Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 olivvka88

CZY CHODZENIE W DRESIE NP. NA ZAKUPY UWAZACIE ZA OBCIACH???

Polecane posty

co do zakup贸w z galeriach handlowych - laski tam nie chodz膮 na zakupy tylko poprzymierza膰 i polansowa膰 si臋. by艂am ostatnio w sobot臋 w takim CH jako艣 ok po艂udnia - masa m艂odych dziewczyn odpicowanych jak kto艣 pi臋knie to uj膮艂 wcze艣niej - jak szczur na otwarcie kana艂u :D potem jeszcze po 20 by艂am tam co艣 dokupi膰 i te same pannienki nadal 艂a偶膮 po sklepach - nawet w arkadii mo偶na przymierza膰 max 3 godz, ale 8-9 godz.. c贸偶 - lansik ;) wsp贸艂czuj臋 tylko b贸lu st贸p po tych godzinach balansowania na szpilach 偶eby si臋 na sliskiej pod艂odze nie przwr贸ci膰.. a dersiarki coraz cz臋艣ciej widuj臋 na ulicach :) albo wcze艣niej nie zwraca艂am uwagi moze.. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mila_a a jaka oszczednosc czasu:P w koncu nie musialas sie przebierac:D taaa...takie laski chodz膮 po prostu sie pokaza膰. powiem wam szczerze, 偶e ostatnio gadalam z wieloma chlopakami i jeszcze zaden nie powiedzial, ze kr臋c膮 go laski w mini, szpilkach itd. ale najwazniejsze, zeby mialy ladne wlosy i oczy, a cala reszta nie ma znaczenia. mo偶e w koncu im sie w glowach poustawialo?:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Taaa wierzcie w to dalej%-) Kazdy facet si臋 odwraca jak widiz fjani ubran膮 艂adn膮 dziewcyzn臋. A dres to ciuch na si艂owni臋 i tylko tam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
akurat z tym poustawianiem to w膮tpi臋 :P ale fakt 偶e lepiej si臋 \"wypada\" cho膰by na zakupy z lask膮 kt贸rej buty nie uwieraj膮 czy nie musi na nich niebezpiecznie balansowa膰 oraz poprawia膰 co 3 minuty w ka偶dym mijanym lustrze tapety i fryzury tworzonej wcze艣niej przez 3 godziny na pewno przemawia na korzy艣膰 lu藕nego stroju - sama chodz膮c na zakupy z dziewczynami tak uwa偶am - wi臋c nie dziwi臋 si臋 ze faceci - z \"natury\" nie znosz膮cy tego typu wypad贸w mog膮 my艣le膰 podobnie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale mi nie chodzilo o to, 偶e oni nie lubia tego typu lasek na zakupach tylko ogolnie:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hypnosse_
czesc, dziewczyny;) mam kuzynke w USA (wyjechala jako au-pair)... niedawno mia艂am urodziny, i dosta艂am do niej paczuszke...z dresikiem w 艣rodku;) mi臋ciutki welurek, czekoladowy w 艣ciagaczu leciutko z艂otej nitki... kiedy艣 pomy艣la艂am..co tam;) i na zakupy (w艂asnie do silesii, a jak juz ktos napisal, tam mozna spotkac laski tak odwalone jak w dyskotece) za艂o偶y艂am: japonki, ten dresik (spodnie) i g艂adk膮 bia艂膮 koszulke z d艂ugim r臋kawkiem... czu艂am sie ZAJEBISCIE! nic nie kr臋powa艂o mi ruch贸w, przymierzanie ciuch贸w- super!!! RAZ-DWA! a po za tym... faceci patrzyli na mnie nie jak na laske drugiej kategorii

