Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana pewnym tematem

Zainteresowana pewnym pytanieM z jednego z tematow chcialam zapytac

Polecane posty

Gość zainteresowana pewnym tematem

ktos pisal ze po odstawieniu tabletek antyk mozna miec blizniaki Zastanawiam sie ile z was zazywalo tabletki i na teraz blizniaki Czy to prawda czy jakies glupie gadanie Ja jestem zielona w tym temacie ale to mnie zaciekawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taka obiegowa opinia, niestety niepotwierdzona żadnym badaniem klinicznym. Niby że jajniki, po dłuższym okresie \"uspienia\" przez tabletki, po uwolnieniu strzelają większą ilością ;) Po odstawieniu tabletek masz taką samą szansę na ciąże mnoga, jak wtedy, gdybyś ich w ogóle nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana pewnym tematem
dzieki :-)ale naprawde jestem ciekawa czy sa takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, ja po odstawieniu tabletek (regulon) po 2 miesiącach zaszłam w ciążę i były to bliźniaki dwujajowe, niestety lekarka konował przy pierwszym usg nawet nie zauważyła że są bliźniaki, przy drugim zauważyła ale nie bardzo wiedziała czy to wynaczynienie czy bliźniak, dodam że usg było robione dopochwowo, zmieniłam lekarza i niestety było już zapuźno wg jego teori ciąża obumarła bo za krótki okres czasu odczekałam po odstawieniu tabletek (brałam 5 lat bez przerw) i organizm nie zdążył powrócić do równowagi hormonalnej, gdy zaszłam w ciążę i to dwu płodową organizm nie był wystarczająco silny hormonalnie żeby wytworzyć większą ilość hormonu hcg (podtrzymującego ciąże) bo był rozchwiany hormonalnie, ciąża wg niego była do uratowanie ale gdybym w początkowym stadium dostała duphaston lub coś innego na podtrzymanie. Niestety trafiając do jego gabinetu ciąża już była obumarła w 13 tygodniu zabieg. Lekarz przeprowadzał ze mną wywiad oczywiście pytając czy w rodzinie mojej bądź męża były bliźnięta - oczywiście odpowiedziałam nie, on stwierdził że to po tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. w tamtym miesiącu odstawiłam tabletki, by zrobić po roku przerwę, tydzień temu byłam u lekarza, na rutynowym badaniu, czyli usg dopochwowe i usg piersi. Zaskakujące było to że powiedział że na obu jajnikach mam wytworzone pęcherzyki i będę miała owulację z obydwu, zdziwiony on zdziwiona ja, z uśmiechem stwierdził że jeśli się jeszcze w ten dzień postaramy to będziemy mieli bliźniaki :) Oczywiście nie planujemy narazie kolejnego maleństwa lub maleństw więc jeszcze 2 miesiące i wracam do tabletek. Sama nie wiem czy to przez tabletki czy uwarunkowanie genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkaR
ja bralam tabletki 2 lata z malymi przerwami na zmiane (zmienuialam 3x) po odstawieniu staralam sie 8 mies i urodzilam synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana pewnym tematem
czyli cos w tym jest Stokrotka sciakam cie mocno❤️ pozostalym dzieki za wypowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka na anatomii
nam mówiła ze po antykonceptach ciąże mnogi są bardzo często spotykane... nie pamiętam jak to tam dokładnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana pewnym tematem
a moze ktos jeszcze cos powie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszłam w ciążę zaraz po odstawieniu tabletek ale mam jednego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana pewnym tematem
czyli wiekszosc z was miala po tabletkach jedno dzieciatko:-) ja zastanawiam sie nad tabletkami narazie mam jedno malenstwo i przez najblizszy czas nie planuje drugiego Znajac moje szczescie bede miec blizniaki:-) zawsze chcialam miec trojke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×