Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koloratka

wymyślic czy wymyślec?

Polecane posty

Macie rację, ja też nie lubię jak ktoś pisze z błędami :D Ale każdy jest człowiekiem , a nie każdy polonistą , więc przymknęłabym oko na taki błąd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo wysłałaś maila
No już odpisał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak... lubię sobie urozmaicac życie takimi problemami :P;) Figazmakiem- to, że zwracam uwagę na czyjeś błędy staje się czasami uciążliwe... bo bywa, że od razu się zrażam do tej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo wysłałaś maila
Fajne te problemy :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no podobno
Sam na forum pisuję raczej niechlujnie, niestety :( Tę topic jest wyjątkiem (mam przynajmniej taką nadzieję ;) ) potwierdzającym regułę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwracam uwagę na takie zwykłe i proste byki, których osoba, która choć trochę uważała na lekcjach ortografii by nie zrobiła, typu: poszłem, zakópy, niewiem itd... Jakby mi ktoś napisał, ze nie może wymyśleć - to bym pewnie nawet nie zwróciła uwagi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no podobno
TEN !!! a nie "tę" :D I już koniec z ... poprawnością :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg9898
jak brzmi 3 osoba liczby mnogiej czasownika "wyznawac" w czasie przyszlym prostym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjp.pwn.pl
Polecam stronkę - jeśli macie jakieś wątpliwości wystarczy wpisać słowo, jeżeli forma jest poprawna to pokaże nam się słowo w podstawowej formie ;) Ja zawsze tak robę gdy mam zaćmienie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh... no podobno- nie przejmuj się:P figazmakiem- ja też pewno bym nie zauważyła, ale... ;) najbardziej mnie trzepie kiedy ktoś pisze \'z kąd\' albo \'z kont\' brrr a... i jeszcze \'rozumie\' zamiast \'rozumiem\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg9898
ale wlasnie chodzi o czas przyszly prosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no podobno
Lekcje ortografii ? Moim zdaniem nie pomogą, jeśli się nie czyta nic innego lub prawie nic, poza tekstami z Internetu, gdzie poprawność językowa (o ortografii nie wspominając) jest zjawiskiem raczej rzadko spotykanym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg9898- pewno się nie da... tak jak z czasownikiem \'mogę\' oni będą mogli... inaczej się nie da i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo wysłałaś maila
jeszcze straszne jest "perfum" zamiast po prostu perfumy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A: Okrązyłaś jezioro, więc jezioro zostało przez Ciebie okrążone, obeszłaś jezioro, więc jezioro zostało przez Ciebie.....??????? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo wysłałaś maila
"obszedłe" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycofuję swoją wypowiedź... ludzie :D na oczy mi padło... wybaczcie... i nie czytajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjp.pwn.pl
No tak...zły internet :o Kocham go, ale uważam, że ma duży wpływ na mnożące się jak grzyby po deszczu DYSpapierki :o Ciekawym rozwiązaniem jest też przeglądarka Firefox. Ma taką fajną wtyczkę - każdy błędnie napisany wyraz podkreśla czerwonym wężykiem. Wtedy juz skazani jesteśmy jedynie na błędy typu może/morze lub literówki do/od ;) Chroni też przed pismem "pokemonowym", wielka litera może być już tylko na początku wyrazu (wyjątkiem są słowa pisane w całości TAK) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi.... jak mnie ktoś zaczyna poprawiać, to zadaję mu to pytanie i następuje dłuuuuga cisza..... Odpowiedź jest prosta - odpowiednik słowa do obeszłam z członem :zostało.... nie istnieje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo wysłałaś maila
...ale możemy coś wymyślić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×