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczny, nawet nie wiecie jak wygl膮da atrakcyjna dziewczyna w 艂adnym dresiku. dla niektorych facetow naprawde laski typu \"dekold,obsisle spodnie, zlote dodatki czy cos\" s膮 po prostu tandetne i puste! oczywiscie, s膮 wyj膮tki ktore maj膮 mokro w gaciach na sam widok..ale coz 馃尲 matka natura nie dla wszystkich by艂a 艂askawa :D mi sie wlasnie najbardziej podobaja czekoladowe dresiki:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anulina
a ja dresu na zakupy bym nie ubra艂a. Nie przeszkadza ani nie razi mnie jednak jak kto艣 robi zakupy w dresie (cho膰 to rzadko spotykane zjawisko). Ja lubi臋 si臋 czu膰 dobrze a w mie艣cie nie czuj臋 si臋 dobrze w dresie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anulina
no i nie piszcie, 偶e jak kto艣 nie ma dresu to zaraz mini i z艂ote buty. Klasa najwa偶niejsza i adekwatno艣膰 stroju (dla mnie).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie mowie, ze jak ktos nie chodzi w dresie to ubiera mini haha. ludzie, troche logiki. podalam to jako przyklad:P chodzilo mi generalnie o odpierdzielone lalunie ktore ledwo sie trzymaja na swoich szpileczkach no ale najwazniejsze, zeby ludzie widzieli;) a zloty..to chyba taka awersja do tego koloru,kojarz膮ca mi sie tylko i wy艂膮cznie z jednym okresleniem: PUSTKA.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 emma bull
ja uwielbiam dres/ nie lubie za to jeansow. uwazam ze spodnie dresowe sa wygdne. mam rozne rodzaje , w bawelnianych niestety nie ma odwagi wyjsc ale mam inne z innych materia艂ow w ktorych chodze. do tego japonki i koszulka. tak czuje sie najlepiej. ciarki mnie przechodza jak mam zalozyc dzinsy albo struksy. chodze tez na lyzwy i tylko w dresie misiowym. jest mi wygodznie i cieplo. cala reszta gapi sie na mnie jak na wariatke , wszystkie laski w dzinsach i koszulkach do pepka. tylko ze one potem golym brzuchem szoruja po lodzie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja juz dawno sie przestalam przejmowac lud藕mi:D wiadomo, gdybym wyszla ubrana jak strachna wroble...to ok. ale 3/4 z tych kobiet/dziewczyn same najchetniej wcisnelyby sie w dres, ale nie wiem, czy brakuje im odwagi? ehhh wygoda przedewszystkim! a z tymi brzuchami to dobre:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
M臋偶czy藕ni-cudzoziemcy zachwycaj膮 si臋 Polkami. M贸wi膮, 偶e nie tylko s膮 艂adne, ale i eleganckie. Patrzenie na nie sprawia im przyjemno艣膰. Niemki nie wzbudzaj膮 zachwytu. Amerykanki r贸wnie偶. Rosjanka nie wyjdzie z domu nawet po chleb bez ostrego makija偶u, w kt贸rym wygl膮da jak matrioszka. Polki s膮 eleganckie i mo偶e warto taki wizerunek w 艣wiecie utrzyma膰? Kto艣 kiedy艣 skrytykowa艂 nas za brak indywidualizmu. 呕e chodzimy ubrane prawie tak samo. R贸偶ne style mo偶na spotka膰 na ulicach Francji. Mamy teraz wspania艂e czasy dla mody - nosi si臋 to, co chce. Na ca艂e szcz臋艣cie nie ma 偶elaznych zasad. Pami臋tam czasy, kiedy wszyscy chodzili w niebieskich mundurkach, czyli d偶insowych spodniach i bluzach. Wygl膮dali艣my jak Chi艅czycy :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 katkaratka
Nie, ale ludzie krzywo by na to patrzyli. C贸偶 taki kraj. Sama nie lubi臋 dres贸w, ale najcz臋艣ciej wk艂adam jakie艣 stare jeansy, bluz臋 i adidasy. Do sklepu powinno si臋 nosi膰 wygodne ubranie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ee japonki ?wystajace paluchy .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
A masz czarne paluchy?? Wez je umyj jak bedziesz zakladac japonki ok??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Obciach!! Bo jak masz brudne giry to obciach:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
niestety ludzie w Polsce sa bardzo zacofani, smutne ale prawdziwie, bo jak ida do galerii na zakupy to mysle: co ludzie powiedza na moj wyglad a nie co ja kupie, ja mieszkam za granica ale przyjezdzam 2 razy do roku do mamy ktora mieszka obok galerii do ktorej oczywiscie pojde czasem na zakupy, ZAWSZE powtarzam zawsze chodze wygodnie, czasem dzinsy albo dresy buty typu Ugg luzna bluzka wlasnie zeby bylo wygodnie, fakt w sklepach dziewczyny sa odpicowane jak do kosciola w niedziele, pewnie zakladaja swoje najlepsze ubranie:) ale ja mam satysfakcje jak wychodze z kilkoma torbami a one moga sobie tylko popatrzec, ostatnio byla w sklepie Caterina, kupilam sukienke za 800 zl, piekna+ jeszcze cos tam i powiem wam ze pani pytala mnie na jaja okazje chce ta sukienke jakbym byla jaka bezdomna bo w dresach, ja jej powiedzialam ze: bez okazji, papatrzyla na mnie, a reszta dziewczyn mogla tylko sobie popatrzec, bo wyszly bez zakupow, wiec nie martwcie sie ze chodzicie w dresach, wogole to jest niedorzeczne ze musisz miec na sobie suknie balowa jak idziesz do galerii

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Seb0PL
...mo偶e w艂a艣nie dlatego wi臋kszo艣膰 facet贸w uwa偶a, 偶e za odr膮 trudno znale藕膰 atrakcyjna dziewczyn臋. Oczywi艣cie przywdziewanie sukni wieczorowej id膮c do galerii handlowej jest r贸wnie nie najlepszym pomys艂em. Polecam wam wiec by艣cie wypo艣rodkowa艂y... dresy zostawi艂y do hali sportowej lub na jogging; suknie wieczorow膮 - na bal lub do opery; a id膮c do miasta ubra艂y si臋 po prostu 艂adnie casualowo. No chyba, 偶e wyobra偶acie sobie wyj艣cie na zakupy do galerii b臋d膮c ubran膮 w bikini ;P ....no bo przecie偶 by艂oby jeszcze wygodniej ni偶 w dresach. W og贸le nie musia艂yby艣cie go 艣ci膮ga膰 w przebieralniach a przecie偶 latem nie by艂o by zbyt ch艂odno. Bikini to na zakupy to zdecydowanie lepsza opcja ni偶 dresy... cho膰 wci膮偶 nale偶a艂o by je zdj膮膰 przymierzaj膮c bielizn臋 :/ ...mo偶e wi臋c nie ma sensu ubiera膰 nawet tego bikini ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
oczywiscie! przeciez dres to stroj sportowy do biegania lub na cwiczenia lub ew. na spacer do parku i oczywiscie chodzenia po domu! chyba ze masz np 12 lat to inna sprawa.. albo to tylko stylizacja na dres np allegro.pl/skorzany-dres-spodnie-unikatowy-gwiazdy-usa-skora-i3748674216.html

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×