Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bileciara

TESCIOWA

Polecane posty

Gość bileciara

Przyjechala w odwiedziny na 5 tygodni. Wyjezdza za 19 dni.... a ja juz doczekac sie nie moge. Postanowilam wiec odliczac i w miedzyczasie pisac, co wyrabia: - ciagle trzeba ja obslugiwac, kawa, sniadanie, obiad. Nic nie ugotuje, chociaz umie. Ja po 8 godzinach przychodze z pracy i... do kuchni, bo nikt obiadu nie ugotowal. - nie umie zajac sie sama soba. Jak jeden dzien spedzilismy bez tesciowki to juz wielka obraza. Dodam, ze kupilismy jej wakacje za ponad 4 tys pln to tez niezadowolona - zarty ma w stylu: przychodze do domu, bo mnie z pracy wczesniej wypuscili. mowie, ze przez to nie bede miala kasiorki. na to tesciowa "zawsze mozesz zarobic tak: i podnosi spodnice do gory" czyli "dajac dupy"! Swietny zart! Prawda? - jak wyprala sobie swoje rzeczy to sie przyszla pochwalic. Nie wiem.... moze to ja mialam jej wyprac? - uzywa bardzo tanich perfum i dom "pachnie" tak ze mi sie zoladek przekreca. Dalam jej markowe perfumy, ale bez skutku. - no i na koniec - lazienka to pobojowisko... kto musi sprzatac... oczywiscie ja ;) 19 dni.... Jeszcze 19 dni.... :) A potem juz jej nie bede widziec przez dlugi dlugi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×