Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowanka24

krakow? gdzie znalezc sklepy z fajna bielizna na wiekszy biust?? pomozcie!!!

Polecane posty

Gość kolorowanka24

pytanie jak w temacie nan 80 D i chociaz wcale nie uwazam ze to jakis wielki biust mam problemy ze znalezieniem ladnej bielizny gdzie w krakowie sa takie sklepy ni kupuje w interenecie bo nie wyobrazam sobie kupowania bielizny bez przymiarki mimo wszystko:/ co do triumpha nie jestem zadowolona no i cena nie szukam czegos taniego moge dac za dobry biustonosz nawet te 70, 80 zl ale po prostun igdzie ich nie widze:/ czy ktos wie gdzie dostac bielizne firmy samanta lub konrad? pomozcie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szukałaś w h&m ? ja będąc w IR byłam w h&m i tam były takie duże rozmiary bielizny. może i w Polsce tak będzie. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na duzy biust ( ktory kiedys posiadalam:/ ) najlepsza samanta np w galerii krakowskiej , i we wiekszych sklepach z bielizna jest przewaznie stoisko samanty. Staniki nie sa tanie, ponad 100 zl, ale jakosc rewelacyjna, sa slicznie odszyte i trwale, w przeciwienstwie do h&m-owej bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odpisałam na modzie, ale powtórzę: http://www.intimo4you.com/ Mają sklep stacjonarny na Wysłouchów 3/1, obwody od 60, miseczki do angielskiego J co najmniej (w Triumphie czy większości polskich firm -poza Avocado - to grubo powyżej L by było). No, i obsługa kompetentna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×