Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssssssssssssssssssssssssssss

**ZARĘCZYNY- POMÓŻCIE**

Polecane posty

Gość ssssssssssssssssssssssssssss

Razem z moim ukochanym planujemy za kilka dni się zaręczyć. my już sobie ustaliliśmy datę i inne sprawy, ale chcemy, zeby dla moich rodziców była to niespodzianka. No i w związku z tym mamy dylemat- wiadomo, ze chłopak musi najpierw zwrócić się do rodziców, a dopiero w drugiej kolejności do mnie. Zastanawiamy się, co mamy powiedzieć moim rodzicom, zanim da mi pierścionek, bo nie chcielibyśmy, zeby to było w formie pytania "czy się zgadzają", tylko jakoś inaczej. Bardzo prosze o podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssss
A czy może to wyglądać tak, że mój T. po prostu powie, że razem postanowiliśmy niedługo się pobrać i załozyc rodzinę i prosimy o błogosławieństwo i gdy rodzice coś powiedza, to wtedy załozy mi pierścionek. W sumie myślimy, ze w taki sposób będzie dobrze powiedziane. A jak Wy uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjojjjo
a moj zrobil tak zareczyny byly dzien wczesniej miedzy nami a potem moj przyszly maz powiedziala mojej mamie ze jej bardzo dziekuje ze dzieki niej ma mnie i czy nie ma nic przeciwko temu zebysmy sie pobrali dal jej kwiaty i bylo po krzyku a z tata to wogole byl luz jak niewiem bo tata jest spoko wiec sie ucieszyl bardzo i bylo po sprawie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssss
no to fajnie, ale co myślicie o naszym pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble ble ble
dwie różne sprawy-óświadczyny i zaręczyny. Chłopak powineine Ci zrobić miła nispeodzianke i najpierw poprosić Ciebie o rekę; dopiero poźniej oficjalka z rodzicami.... jeszcze pwedz ze sama wybralas sobie pierscionek? rany full of romantic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....123......
u mnie bylo tak,ze to ja nie wiedzialam a rodzice tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 123
i takie cos mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble ble ble
do 123 i tez fajnie:) grunt to niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my tylko poinformowaliśmy rodziców o zaręczynach :) nie wyobrażam sobie \"proszenia o rękę\" wolę tutaj styl \"amerykański\" - we dwoje, romantycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina_027
a my zaprosiliśmy najbliższa rodzine i mój M powiedział,że mnie kocha i chciałby prosić o moją rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssss
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zaręczyny zrobiliśmy sobie tylko we dwoje. On po prostu poprosił mnie o rękę i założył pierścionek. Nie chcieliśmy typowych zaręczyn z wielkim obiadem itd. Przy najbliższych świętach zaprosiliśmy rodziców, pogadaliśmy o ślubie i weselu i było super. Po co niby mój mąż miał prosić mamę o moją rękę, jak i tak pobralibyśmy się nawet, gdyby rodzice nie chcieli. A że moja mama z rodzicami męża znają się dłużej niż my i bardzo się lubią, nie było sensu odgrywać szopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanufarr
Wiecie co jest wkurzające? dziewczyna prosi o opinię, czy zaręczyny w jakiś tam sposób będą odpowiednie, a Wy zamiast jej odpowiedziec, to oczywiscie wszyscy piszecie "a u mnie to było tak". Chyba nie o tym jest topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIUUULA
MAM 18 LAT JESTEM Z CHLOPAKIEM 3 LATA I BARDZO CHCEMY SIE POBRAC, JEGO RODZICE JUZ WIEDZA SA BARDZO SZCZESLIWI.... TYLKO NIE WIEM JAK POWIEDZIEC O TYM SWOJEJ RODZINIE. POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za głupota z tym prosdzseniem o ręke dawanie kwiatów takie sztywniackie troche i wydziwianie u nas było tylkko we dwoje potem poinformawalismy rodziców i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellap
Nasze zaręczyny były tylko we dwoje (wielka romantyczna niespodzianka:)) Nie wyobrażan sobie tego z towarzystwie osób trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykbzykbzyk
Też uważam, że wybieranie daty zaręczyn to już jakieś przegięcie. To jeszcze sobie kup sukienkę na tę okazję i idź do fryzjera i kosmetyczki... Żeby wszystko było na tiptop. Mi się wydaje, że to jest chwila tylko dla zakochanych, a rodziców można poinformować o tym fakcie przy obiedzie, czy kawie i ciastku. Można też zrobić przyjęcie na 80 osób, jak tu jakaś panienka pisała hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie to planować. To wygląda tak jakbyś go w pewnym sensie zmuszała bo wybierasz dzień kiedy Ci pasuje. No ale Wasza decyzja. Mnie mój narzeczony oświadczył się zupełnie z zaskoczenia i jeszcze wtedy miałam taki zarąbisty katar i zimno pod nosem a on z pierścieniem przyjechał :D Poinformowaliśmy rodziców, a kilka dni później przyjechał z kwiatami i alkoholem do nich i poprosił ich o moją rękę i zaczęliśmy omawiać temat wesela. Nie wyobrażam sobie zaplanowanych zaręczyn- takie z zaskoczenia dały mi pewność że sam podjął tą decyzję a nie czuł się przymuszany. Ale Wy róbcie jak Wam się podoba. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh lanie wody
a ja uważam że takie zaręcznie się we dwoje to naciągany romantyzm dla chłopców którzy zawstydzeni boja sie oficjalnie jak przystało na meżczyzne poprosic o reke, tylko po kątach pod osłoną nocy i amerykańskich zaciągłosci załatwiją sprawe na odpier............. ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze poprostu
Moze poprostu dziewczynie doradzcie. W koncu prosila o rade a nie o opis waszych czekiwan i waszych zareczyn. Jesli juz tak sie uparliscie zeby zareczac sie przy rodzicach to moze zróbcie jakis obiad albo poczestunek i w miedzyczasie niech on wejdzie z kwiatami dla ciebie i twojej mamy, niech kleknie i poprosi ciebie o reke, a potem waszych rodzicow o blogosławienstwo. Wedlug mnie glupio tak od wejscia wyskakiwac z prosba o blogosławienstwo. Mi sie wydaje ze jednak lepiej jak juz wszyscy siada, poroozmawiaja, troche sie rozluznia.A najlepiej zeby rodzice sie nie spodziewali wczesniej, zaskoczycie ich. A tak to wszystko bedzie takie zaplanowane i wymuszone. Wy juz postanowiliscie ze sie zareczycie to niech chociaz rodzice maja niespodzianke. Napewno wtedy beda wspomninac ten dzien przez wiele lat. Zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×