Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa11

ulubione piwo

Polecane posty

🖐️piwosze...:-D Wieczorem podchodzą dwa żubry:-D :classic_cool:Są tacy, którzy uważają, że Bóg najpierw stworzył piwo, a dopiero z niego wydzielił wodę. Pijąc piwo powinno się znać miarę, w przeciwnym razie można wypić za mało!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redds jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strong gingers
ewentualnie żywiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong i nie ma mocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulaner, Franziskaner - uwielbiam prawdziwe pszeniczniaki :) poza tym pijam piwa z browaru Okocim, bo mam z tym browarem co nieco do czynienia i sposrod wielkich koncernow to wole dac zarobic Carlsbergowi, niz innym. (piw z Kompanii Piwowarskiej i z Grupy Zywiec nie pije ze wzgledow ideologicznych, no chyba, ze nic innego juz do picia nie ma. ) ponadto bardzo lubie Perle i inne marki z lubelskiego browaru (jak np. wspomniany przez kogos Zwierzyniec), a takze lubie napic sie Strzelca. ostatnio posmakowaly mi nowe produkty z Browaru Belgia, tj. Frater Podwojny i Pszeniczny, zwlaszcza Podwojny. ale nie wiem, czy cos z nich jeszcze bedzie, jak KP wykupi ten browar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk22
TYSKIE-PONAD WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noffa
najbardziej lecha...ale wsumie to kazde byle by zimne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redds jabłkowy
jestem kobietą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza i zasadnicza
BARKAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłonowo
Jabłonowo Supermocne. Wali w dekiel jak cholera i tanio wychodzi w przeliczeniu na %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie broka, Harnasia, Tyskie no i Piasta Ludzie z miasta piją Piasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jest =piwowarem amatorem= i warzy w domciu takie cudowności że pojęcia nie macie. Uwielbiam to z mchu irlandzkiego i cukru kandyzowanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-099
Piwa nie lubię od dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwosz nastepny
warka strong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwjjjjjjjjjjjjjj...
Kiedyś EB teraz Warka lub Warka Strong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczy się piwo a miejsce, gdzie je pijesz, wtedy każde jest dobre. Dlatego podzielę się nie swoim ulubionym piwem, a lokalem gdzie je piję - Rozdroże na alejac****azdowskich w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można pić Warke Strong ? To najgorsze piwo na świecie .To slodka ulepa .brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×