Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carolima

13 miesiecy a ciagle sie budzi

Polecane posty

Czy wasze dzieci tez budza sie po 4-5 razy w nocy? Moja corcia ma juz 13 miesiecy a ciagle sie budzi... Jestem wykonczona, jak ja oduczyc od mleka w nocy? To wogole wykonalne? Nie karmie juz piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
Faktycznie nie powinna już mleka pić w nocy... jest taki sposób, żeby podać wodę, a dziecko ma zrozumieć, że dla samej wody nie warto się budzić, ale to nie zawsze skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze faktycznie sprobuje z woda... Dzieki :) Najgorsze jest to, ze ona niegdy nie jadla typowo, tzn, nie wypije 210ml mleka, tylko podjada po 40-50... co jakis czas. Noce sa najgorsze, bo budzi sie o 23, 2, 4, 6 czasami jeszcze okolo 1. Odkad sie urodzila nie przespalam nocy... Do tego odpada podsypianie w dzien jak spi, bo starsza corcia juz nie spi. Makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolima współczuję............ |Nie mam pojęcia, jak miałabyś ją oduczyć, może Twoja mam albo teściowa coś doradzą? mój synek ma 3 miesiące i przesypia już całą noc (do 9 godzin) - teraz widzę jakie ja mam szczęście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety moja mama to tylko mowi, ze z tego wyrosnie... ale kiedy????? A tesciowa, za kazdym razem opowiada historie jaki to Rafalek byl niedobry bo przez 3 miesiace mial kolki... Rece mi juz odpadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie dołujmy autorki ... może zapytałabyś pediatry, może dawaj jej na noc do wypicia specjalne herbatki uspokajające dla niemowląt? sama nie stosowałam ale słyszałam, że istnieją takie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ona jest ciagle taka glodna, bo za male porcje je... sama nie wiem... Jeszcze do tego pytania wszystkich co ja taka bez humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *juz mama*
a moja corka ma 8 m-cy i znowu zaczela sie budzic w nocy po 3 razy :( a odkad skonczyla miesiac budzila sie tylko raz. az do tej pory :( juz nie wiem co robic. zaczelam zabierac ja do siebie do lozka na noc bo karmie piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, nie dziwię Ci się, że nie masz humoru, skoro się od roku nie wyspałaś... ja nie wysypiałam się pierwsze 6 tygodni i już po takim czasie byłam zapłakana i zdołowana z braku snu... a Ty co masz powiedzieć.... radzę Ci, sprawdź te herbatki albo najlepiej zapytaj pediatrę, ale poszukaj takiego wyrozumiałego a nie takiego, co Ci powie \"to normalne, wyrośnie z tego\" :O pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona spi raczej dobrze, tylko budzi sie bo chce papu... Charakterek ma i krzywdy sobie nie da zrobic, jak cos chce to caly blok chyba slyszy, wiec mysle ze nie chodzi glodna w dzien, ale moze za malo je i dlatego w nocy sie domaga? Sama nie wiem, mam tez problem bo ona w dzien wogole mleka nie chce, to taki miesny typ tylko szynke by jadla. Moze jak ja zmusze jakos do picia mleka w dzien, to w nocy nie bedzie chciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może daj jej na noc porządną gęstą kaszkę z łyżeczki? To trochę co innego niż mleko, więc może jej zasmakuje, a jest bardzo sycące. Moja córka też ma 13 miesięcy i to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez juz mama
już mamo-dzieckokarmione piersia ma podswiadome zapotrzebowanie na tlustsze mleko(w nocy takiejest) i dlatego sie budzi. autorko topiku na noc dawaj jej bardziej sycace rzeczy do zjedzenia,a mleko zadnia.I staraj sie zwiekszac po trochu orcje to moze sie przyzwyczai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz mama - nie ograniczam jej porcji, je tyle ile chce i wlasnie w tym problem, ze nigdy nie wypija wiecej niz 100ml na raz, kaszki oczywiscie jej daje, ale nie przepada za nimi. Patrzac na nia to starsza corcia byla aniolkiem, od 6 miesiaca spala cala noc, pila mleko calymi butlami... a ten urwis chce mnie chyba do szalenstwa doprowadzic... Dzisiaj jej dawalam zamiast picia mleko, troche okrutne, ale w nocy dam jej wode, zobacze moze wytrzyma... jak sie tak naje na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×