Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cycko maniak

szukam kobiety karmiacej.

Polecane posty

Gość cycko maniak
sponsoring to dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matulenko nowy a
jak jest w sposob niecywilizowany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycko maniak
no dobra, może owsianka to za dużo. Możemy się spotkać w miejscu publicznym. Niech jakaś karmiąca pani zaprosi mnie do parku a ja tam przyjdę z kubkiem i kakao w środku i reklamówką ze świeżymi bułkami. Mam ochotę na śniadanie w plenerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *okno*
przestań się przeze mnie gapić bo się w sobie zamknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy a Ty serio wychodka
w domu nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycko maniak
jutro znow go zaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycko maniak
he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to lotto
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebusy z efa
przylezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie z taka ironia do mamci no gdzie??? 😠 no chodz , mam pachniacy papier tez ;) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bym chciał spróbowac mleka z piersi od kobiety bo zawsze ogladam takie strony o karimieniu i tez bym chciał mleka z piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziusiek
szukam kobiety co by karmiła mnie piersia i zakładała mi pampersy i spioszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Krzyś
Która Kobieta mnie pokarmi cycem? 51080915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Krzysztof
Poznam kobiete z Augustowa która by karmiła mnie piersią. 510080915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wstrzymałam laktacje, bo mój patrząc na wyciekające mleko z moich piersi malo co nie wymiotowal. Wgl ich nie dotykal. Bał sie i brzydzil... Smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeMlody
Witam karmiace kobietki! A moze jednak znajdzie sie tutaj Pani Mama chetna do podzielenia sie swoim mleczkiem? Rowniez mam bzika na punkcie piersi a gdy widze mamusie z niemowlaczkami gdzies na miescie gdy maja dekolt kuszacy to masakra ze az sie prawie slinie :-D ale bez obaw jestem milym, kulturalnym i delikatnym chlopakiem. Tak dla reklamy sadze ze swietnie potrafie robic mineto-palcowke tak zeby zadowolic w razie potrzeby :-) odezwij sie na prywatne lub na maila wansehn1986_2@interia.eu Pozdrawiam i caluje (ssam) goraco ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwe mamy karmią dzieci a nie zboczeńców ale zdarzają się prostytutki oferujące seks w ciąży a także w okresie karmienia. Jak takiej karmiącej dasz orgazm to zaobserwujesz ciekawe zjawisko jak mleko samo wytryskuje z piersi takiej kobiety. Tak działa oksytocyna. Oksytocyna uwalnia się także gdy mama karmi małego i w ten sposób może odczuwać orgazm z powodu samego karmienia. Moja partnerka odczuwała taki orgazm, chociaż zwłaszcza w późniejszym okresie dodatkowo stymulowałem czasami dodatkowo jej łechtaczkę i miała podwójny "fun".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wstrzymywałam ale karmiłam i opróżniałam przed seksem a gdy trochę podczas seksu poleciało - bo faktycznie podczas orgazmu leci ... to mojemu mężowi nie przeszkadzało a nawet się podobało ale pić tego nie chciał ... pił więc dzidziuś i dobrze bo urósł strasznie i zdrowy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeMlody
Wiem jak dziala laktacja i co wywoluje wyplyw mleka. Znalezc taka prostytutke graniczy z cudem bo nawet jak faktycznie jest karmiaca to i tak jedna na 100 sie tym pochwali w ogloszeniu... Ten temat w polsce jest bardzo trudny, juz 4 lata szukam i nic z tego :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeMlody
Co do zboczenca to chyba lekka przesada? Co w tym takiego zboczonego? Predzej nazwalbym zboczeniem picie krowiego mleka ktorego nie cierpie. Ot co znalazl sie 'normalny' polaczek z ciemnogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×