaźni? nie to jakieś wariactwo mnie ogarnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kier.biura rzeczy znalezionych
W naszym biurze znajduję się obecnie 157 szt. własnych "ja" - zapraszam, może któreś jest Pani. Proszę się pospieszyć bo magazymn mamy przepełniony i na październik przygotowujemy kasację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
chętnie zajrzę może tam jest to moje ja a jak nie to sobie wybiorę czyjeś mi odpowiadające.proszę o adres biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kier.biura rzeczy znalezionych
Niestety - aby wykazać, że zgubione "ja" należało do Pani trzeba je dokładnie opisać. Ja nie będęcągo Pani własnością nie będziemy mogli wydać. Nie można go też tak jak przedmiotów uzytku codziennego nabyć na licytacji po upływie okresu przechowywania w biurze. Przykro mi ale takie są przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlamka
Witam, mam podobnie jak rerere. Mam wrazenie, ze zycie ucieka mi przez palce, ze swiat idzie naprzod, a ja stoje w miejscu. Zle mi z tym, ale kompletnie nie mam sil, nie mam checi na zmiany. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
podlamka witaj w klubie tych kolo których życie samo przelatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Polka
gdybym ja nie pisala tego ,to pomyslalabym ,ze rerere podszywa sie podemnie.Ale nie ,bo teraz to ja isze i wiesz co ,rerere bylam taka sama jak ty kiedys .Teraz zostaly mi resztki poczucia humoru i...nie wiem co mam z tym zrobic .Chce ,ale jaks brakuje mi tego zapedu ,jaki kiedys mialam,albo bratniej duszy ,ktora by mi w tym towazyszyla!!!! Skad jestes rerere???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibi
ze świętokrzyskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
ja jestem ze świętokrzyskiego tylko mi się nick pomerdał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Polka
ja jestem z pomorza.Tak daleko ,a mamy takie same problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
ty chociaż masz morze a to moje ukochane miejsce u mnie to nawet nic nie ma Nie dość że żywot do d... to jeszcze w mieście do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Polka
fakt ,do morza mam 20 km,ale co z tego???Kiedy czasami nie mam nawet z kim jechac.Moj partner nie lubi morza ,woli siedzie w domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
i tu znowu nasze podobieństwo.Ja praktycznie z moim nigdzie nie chodze.Cały tydzień on pracuje a w niedziele odpoczywa czyli śpi i ogląda tv.A ja siedze siedze siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
Mamusiu Polko napisz coś jeszcze o sobie ile masz lat i dzieci?Będę jutro na kafeterii ok 8.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
Mamusiu Polko napisz coś jeszcze o sobie ile masz lat i dzieci?Będę jutro na kafeterii ok 8.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
Mamusiu Polko napisz coś jeszcze o sobie ile masz lat i dzieci?Będę jutro na kafeterii ok 8.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Polka
4 krzyzyki na karku i 2 sztuki dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
ja 35 i jedną sztuke dzieciową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×